Hoşlandığım ve tam cevap alamadığım kız büyük ihtimalle bakire değil Bunu düşünüp ondan soğuyayım mı?

Yoksa aklımda hiç çıkmıyor.Hep onu düşünüyorum ama olumlu bir cevapta alamıyorum.Önceki sevgilisiyle 2 yıl sürmüş ve dönem dönem birlikte yaşamışlar büyük ihtimalle bakire değil.Bunu dşünüp kafama takarak ondan soğuyabilirmiyim.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• geleckte yüzüne hep vurp onu üzecksn ona yaklaşma bile derm

0|0
    0|0
    • bi kere olsun evet desin umrumda bile olmaz.şimdi de umrumda değil bu sadece olmayacak zaten bakire de değil şeklinde bir gariban tesellesi.

• benim korkum bekleyip bekleyip o başka biriyle çıkarsa şey gibi ortada kalmakç

• anlyrm seni şu an hiç bir fikrde veremyrm sana

Kızlar Ne Diyor 10

• Buna pek gerek yok dostum ya valla :)

0|0
    0|0
  • Eğer aklın ve üreme organın yer değiştirmediyse soğuyamazsın... Aklın ermediği, kalbe sözün geçmediği durumlar vardır. Bence boşuna takma.

0|0
    0|0
    • çok seviyorum da o beni seviyor mu sevmiyor mu oyalıyor mu onu bilmiyorum.

• ciddi ötesiyim köpek gibi seviyorum.ama bekleyip bekleyip daha sonra olmicak diyip başkasıyla çıkma ihtimali beni korkutuyor.ben açıldım şu an ilişki düşünmüyorum ama sana hayır demiyorum falan dedi.Halen mesajlaşıyoruz bazen de konuşuyoruz ama ilerleme yok.

• Korkunun ecele faydası mı varmış ki korkuyor olman bir şeyi değiştirmez sevdiğin sürece sevginin peşinden git sonucu ne olursa olsun sen elinden geleni yap.

• öyle düşün ve unut dün sevgilisi ile yaşayan herseye izin verebilen rahatlıktaki bir insan yarın evledndğinde seni de başkalarıyla ...düşün en kötüyü düşün güveenme güven olmaz

0|0
    0|0
    • onu koruyasım geliyor şu mesaja karşı.o kadar seviyorum ki.

• evet olmuyor.ben çok seviyorum ama olumlu bir cevap alamıyorum.

• şüphelerle kuruntularla yaşam olmaz kafanın rahat olması huzurlu olman lazm

• Bir insana karsi duygularin bakire ya da degil olarak sekillenebiliyorsa zaten vazgec yani.

0|0
    0|1
    • ilk baştan beri biliyorum böyle olduğunu ama derdim zar değil aklımdaki sevgiyi azaltabilmek.

• Asıl ruh insanı o* eden bunu unutma .

1|0
    0|1
    • muhakkak. onun temiz olduğuna da inanıyorum ama olmuyor işte o yüzden onu unutmak içimde kötülemek istiyorum

• Aptalmısın sen be?! Hala yıkılamadı bu tabular ! Bakire değilse değil , Hoşlandığın kızdan bu sebep yüzünden soğuyacaksın , yat öl . Adam olun biraz adam , tutmuş bir bakirelik , bakirelik .

0|0
    0|2
    • ya benim için dert değil o.ama ben çok seviyorum o bana olumlu cevap vermiyor.bu sebeple bunu düşünüp kafamda ona olan sevgimi azaltmak istiyorum.

• fatih terimin tamburacıya dediği gibi bıyığını...

• hay senin zarına..

1|0
    0|2
    • zar değil derdim içimdeki umudu öldürmek sevgiyi azaltmak.

• soğuyabilirsinde takıntı haline getirebilirsinde.

0|0
    0|0
  • İyi fikir .

0|0
    0|0
  • Sen adamlığında sorun ara ve bence kendinden soğu...İ*ne

0|0
    0|1
    • çok sert girmişsin topa.bi yorumları oku.

• kim olduğumu bilen sevdiğim kızı bilen mi var.

• SAna laf anlatmaya çalışıyorum bende uff. Sana bir tavsiye sağlam dur adam ol tamam.

Erkekler Ne Diyor 7

• ne bakireler var inanıpta bekareti vermiş bir kadında daha kirli...

2|0
    0|0
  • bakireliği ne kadar küçümsemişsiniz ya. bence de cok önemli. hatta olmazsa olmaz. şimdi böyle düşününce geri kafalılık mı oluyo. aslına bakarsanız sizin düşünce sisteminiz geri kafalılık teknik olarak yani. taş devrindeydi o beyler kim kime dum duma. bu olayın bu kutsallığı vardır. o yüzden hayatımın geri kalanını beraber gecirceğin insanla yaparsınız

0|0
    0|0
  • gerçek bir ilişki istiyor vucudun... bende izliyomm zevk alıyom ama bosalamıyommm

0|0
    0|1
  • bakire olmayıp evlenebilen bir tane kız gösterin bana . onu alan zaten allahlık

0|0
    0|0
    • senin pislik mantığınında senin de allah belanı versin.

• bence soğumalısın patlak bir kızın daha önce kaç erkekle yattığını bilemezsin

0|0
    0|0
  • Bence onu düşünmeden soğu, kız için hayırlı olan bu.

0|0
    0|0
    • niye kız için hayırlı olan budur.

• O zaman bekle, zamana bırak herşeyi

• zamana bırakıcam hocma da sonunda başka biriyle ilişkiye başlarsa.ya beni yedekte tutuyorsa.

• soğu soğu, bu sıcaklarda rahat edersin..

ama kışa doğru ısın yine..

0|0
    0|0
Yükleniyor...