Lezbiyen chat sohbet sitesi önerir misiniz lütfen?

Lezbiyen chat sohbet sitesi önerir misiniz lütfen?

Güvenilir ve hemcinslerimle konuşabileceğim bir sohbet sitesi önerir misiniz?

Artık bi hemcinsimle konuşmak istiyorum rahatça bazı şeyleri.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• mynet var benim bi bildiğim orayada ben giriyodum makarasına arkadaşlarla ama hiç düşüremedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eger lezbiyensen tabiki lez siteleri tercih edersin. Google a yaz Lebiyen siteleri diye bulursun belki. Hemcins farkli lezbiyen farkli. Ne istedigin bile belli degil. Hemcins ise burda cok zaten...

1|0
    0|0
  • çok zor bulursun insanlar rol yapıyorlar. Belki yüksek güvenilirlik ve gizliliğe sahip kapalı bir topluluğu barındıran böyle bir site vardır. Ama nereden bulunur bilinmez.

1|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım vardı,ped fiyatlarına kadar öğrenmişti soruyorlar güvenmek için diye. Sapık çok bu memlekette haberin ola.

0|0
    0|0
  • Sosyal olarak ortamlara gir. Netten cacık çıkmaz.

0|0
    0|0
  • alayı hikaye

0|0
    0|0
  • (ata demirer show) süleyman emmi ye sor.. :))

0|1
    0|0
  • burası :)

1|0
    0|0
  • yeğenimle tanıstırayım seni

0|0
    0|0
  • burası yada face...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bana da sorabilirsin istediğini

0|0
    0|0
  • Mynet sohbet kapatıldı, bildiğim bir site yok. lezbiyen değil isen lezbiyen sitelerine girme derim.Ha öyle isen gir :)

0|0
    0|0
    • lezbiyen siteleri evet :) ama öyle bir site bilmiyorum ilk defa böyle bişey yapıyorum.bildiğin varsa söylersen sevinirim =)

• hemen hemen bütün sohbet sitelerinde bu tür kanallar

0|0
    0|0
  • gel bana istediğin soruyu sor yardımcı olurum :D

0|0
    0|0
  • turkiyede lezce.. ama dunyada en kaliteli site gaydargrils ama yabanci dilin ust sewyede olmasi lazim ama lezcede rahatca konusabilirsin ben bir lesbian oldum icin rahatca cwp veriyoum hehehhe

2|0
    0|1
Yükleniyor...