Korunmasız ve Korunma Şüpheli İlişki Sonrası Üzerimize Karabasan Gibi Çöken 5 Düşünce

Kızlarrr, herkese hello! 🫶 Korunmasız ilişki sonrası üzerimize karabasan gibi çöken düşünceleri özel güçlerimizle savuruyoruz. Şaka...
66 29

Vajinal Temizlik ve Yapılan Yanlışlıklar

Merhaba arkadaşlar... Bu bencemin amacı güzel ve hoş olması için paralar harcanan ama aslın da sağlıksız bir şey olan vajina temizliği...
15 16

Biber Dümen ile Hamilelik Üzerine

Merhabalar. Yeni bir yazı dizisi ile karşınızdayım. Bir önceki  Biber Dümen ile Soru Cevaplı Bence  'm sonrasında, mesaj yoluyla bana...
6 2

Korkulu Rüya Vajinal Mantar !!!

Enfeksiyona dayalı hastalıklardan korunmak ve/veya hastalığa yakalandıkdan sonra hastalıkdan kurtulurken iyileşebilme sürecimizde...
18 18

Kızlık Zarı Denilen Zarımsı Kılcal Damar Öbeği Hymen Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Cinsellik konusunda çok bilgimiz olmadığı doğru. Hurafelerin, tabuların hayatımızı yönettiği de doğru ama arkadaş şu bekaret denilen...
42 54

Doğum Kontrol Yöntemleri: Spiral Nedir?

Merhaba arkadaşlar... Bugün doğum kontrol yöntemlerinin sonuncusu olan spiralden bahsedeceğiz. Spiraller ilaçlılar ve ilaçsızlar olmak...
8 9

Hamile Kalmak Kolay Değil

Erkek ve dişi korunmasız sevişirse dişi büyük ihtimal hamile kalır. Kesin hamile kalmaz yani öyle kolay değil hamile kalmak.Çift eğer...
12 17

Bir erkeğin beni sadece yarabandı ve c*nsellik için yaklaştığını kabullendim?

Kalbimin büyüklüğü değilde göğsümün büyüklüğü onların dikkatini çeker veya ne kadar psikolojik olarak ince olduğum değilde fiziğim...
2 18

Özel bölgede çıkan sivilce benzeri büyük şey nedir?

Arkadaşlar vajina deliğimin çaprazına 3 4 parmak uzak yerde böyle bir şey çıktı dokununca canım acıyır bastırınca acıyor içi sulu gbi...
6 20

Polikistik over hastasiyim koku sebebi nedir?

Arkadaslar pco hastasiyim yaklaşık 2 senedir vucudumda kararmalar aşırı tüylenme ve syni sekilde erkek tipi sac dokulmesi goruluyor....
5 6

Pisik veya mantara hangi doktor bakıyor?

Erkek arkadaşım bacak araları kaşınniyir ve yanıyor hangi dokrora gitmeliyiz?
10 28

Vajinaya hametan krem surulur mu?

Dovme yaptirdiktan sonra dovmeci bu kremi onermisti surdum dovme yarasi gecti Şu an vajinam tahris olmus durumda surersem zarari olur mj?
3 15

Vajinada Kepeklenme?

Arkadaslar vajinamin bazi bolumlerinde ayni sac kepegi gibi bir tabaka olusmus dokulen bir yapisi var ayni kepek gibi nedir bu vajina...
3 21

Vajinadan sümük gibi akıntı gelmesi neden olur?

Ben bekar bir bayanım son zamanlarda özelliklede tuvalete oturunca böyle sümük gibi kıvamı rengi olan akıntı geliyor neden acaba...
10 7

Kızlarda sürekli akan beyaz sıvı?

Regl dönemi dışında sürekli akan beyaz sıvı tüm kızlarda normal midir bilmiyorum ama sürekli akan beyaz sıvı nedir bazen açık sarı da...
4 16

Öne Çıkanlar

YÜKLENİYOR...