Arkadaşlar nolur mantıklı cevap verin dalga geçmeyin?

Arkadaslar benim vajinamda kaşıntı oluyordu bir ara kasirken az bise kan geldi acaba bekaretime bise olmuş mudur nasıl anlarım ayna ile bakarak anlaşılır mı bir fikriniz varmı? ( Parmağımi sokmadim sadece kasidim ) o bölgeyi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aynadan bakarak, kendi kendine bekaret muayenesi yapamazsın. Aslında yapılabilir belki ama deneyim gerektirir. Şayet parmağını, vajina içerisinde bir kaç cm sokmadıysan bekaretin bozulmamıştır. Gelen kan da aşırı kanama neticesinde, vajina üstünde tahriş ettiğin bölgenin kanıdır.

1|0
    0|0
    • 2ay

Googleden sağlam kızlık zarları na baktım ama net bir tane yok karşılaştırma yapamıyorum. o yuzden

• 2ay

Sanırım en iyisi doktora gidip öğrenmek 😣

• 2ay

Özel hastane ya da muayenehaneye git.

En İyi Kız Görüşü

• Ya bişey girmediyse hiç bişey olmaz abartma sende

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Su mantari kasimayacaginizi bir ogrenemediniz. Travazol 2x1 al. Bakirelikte oyle camdan aynadan anlasilmax

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama elimizde değil kii bu arada sizce bise olmuş mudur

• 2ay

Sanmiyorum muhtemelen tahris ya da zorlama dolayisiyla olmustur

• 2ay

Teşekkürler

• Zar öyle kolayca yırtılmıyor merak etme

1|0
    0|0
  • zarar gelmemiştir

0|0
    0|0
  • Çare calgon

0|0
    0|0
  • Yok bisey olmamıştır ama beni dinlersen bir doktora git mantar enfeksiyonu yaygındır o bolgede

0|0
    0|0
  • omo ile yıka gecer :)

0|0
    0|0
  • Bişi yok bosuna stres yapma

0|0
    0|0
  • İçini mi kaşıdın naptın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• saçmalama tahriş olmuştur o yüzden

1|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkur ederim o kadar aklıma takılıyor ki kadın doğuma gidip baktrmak bile geldi aklıma

• 2ay

sıkıntına çözüm olacaksa git. hem rahatsızlığını söyle mantar da olmuş olabilir hem anlatırsın bir muayene olursun endişen olmaz

• 2ay

Aynen ya doğru diyorsun zaten gitmem gerek mantar için nasılsa muayene olcam ona da bakmış olur

• Kız ne bu elham bir şey olmamıştır ne olucak

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler ya en azından morel oluyor ne bileyim korkuyorum işte bise olduysa diye ama annemde bise olmaz olmamıştır dedi

• Kasidigin için yara olmuştur orada ve oyüzden kan gelmiştir bence. Benimde öyle oluyo çünkü

1|0
    0|0
  • Bozulmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...