Evlilikte aldatma neden bu kadar cok olur***?

erkekler bu kadar aldatmaya eyimli olmarının ndenleri neler seven bile aldatıyor sadece erkek degil ama bayanlarda da var böyl şeyler

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes aldatmıyor. Bırakın bu genellemeleri. Size kalsa evli, bekar herkes birbirini aldatıyor!

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın en güzel kadını da olsan, yatakta dünyanın en ateşli kadını da olsan, erkek eline geçen ilk fırsatta başka bir kadınla yatacaktır. Üstelik diğer kadının öyle ahım şahım matah bir şey olması bile gerekmez. Aksini söyleyenler ya eline henüz fırsat geçmemiştir, ya da yalan söylüyordur.
    Erkeğin fıtratında olan bir şey. O yüzden fazla kafaya takıp konuyu büyütmemek lazım.

0|0
    0|1
    • 2ay

Dunyanin en guzel ve cekici kadini olmak aldatmamak icin sebep olabilir fakat Kadinini seven bir adamsa, dunyanin en cirkin ve soguk kadinida olsa aldatmaz. Bu sevginin ve sayginin buyuklugu ile alakali olmali...

• 2ay

tecrube konusmus... adriana lima bile aldatilmis oyle degilmi. ama hersey is bitene kadar. bosaldiktan 5 dakka sonra bin pisman oluyorsun.

• 1ay

Bu dedigin konu ozeti bayanlardada var bekarim ben evli bayanlarla iliskiye giriyorum kuaforum

Erkekler Ne Diyor 22

• Konu hakkında bir kitap vardı. Gerçi o kitap çıkmadan öncede aldatmalar hep oluyordu. Kitap olayı internete bağlamış ama bana soracak olursan internetle beraber kültür.

0|0
    0|0
  • Kıyamet yaklasıyor ondan

0|1
    0|0
  • o bence sıkılmaktan kaynaklı farklı heycanlar yasatsa partnerine değişik fantaziler gibi mesela aldatmaz gerek duymaz sıkılmaz çünkü

0|0
    0|0
  • iletişim kolay artık... yapılanlar göz önünde... bir izliyor, iki izliyor, insan ben de yapayım diyor. ve çok rahat birilerini bulabiliyor. dizilerde sigara sansürleniyor ama yengesiyle ilişkiye girebiliyor... anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Eşiyle cinsel sorunlarını paylaşamaıype veya belli bir süreden sonra monotonlaşıyor olabilir

0|0
    0|0
  • erkekler kadinlari erkeklerle aldatmiyordur heralde.

ben bu gun ne zaman bir degisiklik arasam bekar biri cikmiyor karsima hep evliler.

demek ki erkekler diye genelleme yapmamak lazim

0|0
    0|0
  • sapık supuk düşünceye sapıl oldukları ve islami yaşamadıkları için

0|0
    0|0
  • sanırım geceleri kocalarını çok yalvartıyorlar onlarda başkalarında arıyordurlar

0|0
    0|0
  • birinin libidosu birinden yüksek oluyor doyum olmayınca dışarıda karnını doyurup geliyor

0|0
    0|0
  • bir anlasam ac gözlüler ondan

0|0
    0|0
  • Buldukça bunayan tiplerin verdiği tepki o

0|0
    0|0
  • Kızlar kudurmuş baştan çıkartıyorlar

0|0
    0|0
  • insanlar da utanma haysiyet kalmamış

0|0
    0|0
  • yavşaklık işte

0|0
    0|0
  • ya düşünce yapıları uyuşmuyor, ya tenleri ya da sevmiyorlar...

0|0
    0|0
  • Erkekler de kadınlarda bir yarış halinde...

0|0
    0|0
  • bayanlarda daha cok. bayanlar ilgisizligi bahane edıyor erkek ıse tatmınsızlıgı

0|0
    0|0
  • karakter bozukluğu

0|1
    0|0
  • Türk kadını yatak da sevişmeyi bilmiyor, sevişmeyi görev olarak görüyor. amaç sadece cinsellik yaşamak, erkekği için özel giyinmiyor erkeği için fantezi yapmıyor böyle olunca erkek seks filimdeki kadını arıyor

0|0
    0|0
  • Bence hemen pesin yargılı kınamamak lazim? Demek ki ilişkide bir eksiklik monotonluk yolunda gitmeyen birşeyler vardır ,

0|0
    0|0
  • yaratılışın doğası böyle fakat nefsine hakim olmayı istemesiyle engel olunabilir. erkegin tek amacı üretmek çoğaltmak odaklıdır kadın ise sonradan gelecek sorumluluklarını artışını eksisini düşünür kısaca erkek beyninde olay seksten ibaret ken kadında bu farklı boyutlardadır sevdiği biriyle bile ilişkiye girmeden önce düşünür kadın ama erkek bodoslama dalar..

0|0
    0|0
  • sosyal medyanın getirdiği görgüsüzlük kolay yoldan iletişim ve cinsellik artırıcı tv reklam internet goruntuleri. daha neler sayayım sana . sebeb teknolojidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...