Sizin için halen önemini koruyor mu?

Sayın KızlarSoruyor.com Bay/Bayan üyeleri acaba bir bayanın kızlık zarı halen hayatınızda önemli bir yer tutuyormu.? Özellikle gelişmiş şehirde yaşayan insanlara soruyorum.Çok ama çooook seviyorsunuz ve deliler gibi aşıksınız fakat kzıoğlan kız değil.Bu durumda ne yapardınız.?

• Amaaaan ne önemi var canım.
    13% (2)9% (1)12% (3)Oy Ver
  • Kızoğlan kız olmalı.Bu benim hakkım.
    0% (0)64% (7)27% (7)Oy Ver
  • Bizim buaralarda kızoğlankız olmayanı vuruyorlar ya.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eğer aşıksam her koşulda evlenirim.
    40% (6)9% (1)27% (7)Oy Ver
  • Ben bir bayan olarak evlenene kadar kızoğlankız olarak kalma taraftarıyım.
    47% (7)18% (2)34% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bazı değerler ki ahlak değerleri özellikle, gelişmiş ya da gelişmemiş olmakla alakası yoktur. bazılarının anlayışına göre gelişime göre ahlak değerleri de değişir. buna değişim değil bozulma denir.

bakirelik bir inanış ve bir onur konusudur. kadın kendini herkesle paylaşılabilir bir cinsel obje olarak da görebilir ya da yaşamını paylaşacağı kişiyle paylaşır herşeyini

bu anlatımlarım elbette evlenmemiş kadınlarla alakalı. elbette boşanan kadınlarımız da var. onlar konu dışıdır.

evlenmemiş bir kızım bakireliğini koruyamaması onun iradesizliğini cinsel zaafının olduğunu gösterir. yapı itibari ile iradesine sahip çıkamayan her zaman aynı yapıda devam edecektir. kız iken bunu önemsemeyip irade gösteremeyen yarın evlenince daha kolay arzularının esiri olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim için önemli.

1|0
    1|1
  • Eyy Allahım bu kızlara bu zarı ne diye verdin ki yarabbim. Namusu bunla ölçüyolar yazıııkk yazııkk...

Ne kızlar gördüm ben zar sağldam ama arka olmuş hallaç pamuğu bunlar şimdi çok mu namuslu?

2|2
    0|0
  • Kıyamete kadar önemli olacak ,.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• karakter yırtık olmasın yeter

2|1
    0|0
  • Olmaması tercih nedenimdir. İstemeye hakkım yok ben ne kadar bakirim ?

1|1
    0|0
  • bakire olup olmamasından yana öncelikle senin hakkında ne düşündüğü önemlidir

0|0
    0|0
  • önemlidir

1|0
    0|0
  • Benim namus kavramım bacak arasında değil, hiçbir zaman olmadı, olmayacak da...

3|1
    0|0
    • beni yanlış anlama sadece merakımdan soruyorum namus kavramı bacak arasında değil demişsin zamanında herkesle yatıp kalkıp önüne gelene veriyor sonra seninle evleniyor normalmi bide namus senin kavramında ne? yanlış birşey yazdıysam şimdiden affola

• Aynı durumu erkek açısından da değerlendirin, evlenen kadar onlarca bayanla birlikte oluyor, yatıyor kalkıyor. Şimdi burada erkeği temiz ve namuslu kılan bir zar parçasının olmayışı mı? Belki gerçekten sevdi, inandı, güvendi ve kendini teslim etti, nasip değilmiş olmadı, ya da o sevdiği inandığı kişi onu yarı yolda bıraktı, şimdi o kız namussuz mu oldu. Namus zihniyettedir. Zar parçası sadece köhne zihniyetlerin namus timsalidir. Kendi yapmadıkları kalmaz, sonra elalemin kızın namus bekçisi ol

Yükleniyor...