2 kez evlendim ayrıldım.. sevdiğim biri var..ve ona söyliyemediklerim

Merhaba;

Ben bir bayanım, 26 yaşında ve Avrupa'da ikamet ediyorum, burada doğdum büyüdüm... iki kez evlendim, ilk'ı 20 yaşında tanışarak severek evlendim fakat yolunda gitmedi, ve 22 yaşımda ayrıldım.. bunu atlattım derken karşıma birileri çıktı beni istemeye gelmek istiyorlarmış, Türkiye'den Kayseri'den bir oğlana.. fakat bu oğlan bekar hiç evlenmemiş, beni böyle kabul ettiğini söyledi..Daha sonra vize başvurusu felan derken kendisini buraya Avrupa'ya getirdim.. geldikten 3 ay sonra beni terk etti.. akrabalarının yanına kaçtı.. ve bu kişinin beni aslında hiç sevmediğini sonra anladım.. sadece Avrupa amaçlı benimle evlendi ve bize çok büyük bir oyun oynadılar;. emeğim boşa gitti ziyan oldu anlıyacağınız.. onu Avrupaya getirene kadar neler çektiğimi bir ben bilirim bir Allah.. Neticede senden kesinlikle boşanacam diyen erkekten bende tabiki ayrılma kararı aldım, fakat ikinci kez evliliğimin olması beni mahvetti.. bir süre kendime gelemedim ve ben ikinci eşim'le resmi olarak halen evliyim fakat yaklaşık 1 senedir evlerimizi ayrı.. kesinlikle konuşmuyorum kendisiyle, kendisiyle asla birşey istemiyorum daha o mevzu kapandı benim için.. derken 3 ay önce biriyle tanıştım facebook üzerinden, normalde hiç sevmem böyle şeyleri.. fakat bana yazdı bende kendisine geri yazdım.. daha sonra birbirimizin ruh ikizimizin olduğunu farkettik.. ben ona AşIk oldum, oda beni istiyordu.. derken bir ay sonra babasına anlatmış, fakat benim evlenip ayrılmış olmama karşı çıkmış babası.. sevdiğim erkek hiç evlenmedi.. ve benim evlenip ayrılmış olmam onun için problem değil, çocuğun yoksa problem değil dedi.. şimdi çelişki kaldı bende,..

herşeyden önemlisi. ben ikinci kez evlendiğimi söyliyemedim ona.. çok ama çooook vicdan azabı duyuyorum.. ilk evliliğimi biliyor ama ikinciyi bilmiyor, çok üzülüyorum, onu kaybetmekten korkuyorum.. çünkü çok sevyiorum onu.. iki üç ay tanıdığım bir insan için gözyaşı bile döktüm inanın o kadar çok seviyorum, birbirimizi tamamlıyoruz.. sana Ümit veremem dedi babası ikimizin ilişkisine karşı çıkınca.. lanet olsun benim geçmişime dedim, bekaret o kadar önemliymiski meğersem.. bunu daha yeni anladım.. keşke önceden yaşadıklarımı hiç yaşamamış olsaydım şimdi yanımda olurdu sevdiğim ve herşey yolunda olurdu.. düşüncelerinizi alabilirmiyim? Kendisi güney doğu bölgesinden ben ise karadenizliyim ama buna rağmen çok güzel anlaşıyoruz, tam benim kafa dengim, oda aynısını söylüyor, çok modern okumuş bilgin güzel bir insan.. inanın kafayı sıyırmak üzereyim, aklım fikrim düşüncem sevdiğim insan öldü.. ondan başkasını düşünemiyorum.. ve onunla konuşmadığım zaman kendimi çok kötü hissediyorum, ama vicdan azabı çekiyorum, ikinci evliliğimi söyliyemedim utandığımdan söyliyemedim.. hatalı bir evlilik oldu.. iki evliliğimdede benim suçum yoktu.. ama bunu karşı taraf anlamaz işte;.. yardımcı olun bana! lütfen..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kez darbe yemişsin 3 aydır tanıdığın çocuksuz yapamam diyosun akıllanmadın mı sen ? millet 3 sene gezer evlenir sen 3 ay görmeden buluşmadan evlenirsin... Evlenirsen evlen ama dahada terkedilmeye duyarlı isen evlen... 2. evliliğini de söyle sorun değil derse hemende oda darbeci derim sana zor kabul ederse ya da etmezse o zaman var o da seviyo derim ama yinede temkinli ol emi?

