İliskiden 4 gun sonra adet oldum bakarmisiniz?

İliskiden 4 gun sonra adet oldum 5 gun surdu yogun bir sekilde 2 gun once bitti ama karnim belim cok kasiniyo karnimda bisey hareket ediyo gibi hissediyorum istahim yok filan kisacasi hamile biri adet olur mu? doktorlar adet olmayinca hamilelik olabilir diyolar hamileler adet olamaz diyolar ama dogrumudur cok korkuyorm

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bebeğin hareketleri onlar işte ne sanıyorsun. Elemana söyle çikolata çiçek ayarlasın hemen evlenin yoksa karnın 2 aya duba gibi olur baban seni keser

0|1
    0|0
    • 2ay

Gercektenmi

• 2ay

Gebeligin ilk belirtisi adet olmamakmis

• 2ay

Yahu ilişkiye girecek kadar büyümüşsün ama kendini tanıyacak kadar büyümemişsin.
      Kadınlar period döneminin sadece 12 saatinde hamile kalabilirler. Bu da yumurtanın çatladığı tarihtir. Genellikle sağlıklı bireylerde bu period döneminin orta tarihine denk gelir (+ - 1 gün)
      Sen yumurtan atılacak tarihte ilişkiye girmişsin yok hamile miyim yok adet gecikmesi bilmem ne
      İlerle ablacığım kalabalık yapıyorsun

En İyi Kız Görüşü

• çok korkuyorsan test yap. Mens dönemine yakın olduğu için olabilir belki. Ayrıca korkuyorsan bir daha böyle bir işe girme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cahil misin hiç mi okumuyorsun? Adet olduysan hamile olman imkansız boş boş korkutma kendini

0|0
    1|1
  • Hamilelik yeniysse adet olabiliyor diye okumuştum bir yazida doğru bence 15 gun sonra filan olursan o dediğin geçerli ertesi gün hapi neden kullanmadımn

0|0
    0|0
  • Adete yakin bir zamanda son iliski olduysa regl olunabiliyor iliskiden 14 gun gectiyse bir kan tahlili yaptir cikar

0|0
    0|0
  • yerleşme kanaması olabılıyor

0|0
    0|0
  • Bıse olmaz

0|0
    0|0
  • Içine boşalma oldumu bunu bilmeden bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Hamile biri adet olmaz diye biliyorumbence boşuna şeyapıyosun

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Hamile adet olmaz ve baska belirtiler olmali sende

0|0
    0|0
  • bebek dönüyorsa karnında kaşıntı yapar tabi

0|0
    0|0
  • Zikismeden önce bize sorsaydin, ulan zikismesini biliyorsunuz, önlem almasini bilmiyorsunuz:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...