Günde 3-4 sefer duş almak zorunda kalıyorum ilerde sorun yaparmı?

Merhaba arkadaşlar başlıkda yazdığım gibi günde 3-4 defa duş almak zorunda kalıyorum ufacık bir resimden bile tahrik oluyorum bu nu durdurmak istiyorum ama nasıl yapıcağım hakkında en ufak bir fikrim yok bu durum bana ilerde sorun yaparmı evlendiğim zaman çocuğumun olup olmamasını etkilermi? birde ben hala bakire bir erkeğim daha önce hiç bir bayanla beraber olmadım yaşım 21 acaba bundanmı kaynaklı bu hislerimi nasıl bastırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

1|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çoluk çocuk yapmanda bir sıkıntısı olmaz ama karşındaki insanı cinsel olarak tatmin edemezsin çünkü erken boşalacaksın. Bu da evlilikte derin yaralara sebep olur, karşındaki kişi dürüst biriyse seni boşar, namussuz biriyse de seni aldatır.

0|0
    0|0
    • 2ay

bunlar için ilaçlar vardı sanırım onları kulllansam bir skıntı olurmu acaba

• 2ay

p*rno izlemeyi tamamen bırak, 31'i de yavaş yavaş bırakmaya başla.

• 2ay

sıkındı orda p*rno izlemiyorum zaten facebook da gezinirken bile bir resim göreyim hemen tahrik oluyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• srun olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 21 sene yokluktan kaynaklaniyor, evlenince azalir, hatta cok ilerde nasil sertlestirim diye ugrasirsin...

0|0
    0|0
    • 2ay

bir kadın ile beraber olsam acaba bu sorun çözülürmü

• 2ay

peki son bir sorum olacaktı Hangi delik?

• 2ay

fahiseye gidince ona sor, o sana tarif eder.

• tahrik olmakla birşey olmaz şehven boşalma olmadığı sürece gusül lazım gelmez

0|0
    0|0
    • 2ay

günde 3 defa banya yapmak zorunda kalıyorum işte

Yükleniyor...