Arkadaşlar 19 yaşımdayım ve bir hafta önce bir ilişki yaşadım?

Kıyafetlerimizi çıkartmamıştık ama ben doğurgan dönemimdeydim. Erkek arkadaşım da boşaldı. Karanlıktı meni bulaşı oldu mu bilmiyorum. 3gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı. Şimdi kadın doğum uzmanına randevu aldım ve kanda gebelik testi isticem. Fakat doktorun yaşım küçük olduğu için bana bir şeyler demesinden çekiniyorum. Sizce gitmeli miyim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O tür bir yorumda bulunmak kadın doğum doktorunun haddine değil. Başından geçeni ve şüpheni anlat, gerekli tetkikleri yapmasını iste doktordan. Hepsi bu. Abartma çok. Yaşın da küçük değil ayrıca.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Hiç bir şey olmaz göğüslerin reglden dolayı acıyor... ama için rahat etsin istiyorsan eczaneden bir test al yap hamile olmadığını öğren

1|0
    0|0
  • sen git orası onu ilgilendirmez o işini yapsın ters yaparsa sende karşılık ver kendini bir halt zannetmesin

1|0
    0|0
  • hamilesin adını feriha koyun

1|2
    1|0
  • Kıyafet varken hamilelik sözkonu değildir fakatn ihtimaller her zaman vardır. Eğer hamilelik varsa vücudun sana mutlaka görsel sinyaller verir bunları kontrol etmelisin. Bilmiyorsan yardımcı olabilirim..

1|0
    0|0
    • Mesela?

• Kendimi ifşalamak istesem bende özelden sormazdım ama beyfendi değil mi? İnternette gördüğüm gebelik öncesi belirtileri söylicekseniz hiçbiri bende Yok Sadece göğüs uçlarım acıyor göğüslerim değil

• peki küçük hanım nasıl isterseniz..

• haayırlısı

1|0
    0|0
  • Hamilesin

1|0
    1|0
    • Master olmuşsun hala goygoy

• Belli, ben hamile miyim sorusu sormadım iyi oku 🙈

• Goy goy yapıyoruz işte 😂😂

• Kıyafet üstünden gebe kalınmaz

1|0
    0|0
  • Asla seni yargılayamaz. Sen 19 yaşında bir yetişkin sayılırsın.

1|0
    0|0
  • İnşallah hamile kalırsın da o zaman görürüm ben sizi

1|1
    1|0
  • Reşitsin sorun değildir sadece özgüvenli git

1|0
    0|0
  • yaahu illaki bu ama bide kıllanma kılavuzu mu vermek lazım kilot üzerinde sen bakiresin o iş cok zpr he illaki korktun şüpelendin o zamanda adetini beklersin baktın gecikdi eczaneden test alırsın anlarsın ne o yeni gelin gibi doktora gidiyon safmısın bukadar omzunuza ceket asmaya gelmiyor ya 😅

0|0
    0|0
    • Safım

• o zaman bir abi nasihati imzayı atmayan kimseye verme yoksa cok üzülürsün 5 dakka için deymez

• Git içinde kalmasın
    Yaşın küçük değil İdeal

1|0
    0|0
  • Bişi olmaz bos yere sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • Kıyafetini çıkarmadan zaten bişi olmaz.. Test yaptırmana gerek yok.

1|0
    0|0
  • ne diyecekmiş ki doktor sana

1|0
    0|0
  • Sorun olmaz gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Git git ama sanmam hamile olduğunu

1|0
    0|0
  • Yeter ya bu sorulardan gına geldi insallah hamilesindir

0|1
    1|0
  • Doktora gitme kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Yok bişi olmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 5

• 19yasindada olsan artik resitsin kimse sana karisamaz ters bisey derse insan haklarina git. Konuya gelirsek hamilelik hemen belli olmaz buyuk ihtimal regl oncesi donem yasiyosun zaten olasi ve kesin gebelik belirtileri var bu anlattiklarin uymuyor.

1|0
    0|0
    • Kesin gebelik belirtileri neler mesela

• Burda soylencek degil ama o bolgede renk degisikligi akinti vuctta gecici lekelenmeler filan oluyo

• Yasin ufak mi? Eşşek kadar olmuşsun. isinize geldigi zman ufak diğer türlü büyük. . sen elin adamla yat sonra vıdı vidi soru sor. hamilesin hamile hadi geçmiş olsun

0|5
    0|0
  • doktora git bence

1|0
    0|0
    • napcak doktora gidim siperm matkap kullanırmı diyemi soracak ula üstünde elbisesi var

• 19yaşında evli bireyler var

1|0
    0|0
  • Kendin test yapabilirsin evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...