0|0
    0|0
    • tesekkurler;. konustuklariniz cok mantikli.. acele davranmak istemiyorum..

• Hayir Belcika... hakkimizdan hayirlisi..hayat zor..

• Aynen... Maalesef...

Erkekler Ne Diyor 10

• birşeyler yazmalımıyım yazmamalıyım...eğer siz birbirinizi gerçekten seviyorsanız 2.3.4. evliliklerin ya da 3.4.5. şahısların duruma çok müdehale etme şansı yok...ancak henüz 2-3- ay lık bir sanal ilişkiden yola çıkarak onu seviyorum onun için ölüyorum biz birbirimiz içn yaratıldık falan filan sözlerin şu an için nekadr doğru olur orası tartışılır,yaşanmışlıklarınız size bu tecrübeyi fazlası ile veriyordur,sevdiğinize durumunuzu açıkca söylemenizde bir beis yok kanaatindeyim ama siz genede 2-3- aylık bir sanal ilişkiden yola çıkarak ileriye dönük planlar yaparken temkinli olmanızı tavsiye ederim( temkinden kasıt sevdiğiniz insanın güvensiz olduğu anlamında değil)

0|0
    0|0
  • Bence yanlıs dusunuyorsunuz...korkulu ruya gormektense, uyanık kalmak iyidir...

bence en kısa zamanda herseyi oldugu gibi, tum cıplaklıgı ile kendisine anlatın...bu sekilde psikolojinizi bozmaktan baska birsey yapmazsınız...zaten her anlamda duygu ve dusunceleriniz karsılıklı ise, sagduyulu davranacaktır...

ama sizin tum samimiyetinize ve durustlugunuze ragmen, size sahip cıkmazsa...zaten o kisi erkeginiz olmayı haketmiyordur...unutmayın, kimse sizden degerli degil...bunu herseyden once kendiniz icin yapın...onu kaybetseniz bile, en azından vicdanınız rahat olacaktır...

umarım hersey gonlunuzce olur..

0|0
    0|0
  • gerçekten hiç te kolay olmayan zor olaylar yaşamışsın.her insan gibi senin de mutlu bir yuva sahibi olma hakkın var.ancak özlemini çektiğin yuva için acele etmemelisin.iki üç ay tanıdığın bir insana nasıl bu kadar büyük bir güven ve sevgi duyabiliyorsun.öncelikle biraz kafanı dinle kendine gel kimse için de üzülme emin ol kimse o kadar değerli değil..

0|0
    0|0
    • ayni seyleri bende düsünd�m.. subat'tan beri taniyorum kendisini, gün gectikce, ailesini akrabalarini tanidim ama birebir degil, internet ortaminda facebooklari felan var derken biraz tanimis oldum,guvendim ama cokta guvenmek istemiyorum, cok aci cektim ve bir aciya daha katlanamam yasim cok genc.. kendimi toparlamak istiyorum.. fakat bu kiside hayatimda cok önemli bir yer aldi birden bire..

• ailen ile herhangi bir sorun yaşamıyorsan nedir bu kaçıp kurtulma isteği.hem ilerisi de pek hoş görünmüyorken.(erkek arkadaşının babası) ayrıca hepsini geçtik yalan üzerine ya da bir şeyleri saklayarak evlilik olur mu hiç?ailenden daha iyi ve korunaklı bir liman bulamazsın hayatta.onlarla da sorunum yok diyorsun zaten.bence biraz daha zamana ihtiyacın var.en azından huyunu suyunu bildiğin.her anlamda güvenebileceğin birisi karşına çıkana kadar..

• sorun yasamiyorum cok sukur,ama yuvami kurup cocuk sahibi olup mutlu bir hayat surmek istiyorum, tabiki baba evinde kendime ait odam var,ozelim var, herseyim var, ama babam ve annemde eminimki benim bir yuvamin olmasini isterlerdi, onlarda cok uzulduler bu olaylardan dolayi..torun beklerken ben ayrilik asamasina geldim her defasinda..kafami dinlemek istiyorum dediginiz gibi.. hayatta en degerli olan benim.. sagolun desteginiz icin

• cıkarmı ikinci evliliğin sonradan ogrenirmi yani ogrenemezse salla gitsin söylemezsin olur biter

