Cinsellik anıları?

Arkadaşlar yaşadığınız en güzel cinsellik anıları nelerdir? Her ilişkide prezervatif kullaniyormusunuz?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• yıl 2008 bilgisayarım bozulmustu format attım falan internet kafeye gıttım usb ye programlar atıyordum kendı pc im için derken zamanım yoktu kısıtlı zaman açtırdım 10 dakıkam falan kaldı netlog dıye sıteye uye oldum derken anında bırınle tanıstım.. benım üni okudugum sehrın köyune gelıyormus oda üniye.. İzmir eşref paşalıydı.. neyse mesajlasmaya basladık derken nıyetlerımızı bellı ettık tava geldi yani.. sonra anlastık otelde oluruz dıye.. okul açılcak dıye üni sehrıne gıttım oda arkadaslarınla kıtap almaya gelmıs ben otel bakıodum ıkımız ıcın derken carsıda karsılastık sonra yazarım dedım oda begenmedım sanmıs ılkkez görustuk.. bende herseyı ayarlamısım vazgecermıyım güzel kızdı.. baktım otel evlı dısında almadı.. bende dağa göturdum :) üstsüz üst tarafa cıktık herseyı yasadık derken bı baktım aşagıdan 2 yaslı nine geldı ananız babanız sızı okumaya gönderıyor falan dedı gıyıdnık kaçtık.. ayakkabısını unuttu carsıya kadar ayakkabımı verdım yanyak gıttım :) sonra parka gittik parkta bısıler yasarken evlı cocuklu bı kadın ayıp ayıp dedi derken kalktık sonra aksam otobuse bındırcektım ustgecıtten gecerken oral yaptırdım ust gecıtte sonrada ugurladım otobusle bıdahada görusmedık evlenmişti sonrasında.. bu sadece biri :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bir keresinde yapay vajina yapıp mastürbasyon yapmıştım. Çok iyi olmuştu ama alışık olmadığım için birde salak gibi sıvı sabun kullandığım için böyle yanmaya başlamıştı penisim. Sonra bir daha da onlan yapmadım. Bu da böyle bir anımdır.

0|0
    0|0
  • Parkta, apartman girişinde, amfide, tur otobüsünde... Her ilişkide kondom kullanırım, önce güvenli seks sonra zevk.

0|0
    0|1
  • Yasadigim en guzel ani askerde oldu adu gülsüm du İstanbul'da ordu evinde askerlik yaptim ve gülsüm cani istedikce beni cagriyordu gulsum ordu evindeki havuzdan sorumlu bayandi yani memur du telefonda msjlasirken birbirimizi azdiriyorduk ve bayanlar tuvaletine gizlice birim orda sevisiyorduk tam olarak seks yasamasakta onun yumusacik ve sicak vajinasina surtunmek ve o islakligi hissetmek benim bosalmama yetiyordu

0|0
    0|0
  • çok ayıp

1|0
    0|0
  • Almanya'da clubde bir kızla tanıştık içtikten sonra evine gitmiştik. Beni bir masaya yatırdı ortasında bir delik vardı kendisi de masanın altına geçti. Sonra almanca konuşuyordu kendimi *orno film oyuncusu gibi hissettim.

0|0
    0|0
  • asla kullanmıyorum condom en guzelı ıse Ankara jw marriottı bılen vardır belkı asansorunde yapmstım

0|0
    0|0
  • izlenme.

0|0
    0|0
  • prezervatıf asla kullanmam. bir keresinde iliklerime kadar eriyip alnımdakı ter damlalarının göğsüne pıt pıt damladığını bilirim

0|0
    0|0
  • Kullanırım anılarımı burdan yazamam

0|0
    0|0
  • prezervatıf kullannmayı sevmıyorum hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • Hayır ben kullanmam ama salıgımada da bakarım

0|0
    0|0
  • Kullanmadigim iliskim asla olmadi 15 lira verip sagligimi korurum. Anilar cok anlatilmasi uzunn

0|0
    0|0
  • Burda anlatamam ama çok abim var

0|0
    0|0
  • ben anlatırsam boşalanlar olur :)

0|0
    0|0
  • Fazla tecrübem yok hiç prezervatifsiz ilişki yaşamadım

0|0
    0|0
  • Burda senin sorunun aynisini daha önce yine birsi sormustu, onunla tanistik bulustuk, ilk anal seksimi onla yaptim, spermlerimi yuttu, sabaha kadar 6 sefer birlikte oldum.. Böyle bir anim oldu..

0|0
    0|0
  • En güzeli yağmur yağarken arabada sevişmekti. Dışarda yağmur damlaları düşerken içerde radyoda sezen aksu çalıyordu. Nefesimizden tüm camlar buğulanmıştı ve birisi bizi görür çekincemiz kaybolmuştu. Hayatımın en güzel en zevkli dakikaları oldu.

0|0
    0|0
  • Şapkasız çıkmıyoruz. Bazen şapka içerde kalıyor kız panikten geberşyo bir yandan ağzına mıçıyo tabi😂😂

0|0
    0|0
  • Kondom plastik kullanmayınız. Et ete değecek. Kendini tutamayan ergenler taksın o ayrı konu

0|0
    0|0
  • iyide kategoriyi yanlış açmışın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Et ete değmeli bence

0|0
    0|0
  • Kimle yaptığıma göre değişir prezervatif olayı

0|1
    0|1