Hamile olma riskim sizce nedir?

Bundan uc ay once malesef gelisimi eksik olan fetustan dolayi gebeligime 4. Haftasinda son vermek zorunda kaldık. Eşimle o dönemden sonra geri çekilme yöntemiyle ilişkiye giriyoruz. Adetimin gelmesine henüz 10 gun var ancak son bir haftadadir göğüslerimde hassaiyet ve kasiklarimda agri yaşıyorum. Evet adet döneminden önce de benzer şikayetler olabiliyor ancak ben de bu belirtiler genelde adetten 3 gun önce oluşurdu. Sizce erkeğin zevk sivisindan hamile kalinir mi? Yukarda saydığım belirtiler hamilelik şüphesi için yeterli mi? Gece de rüyamda kendimi hamile gördüm zaten iyice stres oldum sabah sabah soluğu yanınızda aldim arkadaşlar. 😦

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir ihtimal var. Seninki psikolojikte olabilir yalancı hamilelik gibi bir şeyde söz konusu yani psikolojik olarak öyle hissetmene neden olabilir

1|0
    0|0
    • 2ay

Kürtaj olayından çok etkilendim. O yüzden şu ara yeni bir genelin hazır hissetmiyorum. Dediğin gibi psikolojikte olabilir haklisin.

• 2ay

Teşekkür ederim sagol

• 2ay

Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 13

• Direk test yaptırmaya gitseniz? Bu durumh kimse bilemez sadece yorum yapabilir... ayrıca korunmak için geri çekilme yöntemini uygulamayin

1|0
    0|0
  • Hmn eczaneye kos test al. kismet ;) zevk suyu degil belkiide bikac damla sperm kacti ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

Test için erken sanki. Daha adetime 10 gun var.

• 2ay

hamissen adet olmazsin ;) hem merak edion hem 10 gun var dion ;) hem soru soruyon cok ilginc klasik kadin ;)

• Liseli git derslerini calis

0|0
    1|0
  • Sivisindan kalinir. Genellikle bu gebelikler gomme hamilelikle sonuclaniyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Gömme hamilelik nedir anlamadım.

• 2ay

Yani 3 aylik olursun anlamazsin bile hamile oldugunu :/ hamile olmana ragmen adet gormeye devam edersin

• 2ay

Anladim ama doktorum da söylemişti. Kurtajdan sonra 5-6aylık dönem hamile kalma oranı yüksek olur demişti. Yeniden anne olmaya hazır olmadığım için şu dönem hamile kalmaktan endişeliyim. En iyisi ben bir test yapayim

• Sperm yolunu bulur ve gebelik icin 1 sperm 1 yumurta yeterlidir.
    ihtimaller dusuk olsa da hamile olma sansin var..
    Geri cekerken nereye bosaldigi da onemli bir temas olduysa bir akma veya vajinanin ustune bosalma gibi gebeligin mümkün.

0|0
    0|0
  • Soluğu eşinin yanında alsan daha iyi olmazmıydı 😂😎

0|0
    0|0
  • Psikolojik yok oyle bişey

0|0
    0|0
  • Erken adet olabilirsin

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle psikolojik bir durum ama sorunada cevap vereyim. zevk sıvısının içindede sperm var daha az ama var ve bu hamilelik olayını mümkün kılıyor. kaldıki günümüzde doğum kontrol yöntemi olarak bile kabul görmeyen bir yöntemi kullanıyorsunuz. doktorunuza danışıp doğum kontrol haplarına başlamanızı öneririm ya da prezervatif.

bu arada belirteyim eşimle biz doğum kontrol hapları ile korunuyoruz. düzenli kullandığında hem adet dönemini düzenler hem ağrılarını filan azaltır.

0|0
    0|0
  • Zevk suyundan su şekilde hamile kalabilirsin ilk iliskide esin dışarı boşaldı diyelim , ikinci birleşmede içinde iken eşinin zevk suyu geldiğin de penisin damarları içinde kalan 1. Birleşmede bir kaç damla meni de bu zevk suyu ile gelir ve gebelik riski çok yüksektir , o yüzden ilk boşalmadan sonra esin iyice içindeki menileri boşaltmalı hatta gidip çişini bile yapmalı

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Geei cdkilme yontemiyle korunuuorsunuz. Peki bosalmanin ardindan ikinci iliski kac dk sonra oluyor?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani geçirdiğim kürtaj olayından sonra hep bir kez ilişkiye girdik. Ikincisi olmadi

• 2ay

Olabilirsin dr a gitsin. test çözer işi

• Olabilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...