Sorum erkek arkadaşlara , çok güzel giden bir flort zamanından sonra sevgilinizle evlendiniz

Ve daha sonra ilişkiye girdiğinizde bakire olmadığını gördünüz ne yapardınız

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor soru. flört döneminde sevişmeden evlemeyeceğim için ne yapacağımı bilmiyorum.

insanlar zaten sevişmeden niye evlenir onu da anlamam.

diyelim ki milyarda bir ihtimal sevişmeden evlendik, o zaman da zaten bekareti takmadığım için durmadan devam ederim. bakire olması sadece ilk ilkişkide kokurları ve acı çekip çekmemesi açısından önemli. bakire olursa ona göre daha yumuşak yaklaşırım. ama bunu da ilişkiden önce bana söyleyeceğini tahmin ediyorum. bir şey söylemezse zaten bakire olmadığını düşünerek sevişirim.

işin açıkçası hiçbir kıza bakire misin diye de sormam, ayıp bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten evlenmeden önce bu konu illa ki konuşulur ve eğer bakire değilse zaten evlenmem.Ha zaten yalanlar söylediyse evlenene kadar ve o gece de yok zarım esnek filan diyorsa tıp bu konuda da epey ileride.Direk tekmeyi basarım yani eğer benden önce başkasının olduysa ben erkek olduğum halde bakir isem oo da bakire olmak zorunda.2.el kullanmam kısaca

1|0
    0|0
  • bu soruyu görmez den geliyorum .

0|0
    0|0
  • Geçmişi değil geleceği önemli olduğu için umursamam, zamanında yapmış olduğu şeylerden sorumlu tutamam.

0|0
    0|0
  • kız bunu adama flörtlük zamanında anlatmalı olay evlenince ortaya çıkarsa kişinin kıza inancı kalmaz ve de bu evlilik uzun sürmez yürümez yani bu şekil olayları baştan çözmeli

0|0
    0|0
  • evleneceğim kişi benden öncesini yaşamamalı onu sahiplenmem için bakire olmalı yoksa hep bir şüpheyle yaşar insan buda ister istemez boşanmaları vs şeyleri getirir şuan günümüzde olduğu gibi nedenleri hep genelde cinsellikte yaşananlar

0|0
    0|0
  • Ya ne zaman boşluk buldunda yaptın derim :)

0|0
    0|0
  • Babasının evine.. :) daha önceden kontrol ederiz %80'imiz.

0|0
    0|0
  • nerdeyse çocuk olacak daha bunları konuşmamış olacaksınız öylemi geçin bunları ya

0|0
    0|0
  • Deniz Seki'den Adaletsiz Seçimi dinle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cevaplara bakıyorum da akla zarar.

0|0
    0|0
  • Güven kaybeder haliyle.

0|0
    0|0