Benim eşim neden bu kadar isteksiz?

Yıllardır zorla cinsellik yaşıyoruz. Yani rica minnet. 10-15 günde bir, onun da çabucak bitmesini istiyor. Ön sevişme filan da istemiyor. Ne yapacağım ben usandım artık.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• sizi sevmiyor olabilir.. bir de cinsel performansınız yetersiz geliyordur belki ona

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kendini hatırlat o zaman ona

0|0
    0|0
  • eşinizle aranızdaki sevgi muhabbet devam ediyormu..önce eşinize sorun daha sonra da bu konuda ihtisas sahibi olanlardan yardım alınız ..her derdin bir devası var ..

0|0
    0|0
    • Sayılmaz. Sadece bakmakta yükümlü olduğumuz çocukları olan ev arkadaşları gibiyiz. Bu amaç uğrunda iyi geçinmeye çalışıyoruz. Ama 2 gün iyiysek 2 gün kötü. Geçimsizlik var tabi.

• bu haldeyken sizin istek ve arzularınızı yerine getirmesi tabiki zor olacak ..aranızı düzeltmeye çalışsanız , sevgi olmazsa yakınlık nasıl istenir ki ..çok zor bir durum :((

• ona ne kadar vakit ayırıyosun? duygusal olarak doymayan eşler cinsellikten zevk almazlar.

0|1
    0|0
  • bi kadın için çok kötü bişey

0|1
    0|0
  • yapacak bişey yok boşanmakla tehtit edeceksin :D

0|0
    1|0
  • sık sık ona yakınlaş tahrik et.yeri gelincede konuş

0|0
    0|1
  • Buyuk ihtimalle seni sevmiyor.

1|0
    0|0
  • Demek ki karini ilk basta duygusal olarak doyuramiyorsun ki o da seni yatakta arzulamiyor.

2|0
    0|0
  • bunu kendisine sorsan?

0|0
    0|0
  • normalde sosyal ilişkileriniznasıl?

0|0
    0|0
  • evlilikte sorun yaşıyorsa bir bayan ve daha çok duygusallıkla ilgiliyse...isteksiz olurlar...bunu hayatında başka biri olduğu ilede bağdaştırmamalı.veya senin isteğin çok sık oluyor olabilir mi?

0|1
    0|0
    • Bir yemek ve hediyelerle kutladığım sevgililer gününde bile ilişkiye girmeyi reddeden birinden bahsediyoruz. Acıma da yok vatandaşta

• odun o halde.

• ilgi göster

eve gelirken çiçek al,ona parfümler güzel kokulu kremler al

süslenmeyi sevsin,mutlu olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yanlış anlama sakın beni ama eşin gerçekten isteksizlik mi yaşıyor yıllardır yoksa hayatında başka biri olabilir mi?

0|0
    1|0
  • normal yaşantınız nasıl

sex sırasında nasıl davranıyorsun

ön sevişme yapıyormusunuz

eşini sex sırasında tatmin edebiliyormusun

eşin ile konuştunmu

0|0
    0|0
  • türk kadınları genellikle isteksizlek normal bişe katlanacaksın başka çare yok.

1|0
    0|0
  • boşanma davası aç kazanırsn

0|0
    1|0
  • boşa gitsin kahrını çekmeye değmez

0|0
    0|0
  • abi aynı sıkıntı bendede var... çokta konuştum ama her seferinde aynı.. ona olan saygı ve sevgimden birşey demiyorum kırmamak için..

0|0
    0|0
  • Duygularına dokun , empati kur

0|0
    0|0
  • menopoza girmiştir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...