Hamilelikle ilgili biris ibiseyler biliyorsa yardımcı olsun?

meraba 2 hafta önce adetim bitti 2 hafta sonra düğünüm oldu ama hamileleğim adetimin bittiği günden görülüyor doktor öyle dedi ama 2 hafta içinde ilişkiye girmedik ya da ben hatırlamıyorum ama ilişkiye girsek hamile kalsam bile ben düğünüm ertesi günü test yaptım çıkmadı testte çıksaydı 2 haftalık hamile olacaktım kafam karıısık yardımcı olur musunuz

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ortamı ayarlayın, besmele çekin ve allaha hayırlı sağlıklı ve düzgün bir evlat için dua edin. sonrasında sevişin ön sevişmeyi oral seksi uzun tutun. iyice ıslandığında ve isteğinin tavan yaptığında ilişkiiy yaşayın misyoner pozisyonu bu iş için idealdir. içine boşaldığında hareket etmeyin iyice aksın döller içine rahmine kadar, ayarıca bacaklarını yukarı kaldırıp belinin altına yastık koyun. döllenme gerçekleşsin diye... sonrası allaha kalmış :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hamilelik son adet tarihinden hesaplanıyor. Fetüs biraz daha büyüyüp ultrasonla detaylı bakıldığında tam olarak kaç haftalık olduğunu öğreneceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

canım doktora gıtmıstım 4 haftalık demıstı ama bız evlenelı 2 hafta olmustu ama o 2 hafta ıcınde bısey olmadı ama doktor bzı son adet gunun onemlı dedı ılıskıye gırdıgın tarıh onemlı değil dedı boyle de olunca aılem onceden mı yaptın dıyor

• 2ay

şu an kać haftalık hamilesin? Dediğim gibi ilk haftalarda hamilelik son adet tarihinin ilk gününden itibaren hesaplanıyor ama ilerleyen zamanlarda ultrasonda net olarak çıkıyor mutlaka

Erkekler Ne Diyor 9

• hamilelik testte hemen çıkmaz hamile olduğunuzu kesin kan sonuçları tahlilinde beta hcg tahlili ile çıkartırlar

0|0
    0|0
  • Ya surekli bir iliski soz konusu oldugundan hangisinde tuttugunu bilmedikleri icin son adet tarihini aliyolar

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamadım

0|0
    0|0
  • cahil olmayın yaa hemen ertesi günü sana sonucunu söyliycek test daha tıp tarihinde yok

0|0
    0|0
    • 2ay

sen bir soruyu iyice oku önceeeeee düğüne 2 hafta kala önce ilişkiye girdik 2 hafta sonra düğünümüz oldu ben düğünün ertesi günü test yaptım ama bişey cıkmadı eger testte cıksaydı zaten 2 haftalık hamile olacaktım ailemde sımdı sen önceden mı yaptın diyor

• 2ay

Wuuuw , sende parça parça yazıyosun ama

• 2ay

Maşallah nekadar uzun sürmüş evliliğiniz böyle.

• son edet tarihi baz alınıyorr

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Evlisin nornal yani hamile olman neden sıkıntı yaptın ki

0|0
    0|0
  • Sen uyurken bir şeyler olmasın?

0|0
    0|0