Bu soruyu sorduğum için utanıyorum ama benim için önemli

bu olaylar varken böyle bir soru sorduğum için kendimden utanıyorum ama soracağım :)

benim sevdiğim biri var 3 yıldır aşığım ama bilmiyor

şu ana kadar kimseyle çıkmadım biri bana çıkma teklifi etti sizce kabul edeyim mi ? ama içimden gelmiyor çocuk beni çok seviyormuş ne yapmalıyım. ben kimseyle çıkmayınca sevdiğim çocuk beni lezbiyen sanacak diye de korkuyorum :D bunun için diğer çocukla çıkıp onu kıskandırayım mı ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sakın böyle bir hata yapmayın derim ben size zira böyle bir hata yapsanız hem siz hem de size aşık olan kişi çok üzülecek ve bu bir zaman sonra birbirinizden nefret edecek duruma geleceksiniz eğer ki onunla çıkmak istiyorsan önce yüreğindeki kişiyi söküp atmalısın tamamen yoksa çok acı çekeceksiniz ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• oldukça gereksiz bir hareket. 3 yıldır birine aşıksan ve söylemediysen ya da o seni farketmediyse veya veya o sana karşı bir hamlesi olmadıysa bırak gitsin..

0|0
    0|0
  • ne ıcıyorsunuz sız nasıl bır kafa yasıyosunuz sacmalıktan ote bısey degıl senındedıgın kızım sevmıyorsun ıstemıyorsun kıskandırmak ıcın cıkılırmı bırıyle ya nasıl bır zıhnıyet bu sızınkı madem 3 yıldır sevıyosun baskasıyla cıkacagına mesaj at cocuga sende kurtul bızde :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyor ve o da seni sevmiyorsa nasıl kıskandıracaksın ki?

0|0
    0|0
  • Senin sevgini bilmiyorsa zaten seni kıskanmaz.

Sevgini biliyorsa da sen o çocukla çıkarsan sevginden şüphe duyar.

ÇIKMAA

0|0
    0|0
  • bence beraber taksime çıkın.

0|0
    0|0
  • önce delikanlı ol o çocugu kullanam

tavsiyeyi mevlana vermiş seni seveni zehir olsada yut sevmeyeni bal olsada unut

0|0
    0|0
  • sen o çocuğa ne umut verdinde seni çok seviyor

0|0
    0|0
  • kimse için bişey yapma kalbin duygularınne diyorsa onu yap

0|0
    0|0
  • etme onu benimle kıskandır o.o

0|0
    0|0
  • utanmazzz :P

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• seviyorsa ispatlamalı.yoksa plotonik olarak kalır.sende yıllarını boşa harcamış olursun.

0|0
    0|0
  • bence çıkma,biriyle çıkmamak lezbiyenlikse ben önde lezbiyenim Allah ım ya :D Git dürüstçe söyle hoşlandığını...

0|0
    0|0
  • Sevmediğin birini kabul etme bence.

0|0
    0|0
  • başkasıyla çıkıp kıskandırmak nedir ya.

0|0
    0|0
  • sevmediğin biriyle çıkma bence git sevdiğin kişiyle konuş kendini belli et onun yerine

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki? Senin seçtiğin yol belli yani sevdiğin kişi belli. İki tarafı hatta üç tarafı üzmeye gerek yok. Sevdiğin kişiye bir şekilde ulaş kalbine dokun. Ya da bırak seni seven senin kalbine dokunsun. Belki onu da seversin.

0|0
    0|0
  • böyle bir hataya düşme davranışların dahilinde hiç kimse seni çıkmadığın için lezbiyen sanmaz..sevmiyorsan çıkma teklifi edenlede çıkma seni çok seviyosa boşuna duygularıyla oynamış olursun aşık olduğunkişiyle arkadaşlık kurmaya çalış konuşmaya çalış biraz.. arkadaşlığını ilerlettikçe seni tanıycaktır buna izin ver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...