Ertesi gün hapı?

Dün sevgilimle 3 kez ikiskiye girdik. Bugun ertesi gün hapı kullancaktim ama sabah uyandığımda regl olmuşum. Daha 1 hafta vardı. Şu an sizce hapı kullanmalı miyim hasta oldum ama bilemedim. Kullanirsamda ne gibi zararları olur hasta olduğum için?

Güncellemeler:
Ya abi sizene benim ilişki hayatimdan sizene? Ben burda birsey sordum cevap verirsen verirsin. Sacma sapan yok bütün ozelini paylaştın yok evlenince kocanin yuzune nasil bakacan bunlar sizi ilgilendiren seyler degil. Eger bunları yanlis goruyorsan yazmazssin seni mi ilgilendirir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yahu seks yapmayı biliyorsunuz ama korunmayı bilmiyorsunmuz ertesi gün hapı doğum kontrol hapı değildir ama daha önce korunmadığın için mecbur kullanacaksın her ihtimale karşı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtlama dönemi adetin 12 ila 14. Günü arasında başlar ve bir hafta sürer. Yani adet olmadan 1 hafta önce yumurtlama dönemin biter. Şöyle anlatiyim, yumurtlama dönemin yaklaşık bir hafta önce sona erdi, yani hamile kalman mümkün değil. Ertesi gün hapları hormonları dengesizlestirir çünkü normal bir haptan 3 kat daha ağırdır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adetin düzensiz mi?

0|0
    0|0
  • Kullan gitsin en fazla ölürsün içmesen çocuk olur yine olursun içsen de ölürsün içmesen de yani kısaca ölürsün kızım ölürsün

0|1
    0|0
  • Kullan

0|0
    0|0
  • Için boşalma oldumu zaten hamile bile kalsam ikinci gün adet olman normal yani gebelik bir haftada falan oluşuyor

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • O konuda bilgim yok

0|0
    0|0
  • sevgilinle her özelini paylaştın öylemiii

0|0
    0|0
  • Bu bizim millet ancka sorumsuzca zikisir, madem zikisiyorsun, normal dogum kontrol hapi kullansana, zaten yapiyorsun, zaten bir seferle kalmayacak yapacaksin, korunsaniza...

0|0
    0|0
    • At MK ertesi gün hapindan 3 tane, hicbirsey olmaz, bir iki tanede seni SORUMSUZCA zikene ver, olsun bitsin..

• düzenli cinsel hayatınız varsa doğum kontrol hapı kullan. ertesi gün hapının uzun vadede ciddi sorunlara yol açtığı bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Birgün evlenirsem evleneceğin kişinin yüzüne bakamazsın

0|1
    0|0
    • Seni mi ilgulendiriyor bu?

• Evet beni ilgilendiriyor

Kızlar Ne Diyor 3

• kullan genede ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • gerek yok kullanamana
    gerçekten olduğun regl ise

0|0
    0|0
    • Hamile olma ihtimalim yok bence ama aklimda kalmasın diye sordum. İlk gunden kan belirtisi olmaz ki

• @rodrigo ya ne hamilelik olasılığı allah aşkına
      yok olasılık falan içme ilaç

• Öyle bir kan olsa hala devam etmezdi regl kani bu tesekkur ederim sanada 😊

Yükleniyor...