Arkadaşlar 19 yaşımdayım ve bir hafta önce bir ilişki yaşadım?

Kıyafetlerimizi çıkartmamıştık ama ben doğurgan dönemimdeydim. Erkek arkadaşım da boşaldı. Karanlıktı meni bulaşı oldu mu bilmiyorum. 3gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı. Şimdi kadın doğum uzmanına randevu aldım ve kanda gebelik testi isticem. Fakat doktorun yaşım küçük olduğu için bana bir şeyler demesinden çekiniyorum. Sizce gitmeli miyim?

0|0
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• O tür bir yorumda bulunmak kadın doğum doktorunun haddine değil. Başından geçeni ve şüpheni anlat, gerekli tetkikleri yapmasını iste doktordan. Hepsi bu. Abartma çok. Yaşın da küçük değil ayrıca.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Hamilesin

1|0
    1|0
    • 2ay

Master olmuşsun hala goygoy

• 2ay

Belli, ben hamile miyim sorusu sormadım iyi oku 🙈

• 2ay

Goy goy yapıyoruz işte 😂😂

• Hiç bir şey olmaz göğüslerin reglden dolayı acıyor... ama için rahat etsin istiyorsan eczaneden bir test al yap hamile olmadığını öğren

1|0
    0|0
  • haayırlısı

1|0
    0|0
  • Kıyafet varken hamilelik sözkonu değildir fakatn ihtimaller her zaman vardır. Eğer hamilelik varsa vücudun sana mutlaka görsel sinyaller verir bunları kontrol etmelisin. Bilmiyorsan yardımcı olabilirim..

1|0
    0|0
    • 2ay

Mesela?

• 2ay

Kendimi ifşalamak istesem bende özelden sormazdım ama beyfendi değil mi? İnternette gördüğüm gebelik öncesi belirtileri söylicekseniz hiçbiri bende Yok Sadece göğüs uçlarım acıyor göğüslerim değil

• 2ay

peki küçük hanım nasıl isterseniz..

• sen git orası onu ilgilendirmez o işini yapsın ters yaparsa sende karşılık ver kendini bir halt zannetmesin

1|0
    0|0
  • hamilesin adını feriha koyun

1|2
    1|0
  • Doktora gitme kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Asla seni yargılayamaz. Sen 19 yaşında bir yetişkin sayılırsın.

1|0
    0|0
  • İnşallah hamile kalırsın da o zaman görürüm ben sizi

1|1
    1|0
  • Reşitsin sorun değildir sadece özgüvenli git

1|0
    0|0
  • yaahu illaki bu ama bide kıllanma kılavuzu mu vermek lazım kilot üzerinde sen bakiresin o iş cok zpr he illaki korktun şüpelendin o zamanda adetini beklersin baktın gecikdi eczaneden test alırsın anlarsın ne o yeni gelin gibi doktora gidiyon safmısın bukadar omzunuza ceket asmaya gelmiyor ya 😅

0|0
    0|0
    • 2ay

Safım

• 2ay

o zaman bir abi nasihati imzayı atmayan kimseye verme yoksa cok üzülürsün 5 dakka için deymez

• Kıyafet üstünden gebe kalınmaz

1|0
    0|0
  • Bişi olmaz bos yere sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • 19 yaş küçük değil ki bu konular için. zaten bir gitmeye başla neler neler görürsün :)

1|0
    0|0
  • Sorun olmaz gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Git içinde kalmasın
    Yaşın küçük değil İdeal

1|0
    0|0
  • Git git ama sanmam hamile olduğunu

1|0
    0|0
  • Kıyafetini çıkarmadan zaten bişi olmaz.. Test yaptırmana gerek yok.

1|0
    0|0
  • ne diyecekmiş ki doktor sana

1|0
    0|0
  • Yok bişi olmaz

1|0
    0|0
  • Yeter ya bu sorulardan gına geldi insallah hamilesindir

0|1
    1|0
  • Yahu ne gebeliği çıldırmayın! içine hatta en derinine boşalsa dahi istediğin dönemde ol gebelik öyle hemen hop olan bir şey değil!

0|0
    0|0
  • Sen nasil anne olucaksin merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Umarım hamilesindir..

0|0
    0|0
  • ne geniş insanlarsınız namus bu kadar ucuzmu
    her önüne gelenle seviş sonrada nasıl olucak
    aklınızı başınıza toplayın sonra üzülmeyin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Her önüne gelenle derken beyfendi? Bilip bilmeden böyle atıp tutanlardan nefret ediyorum. Hayatımda sadece 1 kişi ile böyle bir birliktelik yaşadım. Ayrıca soruma cevap verin namus bekliçiğimi yapmak size düşmedi. Siz böyle diyince namuslu olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Belki bana diyorsunuz ama her önüne gelenle sevişen sizsiniz? Belli mi olur.

• 2ay

Görüş üslubu ile yorumda kullandığınız üslup arasında dağlar kadar fark var

• 2ay

nasıl görmek istersen öyle oluyor
      fikirlerim aynı

• 15 yaşını aşmış her bayan anne olarak sayılmaktadır kaldı ki sana niye böyle birsey desin bu senin tercihin sorumluluğun bence bir problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Içine boşalma oldumu peki doktor ne karışır ki bişey demeye hakkıda yok açıkcası dersede altta kalma

0|0
    0|0
  • Çelişkillendim ben...

0|0
    0|0
  • dogurganlık donemı nedır yaa :D ıdrar testı yap kesınlık dogru

1|0
    0|0
    • 2ay

İdrar testleri yanlış sonuç verebiliyormuş. Kesin sonuç Laz'ım bana

• 2ay

En iyisi kanda gebelik olduğu için geldim işte doktora

• 2ay

eee ne cıktı

• Ozele git test yaptirmak istoyom de

0|0
    0|0
    • 2ay

Devlete gittim

• 2ay

HORMON TESTİ YAPAN MAKİNELERİ BOZULMUŞ ŞANSIMA TÜKÜREYİM 😒

• 2ay

İnsanda sans olcak bisey cikmaz korkma hem hamile olsan sevgilin evlenmezmi seninle

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• 19yasindada olsan artik resitsin kimse sana karisamaz ters bisey derse insan haklarina git. Konuya gelirsek hamilelik hemen belli olmaz buyuk ihtimal regl oncesi donem yasiyosun zaten olasi ve kesin gebelik belirtileri var bu anlattiklarin uymuyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesin gebelik belirtileri neler mesela

• 2ay

Burda soylencek degil ama o bolgede renk degisikligi akinti vuctta gecici lekelenmeler filan oluyo

• Yasin ufak mi? Eşşek kadar olmuşsun. isinize geldigi zman ufak diğer türlü büyük. . sen elin adamla yat sonra vıdı vidi soru sor. hamilesin hamile hadi geçmiş olsun

0|5
    0|0
  • doktora git bence

1|0
    0|0
    • 2ay

napcak doktora gidim siperm matkap kullanırmı diyemi soracak ula üstünde elbisesi var

• 19yaşında evli bireyler var

1|0
    0|0
  • Kendin test yapabilirsin evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...