0|0
    0|1
    • bence ögrenir, cok arastiran bir insan,.. su anda Türkiye'de olmasindan dolayi arastirma olasiligi düsÜk.. sadece internet uzerinden konusuyoruz, uzaktan uzaga cogu seyi gizliyebiliyorsun.. ama bir gün gercekler ortaya cikacaktir is ciddiye bindigi zaman.. ögrenir yani ikinci evliligimi, herkes söyler ona buradaki insanlar vesayre :)

• kim o eksiyi basan söylede gör gününü zaten babası kurdu atmıştır içine kemiriyordur bide bunu söyle tam olsun söyleyeceksen çok sonra söyle şimdi söyleme

• yorumunu görmedim bilmiyorum evlenmeden bir sürü haltı yiyip namusluyum ayağına yatan bir sürü insan var şuanda söylemek için uygun bir zaman değil sadece bunu düşün

• 0o0o Manolya69 boşver onu sana bu siteden Nedim69'u yapalım biz ;))))))))

1|0
    0|0
  • öncelikle önyargılı olmamak lazım, ama bizim insanımız altan çıkar üste biner.. yani istedikleri aman bekar olsun aman sağa sola bakmasın, falan filan bu son yaşadığın olay beni açıkcası üzdü. ne desem ne söylesem bilmiyorum.

sadece böyle bir yorum yapma gereğinde bulundum. kusuruma bakma

0|0
    0|0
  • babasi kabul etmez aslinda bende biriyle tanistim guzel bir kiz daha 19 yasinda ama bosanmis birde cocugu varmis ogrenince uzak durdum umut vermek istemedim yazik olmasin diye bu yuzden olmayacak duaya amin denmez bosuna yipranma

0|0
    0|0
    • bende hep dedim olmayacak duaya amin diyemem ama iste alinyazisina cok inaniyorum, hic ummadik anda hersey olabiliyor.. ve yasanilacaklarin onune inanki gecilmiyor.. alin yazgisi, kader herseyi belirliyor.. sizede uzuldum..ama bu hayatin sonu degildir.. benim cocugumun olmamasi beni cok sevindiriyor bu kadar aci'nin icinde birtek sevindigim nokta bu..

• benim komsum benimle beraber vizeye basvurdu ve onunda vizesi cikti mutlu mesutlar.. komsum; bayan bir sene once dul kaldi 6 yasina bir kiz cocuguyla.. kendinden 3 yas kucuk bekar bir cocukla evlendi Türkiyeden evlendi.. oglan hic evlenmemis, hem o kadina hem o cocuga sahip cikti.. ben yasadilarima bakiyorum, pes diyorum baskada bisey diyemiyorum /...

• parmaklarinin hepsi birmi yahu efendisi var serefszi var herseyden var ona oyle biri denk gelmis kismet

• Bu arada bende Kayseri'liyim sizin oralar da güzel kız var mı? :DSA .FSA. fas. :D

şaka şaka Hayırlısı olsun git Dua et bence : ) ...

0|0
    0|0
  • bence anlat ne olursa olsun

cekeceksende cek acısını yapacak bişi yok . yalan bir ilişki zaten anlamsız olacaktır

0|0
    0|0
    • Evet , size hak veriyorum, ben asla yalan konusmayan bir insan nasil bu hale geldi bende anliyamiyorum.. cok sevilen sayilan bir insanim cevremde, ama inanin kimse istemez aci olaylar yasamak herkes mutlu olmak ister.. ben istermiydim boyle olsun, elbette istemezdim ama alinyazisinin önüne gecilmiyor, zaten ailesini bir kenara birakip benimle evlenmeyi tercih ederse ozaman mecbur ogrenecek ikinci evliligimi, eger adamda zaten bunu problem etmez, o zaman gercek yüzü ortaya cikar,ama iyi bir insan

• iyi oldugunu görerek anlarsın

• Tek bir şey söyliyeceğim sana.

HER SAKALLIYI DEDEN ZANNETME.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak sen çok sevmişsin falan ama evleneceği kızı babasına anlatan, onay almayınca kusura bakma sen bakire olmadığın için bizimkiler seni istemez ben de onlara size ne diyemem diyen adamdan da koca olmaz. evet bekar biri bekar biriyle evlenmeyi daha çok ister. ama başta sana sorun değil diyip şimdi babam izin vermiyor diyen kişi aslında daha olgunlaşamamış biridir.

