Sizce erkek arkadaşıma söylemeli miyim?

Erkek arkadaşımla bugün çok fazla yakınlaştık ben onun penisine dokundum o da benim vajinama dokundu çok ileri birşey değil ama benim daha önce böyle bir deneyimim olmamıştı. Her neyse bana çok aşık benim için herşeyi yapar biliyorum. Bir sorun var ki benim kızlık zarım yok. Küçükken bisiklete binerken yırtılmış. Sizce bunu onu söylemeli miyim? Söylediğimde ayrılmasından korkuyorum

• Söyle
    67% (8)83% (30)79% (38)Oy Ver
  • Söyleme
    33% (4)17% (6)21% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
söyledim ve söylediğim anda bana baktı sankiçok önemlibişey dedi ve güldü.çsonra sarıldı ben sana asla zarar vermem ve sana inanıyorum ayrılmıycam da dedi... çokmutluyum :)

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• bekarete önem veren biriyse buna inanmaz zaten. söyle bence. bekarete çok önem veren biriyle mutlu olamazsın asla. bu söylediklerine kimse inanmaz. bazıları için ne yaptığın değil kızlık zarının olup olmadığı önemli sadece. ona söyle nasıl biri olduğunu öğrenirsin, bunu başına kakacak biriyse ayrılman daha iyi olur zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hıı kesin bisiklete binerken yırtıldı .dd

2|4
    1|0
  • Jinekoloğa gitmelisin annen doktor değil sadece zedelenmiş veya tahrişten dolayı kan gelmişte olabilir.

0|0
    0|0
  • ahh şu bisikletler birgün bir dile gelse ne canlar yakıcaklarrrrr

1|3
    0|0
  • yinemi bisiklet :) oy oy

1|1
    0|0
  • ılıskıye gırecegın zaman adet gunlerınden bırıne denk getır ped kullanmadan yanına gıt ılıskıye gır kan gelır ılla azda olsa oda %95 buna ınanır kendı bozdu zanneder:) bana bırı yapmaya kalktı ama yemedım

0|0
    0|0
  • yok yok söyleme..

neticede onu aldatmış değilsin..

esnek zarı olan bir sürü kadın var...onların arasına karışıp gidersin...

0|0
    0|0
  • yalan üzerine kurulu ilişki yılan ile yatmak gibidir her an sokabilir korkusu yaşaman gereksiz...

0|0
    0|0
  • küçükken bisiklete binerken yırtılmış rapor var mırapor delil isteriz

0|1
    0|0
  • Şahsen ben olsam inanmazdm, söyle ama yinede

0|0
    0|0
  • Bence evlenmeyeceksen söyleme seni çok sevdiğinden bu kadar emin olma.

0|0
    0|0
    • Bunu kanitliycak herseyi yapti

• Sarhoşken insan daha samimi olur kolay kolay yala söyleyemez

• Ama öncesinde bekaret testi yaptırmanda fayda var kanamaya rağmen zar sağlam olabiliyor hiç belli olmaz

• söyle .

0|0
    0|0
  • bisiklet denen icat kızların bekaretini alıyosa... erkeklerin abow zikildikmi lan şimdi :)

0|0
    0|0
  • söyle tabi

0|0
    0|0
  • şimdi doğruysa da inanmaz ki :D

1|0
    0|0
  • bahanende var cıktııgın kısıye yardır geç evlenıncede dersin askım bısıklette söyle söyle söyle olmustu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Biraz daha yaratici olmalisin.

2|3
    0|0
  • ne zamandır birliktesiniz ?

0|1
    0|0
  • Çocuğun zamanını çalma..tabi terk edicek seni...yada seni kullanmaya çalışıcak.

0|0
    0|0
  • Niye dedin ya

0|0
    0|0
  • git o zarı dik canım derim sana , burada kandırmna yok ..

0|0
    0|0
  • Söylersen seni her fırsatta .iker.

1|4
    0|0
  • oha o nasıl oluyor bisiklette yırtılıyor falan :s

valla neler duyuyorum acaba benmkinede öyle bişey olmuş mudur :(

1|2
    0|0
    • Ya bende cok sasirdim gercekten. Ama cok yakindaymis benimki .s o yuzden boyle olmus .s insallah bir sotun olmaz :(

• Annem soyledi .s

• ay yazıkkk

Yükleniyor...