Uykuda boşalma?

Arkadaşlar uyku sırasında boşalmaktan nefret ediyorum. Böyle bir şeyin olmaması için ne yapabilirim. Ve sporu etkiler mi? Spor için 1 ay da bir mast yapıyorum bunun için ama vücut izin vermiyor uyurken of mk neyse var mı çözümü.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şeytan aldatması deniliyor kanka. Çok gerçekci olduğu biliyorum bir kadın kılığında sana geliyor şeytan ve yiyişiyorsunuz öğretmenimi öyle hallettim ben herşeyiyle gerçekciydi. Gerçek kadar olduğu için boşalıyorsun. Güsül al her boşaldığında kanka yoksa haram öyle dolaşmak.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet alıyorum teşekkürler ama nasıl engellerim.

• 2ay

İşte oldu. Yapman gereken ney biliyormusun kanka.
      Yatmayı planladın ya yatağa abdestli giricen ve üstünden çıkardığın çeket ve ya gömleğin içiyle yatağının içini silicen ve sağ elini başının altına koyucan yatağa uzanıcan yüzün kıbleye gelicek. İşte bildiğin süreleri duaları okucan sonra tesbihat yapıcan Namazın sonunda yaptığın gibi 33 kere SUBHANALLAH 33 Kere ELHAMDÜLİLAH 34 kere ALLAHUEKBER diyicen. Aslında bunlaeın bir dizilişi var ama Kitap yanımda değil. Bildiğin süreler okucan. Neden yatağını elbisenin içiyle silicen aen girmeden yatağa şeytan giriyormuş. Yaptıktan sonra uyuycan. Sonra Sorun kalmaz. Ama çok önemli Birşey var Niyetin her zaman Allah Rızası için olucak sonrada kötülükten şeyden fılan uzak durmak için. Niyetin Allah Rızası için değilse olmaz o iş söyliyim.

• 2ay

Çok teşekkür ederim abi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çaresi yok maalesef. Vücudun bir nevi savunma mekanizması gibi düşün uykuda boşalma sürecini.

0|0
    0|0
  • 1ay ahah cogu erkek dayanamaz ve mast yapmadigi icin en az 2hafta icinde uykuda bosalir sap icmeyi dene belki cozum olur

0|0
    0|0
  • offf spermdeki protein miktarını düşündüğün için mast. yapmadığını söyleme lütfen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır hayır. Ben belli bir kiloya ulaşmak istiyorum aynı zamanda ve bu engelliyor diye biliyorum. Yoksa bir yumurta 3 mastta kaybettiğini sana geri veriyor zaten.

• 2ay

haftada 1 demedim, günde 1 dedim :D ben 2-3 kere normaldir, daha fazlası sadece halsizlik getirir. Boşalmanın zararı yok

• 2ay

Ha teşekkürler o zaman abi.

• Kör tapa

0|0
    0|0
  • sevgili yap

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...