Ayrıca o ikinci eşini de çoktan boşaman gerekirdi. vatandaşlık almadan 3 ay içinde kaçtı diyorsun boşasaydın görürdü ebesininkini. çok pasif davranmışsın.

0|0
    0|0
    • evet, fakat kendisi daha sonra benim neden calismadigimi sordu,yani arastirma yapmis, ben calismassam o avrupaya gelemez, benim calismam lazim..bana dediki aileme rest cekersem en fazla 2 - 3 sene konusmam, sonra barisiriz dedi.. o ikinci esime gelince,kanunlarla hareket etmem gerekiyordu..sikayet ettim kendisini ve oturumunu elinden aldilar, su anda kacak kaliyor burada turkiyeye d�nmesi gerekirken..her hafta onun icinde telefon elimden dusmuyor..naptigini felan ogrenmek zorundayim.. cok zor

• canım benim bu yeni adam da avrupa hayali taşıyor olabilir. rest çekiyorsa da çalışır parasını kendi kazanır bu memlekette tek başına yaşayan nice delikanlılar var. inanma hemen herkese.

• zaten ailesinden uzak calisiyor, kendisi batman'li aileside orada yasiyor, fakat kendisi adiyamanda calisiyor.. ayda 1 hafta ailesini goruyor, tekrar adiyaman gidiyor .. calisma sartlari zor, ama maas'i guzel, sadece cok yorucu bir is.. petrol isinde calisiyor..buraya gelirse avrupaya geldigine pisman bile olabilir.. cunku iyi bir kazanci var, herkesin avrupa hayali ve ama avrupa istedikleri gibi cikmiyor genelde..

• 26 yasindasin 3. evliligini yapacaksin olursa neden acele ediyorsun hadi onunlada olmadi diyelim dünya hali 30 yasina gelmeden 4. de olur !

Yurtdisindasin hayatini kazan 2 evlilik gecen birinin uzun süre evliligi düsünmemesi lazim !

Ben öyle düsünüyorun yanin

0|0
    0|0
    • haklisin sana katiliyiorum.. benim cevremde cok insan var ikinci kez ucuncu kez evlenen, coguda 30 yasndan sonra evlendi, ustunede 2 - 3 cocuk yapti.. evliligi dusunmemem lazim, iste bu oglan nerden nasil girdi hayatima bilmiyorum..cok degisik duygular yasiyorum onunla..belkide olmayacaktir.. kesin olacak diye bisey yok.; zamanla bitebilir..

• Cevrende var diye sende 3-4 evlilik yapacak degilsin , senin yasinda daha hic evlenmemis kizlar var onlari örnek al , calismiyorsan calis kendinayaklarinin üstünde dur daha cok gencsin

• sadece bir ornek verdim.. keske ilk evlilikle kalsaymis hersey, 3uncu kadar gelmeseydi, ama geldi.. yapacak bisey yok.. calismiyorum, ve bu ikinci evliligimin etkileri daha tam kaybolmadi bu yuzden 30 haziran turkiyeye tatile geliyorum, memlekette kalacam 2 ay boyunca kafami dinliyecem.. geldikten sonra hayatima sifirdan baslamak istiyorum.. niyetim bu sekilde..

• bir kere ciddi düşünüyorsan aranızda gizli saklı veya yalanda dair hiç birşey olmamalıydı.. geç kalmış sayılmazsın kendisiyle güzel bir dille konuş ve durumu anlat evet zor bir durum ama istemezse sende yoluna bakarsın..hayırlısı değilmiş dersin..belki bu kişide avrupaya gelmek için kullanıyor..ona güveniyormusun?

0|0
    0|0
    • bu soruyu bende kendime sordum.. avrupa icin yapiyor olabilirmi diye, ona guvendim ama yinede caliskilerim var, yok degil yani.. ask'in gözü kördür derler ya.. zor bir durum gercekten.. aciklamaktan korkuyorum ona, beni birakir ve birdaha hic konusmaz benimle diye.. cunku sok olacak.. cok büyük bir sok gecirecek.. bana herzaman soyler, sen hic evlenmis ayrilmis bir kiza benzemiyorsun, gercektende görüntü olarak oyle gosteriyorum..

• Rabbimden dilerim karşına hakettiğin gibi biri çıkar..

• amin.. hakettigim gibi... insallah..

Yükleniyor...