Erkek evleneceği bakire kadınla ?

bir erkek evlenmeyi düşündüğü daha yeni başlamış ilişkisinde sürekli parçalarcasına anal sex yaşarmı?

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• açıkçası adamın seks zevkiyle evlilik niyetinin bir ilgisi yok. evlendiğinde de yapabilir aynı şeyi. karşılık uyumunuzla ilgili bu konu. ikiniz de seviyorsanız problem olmaz ama tek taraflı seks büyük sorun olur. bence evlilik olayını karıştırmadan cinsel uyumunuza odaklan ve ona göre karar ver.

bence herkes kendi cinsel tercihlerine göre biriyle olmalı. bu dediğinin tersi de insanı mutsuz eder. yani kadın sert seksten hoşlanır da erkek sert seks sevmez ve yapmazsa.

hoşuna gidiyorsa devam et, gitmiyorsa ayrıl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• kullanıyordur..anal meraklısı erkeklerde de gizli eşcinsellik vardır onuda söyleyeyim..

anal olduktan sonra travestiylede,erkeklede yapar.

0|0
    0|0
  • istemediğiniz bir şeyi sırf sevgiliniz istiyor diye yapmayın. evlilik vaatlerine kulaklarınız kapalı olsun, bunun yaşamak istiyor musunuz istemiyor musunuz mühim olan o. ayrıca sık sık anal seks yaparsanız sağlık problemleriniz başlayacaktır. ve ayrıca anal sex sırasında partnerinizin çok nazik davranması gerekir, hoyratça ve sıkça yapılacak bir şey değildir. ayda birden daha sık yapmamanızı öneririm.

0|1
    0|0
  • Kişinin karakterine göre değişir.yaşlar kaç?

0|1
    0|2
    • 33 ve 31

• nişanlı değiliz.ama annesi kızkardeşiyle kankayız yeni başladı 1 haftada bu duruma geldi ama laftaa evilik düşünüyor

• nasıl ya emin olmadan neden yaptın? Ya derseki istemiyorum seni evlenmiyoruz! Keşke evlilik olsaydı da yapsaydınız. Şöyle anlatayım bende anal severim ama partnerlerim de sevdiği için bazen sert ve parçalarcasına yaparım yani karşılıklı zevk alırız. Ayrıca ilk 1-2 dk değil alıştıktan sonra.. Sizin sevgilinizle ilk yapışınız mı? Eğer ilkse yapmayın bir daha canınız çok yanar. 1 haftada sevgili olup ilişki yaşamanız çok erken olmuş. ben pek inanamadım ciddi olmasına.

• bi erkek evlenecegi kadınla anal yapmaz bence çünkü kadına çok zararı var yazık bence kadına tabi sonunun nasıl olacagını bilmedigi için kadında he diyo buna

1|0
    0|0
  • tabiki yaşamaz bırakıp gitmesi mutemeldir

2|0
    0|0
  • Hiç zannetmiyorum. Bunu kendine yaptırmadığını umuyorum.

0|0
    0|0
  • her erkek için geçerli değildir .kızında istemesi gerekli .uzun süre sevişmede güzel olur evlenmeden önce .

0|0
    0|0
  • evlenmeden yatan erkek o kadını yarı yolda bırakır genişlemişgöt deliğinle kalırsın yakında başbaşa :)

0|2
    0|0
  • bşr erkek evleneceği kadınla anal sex yapmaz seni yiyo güzelim hem fikren yiyo hemde fiziken :D

2|1
    0|1
  • Erkek dediğin evlenmeden ilişki yaşamaz. Hele ki anal hiç yaşamaz

3|1
    0|2
  • içine atmış biriktirmiş o zihninde öyle bir yer edinmiş kesin yapacam diye sana denk gelmiş demekki

0|0
    0|0
  • Anal sexe karşiyim sapiklik resmen Nefret ederim...!

1|1
    0|0
  • kadın istiyorsa neden yaşamasınki

0|0
    0|0
  • anal dogru bişi degil

2|0
    0|1
  • Onun sexe olan açlığıdır gerçi normal varken neden anal?

0|0
    0|1
    • bakireyim olmaz dedim

• söylüyorum öpüşüyoz falan o an çokta umru değil canımın yanması

• Ben sana birşey diyeyim siz evlenirseniz sana davranışları değişmeyecek ve cinsellikte sadece kendini düşünecek, ki anal sex her kadına zevk vermez acı verir bunu bile bile bu kadar umursamaz davranan kişiden hiç bir şekilde sex konusunda seni mutlu etmesini bekleme.

