Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı?

kızlık zarı bozulmadan sürtünme yoluyla girilen ilişki sonucunda hamile kalınabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• penis ve vajina birbirine değdiği sürece bu risk var, penetrasyon olmasa bile.

Kızlar Ne Diyor 8

• eğer ki boşalma vajina yakınına olursa, spermler vajinadan içeri girerse düşük bir olasılıkta olsa bakire olmasına rağmen hamile kalma riski vardır.

• zarla ne alakası var hamileliğin zar varken içerden dışarı dışardan içeri hiçbir hareket olmuyor mu?cinsel bilgiye gerek yok birazcık mantık bile yeterli çözmek için

• olma riski war. sonuçta bekaret zarı süzgeç gibi bir şey

• aynen öyle.. zar zaten süzgeç görevini görüyor, adet kanını filan dışarıya atıyor ama dıştan bulaşan spremi içeriye almıyor. elektromanyetik alanı bile war seçebiliyor. İçimizdeki teknoloji çok ilerledi annem :) :P

• kalinir hem cok duydum kacarsa icine mucize ama kalanda cok

• annem bana bakireyken hamile kalmış :D esnekmiş ve doğumda patlamış belki bende esneğimdir ilk ilişkimde sarhoş olduğum ve sabah başka biyerde uyandığım için patladımmı patlamadımmı hala bilinememekte :D sır perdesini hala aralayamadım ama anneden kıza geçici olabiliyormuş böle durumlar :D bi kadın doğuma gitcemde ne dicem bilmiyorum kızmıyım değilmiyim ona baktırmayamı geldim diyim ne diyim :D

• E heralde yani..

• evet hamile kalınabilir ! küçük de olsa böyle bir risk vardır ama bazı akıllılar inanmıyor :)

Erkekler Ne Diyor 14

• olabilir

• Kalınmaz. Kadının hamile kalması için hep en dibine boşalacan demez mi jinekologlar. Ona göre pozisyon önermez mi.

• olabilir ayık olun

• nasıl olabailir ben onu anlamadım

• kalınır

• Sperm eğer gitmesi gereken yere giderse isterse vajinasını diktirmiş olsun. Hamile kalabilir.

• jesus crist !

• Türkiyede şöyle bi vaka vardı evli karı koca ilişkide sperm kalıntıları siliyor bu bezi banyoya koyuyor evin kızı bu durumlardan tahrik oluyor herhalde bezi alıyor sürüyor sürtünüyor babanın spermleriyle hamile kalıyor bekaret bozulmadan

• sende buna inandın

• babaya kızına tecavüzden kamu davası açıldı savcılık soruşturmasında kız gerçeği itiraf ediyor

• kalınıyor güzel kardeşim, spermler eğer bir şekilde rahmin içine girmeyi başarırsa bebek de olur.

• kalınmaz ( haydar hocanın çırağı )

• Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır.Yeterki canlı spermler kızın vajinasından içeri girsin. 9 ay sonra bebek elde :)

• evet kalınır...zamanında hamamda hamile kalanlara rastlanmıştır...

• örnek Meryem >isa :) ister inan ister inanma :)

• var oyle yetenekli kızlar :D haydar hoca diyodu icine kactıysa bir ihtimali vardır elbet :D

• sperm vajinal sıvıya değdiği kaygan ortamı bulduğu anda hamile kalınabilir yardıra yardıra gider kuyruklu spermler yumurtaya ama çok düşük bi ihtimal

Yükleniyor...