Biri gerçek manada yardimci olabilir mi?

Erken bosalmanin çözümü nedir arkadaslar?

Bayanlar siz biliyormusunuz çözümü?
Beyler bu sikintiyi asmis olan var mı varsa nasil?

Burda kimse erkeklik taslamasin. Cogumuzda var bu sorun?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Seks yapmamak o zaman sorun ortadan kalkıyor

0|0
    0|1
    • 2ay

Duzenli bir seks hayatim yok. Arada veren bir manitam olursa ne ala :)) belkide duzene girse o da duzene girer mi?

• 2ay

Kalkmaz dr gitmen lazım

• 2ay

bir kere devlet hastanesine gittim bakalim ne dicek diye. Hic bisi demedi bir anti depresan ilac yazdi gonderdi. Bende almadim. Cunku o donem sevgilim yoktu. Hoş halen yok 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evli degilim ama ereksiyon problemi ve boşalmay cözüm buldum gibi bende işe yaradı 1 ereksiyon sorunu önce penis cevresini jiletle temizle sonra ilişkiye gir ve boşal sonra penisine limon kolanyası sık mütiş tatlı bir acı verir sonra uyarılıp penis taş gibi sertleşir.2 erken boşalma bu zamanla mast cok yapmakla oluyo denedim önce mast yapıp boşalcangını anladıgın an bırak tekrar yap ve boşalcagında kendini sık ve bırak ama boşalma bunu böyle yaptıkca boşalmanıda konturol ede biliyosun ben bu dediklerimi yaptım sonuc var boşaldıgım zaman 7 8 kez bosalmam gerekiyo doymuyo gibi ve artık takati kalmıyo tarafların...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kegel egzersizlerini incele, anti depresan kullanımı işe yarayabilir, profesyonel destek al, mastürbasyon süresini uzat.

0|0
    0|0
    • 2ay

Mastürbasyonu baya uzatiyorum 1 saatten fazla sürüyor. Kegel ne ise yariyor nasil yapılıyor

• 2ay

Anlatması ve tarifi uzun. Erken boşalma tedavisinde kegel egzersizleri diye arat ve oku. Uzun süre başın götürür de yaparsan, yardımı dokunur.

• 2ay

Ya baktim da tatmin eden bir tarif bulamadim. Sen ufakta bir anlatsan cok yardimci olursun

• Bir süre mastürbasyon takıl :) ilişki sırasında ucunu değil tamamı ile yap fazla hızlanma (: fren yapmayı öğren. öpüş seviş arada hisset karsindakini. Kendi zevkini değil karşındakini bosaltmaya bak ;)

0|0
    0|0
  • dostum ben kendimce şöyle bir yol izledim bende işe yaradı.

öncelikle mast'ı azaltıyorsun. bu arada bahsedeceğim yöntem için düzenli cinsel hayatının olması lazım.

1- ilişkide çok hızlı gir çık yapmamalasını zaten yavaş olursan kadın daha çok zevk alacaktır yavaş yavaş girer çıkarsın girdiğindede dibine kadar bastırırsın.
    2- sık pozisyon değiştir.
    3- baktın olmuyor o sırada başka şeyler düşün dikaktini biraz dağıt.

şu an şöyle söyleyeyim çoğu partnerim benden önce boşalıyor hatta 2 defa gelen partnerlerim bile oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...