• söyle ona, parçalamadan yapsın. o delik sana lazım..

0|0
    0|0
  • hak yolu varken boşversene

1|0
    0|2
  • fantazi anlayışına göre değişir

0|0
    0|0
  • karşıdakine zevk veriyosa sorun ne ? sana zevk veremiyormu ?

0|0
    0|0
  • ben evleneceğim kişiyle anal sek

asla yapmam çok yanlış birşey

0|0
    0|0
  • hayır yaşamaz tabiki =)

0|0
    0|0
  • yoo her ekek değil ben hoşlanmam mesaala düz yol varken arka yolu kullanmam

0|0
    0|0
  • Sexin tamamını doya doya yaşarım

0|0
    0|0
  • bakire kadın mı :////////

0|0
    0|0

• hayır

0|0
    0|0
  • düşük bir ihtimal.. evlenecek olsa anal yapmazdı bence.. kendini heba ettirme.

0|0
    0|0
  • olabilir .. aranızdaki muhabbeti bilemeyiz .

0|0
    0|0
  • Erkeğin siki sevdiğine kalkmaz

2|2
    3|3
    • yalan mı ula ? erkek harbiden seviyorsa öpmeye bile kıyamaz.ne analı ne oralı ne vajinalından bahsediyorsunuz ? evlenmeden ya bişey olursa ya ölürsem diye en basitinden düşünür sevdiğinin yüz üstü kalmasını istemez.

• ama çocukmuyuz 31 ve 33 yaşlarında insanlarmışız bu hep bahane

• neyin bahanesi gözünü seveyim ya ? kendimden yola çıkarak cevapladım elbette.evlenmeden sevdiğim kıza bırak böyle bir şey yapmayı düşüncesi bile aklıma gelince tiksinirdim kendimden.ben bu kızı bu iş için mi seviyorum diye.neyse bana laf demek düşmez tabi.mutlu olun krem kullanmayı unutmayın

• Yeni başlayan ilişkide arada gerçek aşk ve sevgi varsa cinsellik 2. Planda kalır. güven ortamı oluştutan sonra bile belli bir sınır dahilinde özel anlar yaşanabilir. Sizinki cinsellik odaklı...

1|0
    0|0
  • valla her erkeği bilmem de ben evleneceğim kadına ya da değer verdiğim bir kıza onun canını acıtacak, hoşuna gitmeyecek hiç bir şey yapmam. bunu yapanın samimiyetine de şüpheyle bakarım.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• şöyle bişi var belki kalçalara zaafı olabilir ama bir erkek sevişirken kızın sürekli arkasına geçiyorsa bu işte bir sakatlık var.. çünkü insan sevişirken sevdiğinin yüzünü gözlerinin içini görmek de ister bundan da tahrik olur..

1|2
    0|0
  • daha yeni başlamış ilişkide anal yapa biliyorsa evlenmeyi düşünmez kesinlikle :)

2|2
    0|0
  • dötü bakire değil ama parçalayabilir.te allam

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlıdır

0|0
    0|0
  • Hayır, evleneceği kızla hak yolundan işi götürmek ister zaten o yola baş vurmaz. Benim eski erkek arkadaşımla tanışalı çok az vakit olmuştu ki analdan ilişkiye girdik. Ben de çok pişmanım. Beni evlenilecek kız olarak gördüğünü sanıyordum bu yüzden izin vermiştim. Şimdi ne kadar aptalmışım diyorum. Basbaya kullanmış beni. Erkekten erkeğe değişir ama o yoldan sizinle ilişki kurmasına izin vermeyin. Ne malum evlenmedi de bıraktı ortada? Riske girmenin alemi yok.

1|0
    0|0
  • Onun yerine üzerinde iç çamaşırlarıyla sürtünmeli yaşamak daha zevkli oluyor biz nişanlıyken yapmıştık gerçi imam nikahımız vardı helaldik yani ama yine de işte tam soyunmak istemedik birbirimizin yanında

1|0
    0|1
  • erkek o yaşa gelmiş napsın sabret nereye kadar

0|1
    1|3
    • O yaşa kadar sabrettiyse birkaç ay daha sabretsin laf mı dediğin. Oral neyine yetmiyor ki bunu ben söylüyorum birde anal seven biri olarak. Adamın ciddiyetine inanmıyorum.

• yapabilir izin verdiyse sevgilisi

0|0
    1|0
Yükleniyor...