Kızlık zarım ne durumda?

21 yasında genç bir kızım. şimdiye kadar cinsel ilişiye girmediğime eminim...bakire olduğumu biliyorum fakat 3 ay önce erkek arkadaşımın kendini aniden itmesiyle gerçek anlamda bir ilişki yaşamış oldum defalarca ilişkiye girmemize rağmen kanama olmadı ağrı sizi olmadı bakire olmadığımı düşünen erkek arkadaşım ona yalan solediğimi düşünüp bnden ayrıldı kızlık zarım benimle dalga mı geçiyor sizce ? erkek arkadaşıma bunu ondan başkasıyla yapmadığımı nasıl kantlayabilirim?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• al işte bir cahil erkek gerizekalı beyinsiz moron erkek daha

herkese 1 sene tıp okutsunlar şu ülkede lan oha çok sinirlendim valla billa ohaa yuh

her ilişkide kan gelmeyeceğini bilmiyor salakmış gerizekalıymış cahilmiş işte napcan onu salla gitsin bilimden teknolojiden sağlıktan haberi olmayan adam eşittir EŞŞEK HATTA EŞŞEK TÜCCARI

5|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• her ilişkide zar yırtılacak diye bir kaide yok ya da ağrı sızı hissedilecek diye. vajina girişin geniş arkadaşının penisi ince ve zarın esnek olabilir. zar yırtılırken ağrı olmaz zaten. boşuna telaş ediyor ilk geceyi düşünenler. ayrıca diğer yandan zar çok ince olur ve kanama olmayabilir. ya da çok az 1 ya da 2 damla olur o da penise bulaşır kaybolur

1|1
    0|0
  • Adam hevesini almış, bunuda bahane etmiş. Cinsel ilişkiye girdikten sonra kızlık zarın sağlam kalmış ne yazar. Adamın umrunda olduğunu düşünüyorsan doktordan rapor alıp göster.

1|0
    0|0
    • aynen dedıgın gıbı hevesını aldı bahanebuldu mal kanıtlamak zorunda hıssetmıorumm

• Öncelikle zarın ya esnek ya da geride ( onunki yetişmemiş olabilir ;) ) bu durumda kanama ve yırtılma olmaz ancak doğum ya da operasyonla olur, bir ihtimalde doğuştan zar olmayabilir !

Erkek arkadaşına gelince demekki seni hak etmiyor böyle bir hödükten ayrıldığın için şanslısın sana güvenmemiş sana inanmamış seni sadece bakire olduğun için istemiş kanı görmeyincede terk etmiş tam bir yobaz zihniyeti,kendisi daha önce hiçmi ilişkiye girmemiş o yapınca iyide sen yapınca neden kötü onun bozduğu kızlar başkaları tarafından kabul edilirken o neden başkasının sahip olduğu kızı kabul etmiyor? Zar bacak arasında değil beyindedir zihniyettedir. Bakire olup sahtekar olacağına bakire olmayıp dürüst olanını tercih ederim şahsen.

1|0
    0|1
    • gercekten ıcımı rahatlattınız...bende sızınle aynı fıkırdeyım ama malum Türklerin zıhnıyetı boyle degıstırmek zor...ona bakıreyım dedım kanama olmayınca yalancı duruma dustum zoruma bu gıttı kanıtlmak ıstememın en onemlı nedenı buydu...

• bırdaha tovbe zaten boe bısey yasamayacagım yasanmasına musde etmeyecegımm...

• Seçimleri yapacak olan sensin karşındaki insan kararlarına ve yaşadıklarına saygı duymak zorunda kimse bu yüzden seni yargılayamaz. Ondan önceki hayatında onu ilgilendirmez çünkü sen o günden itibaren varsın, bunu bilen zaten adamdır...

• Jinekoloğa gidip esnek olup olmadığına bakltırabilrisin zarın.Başka çözüm yok.

0|0
    0|0
  • Inanmıyorsa kanıtlayamazsın. Hiçbir yolu yok.

0|0
    0|0
  • ya sen çok safsın kandırmış işte besbelli ama yazık üzülüyorum bilmem belki de böyle sizden faydalananlar hakediyo sizleri ne diyim ...

0|0
    0|0
  • ya madem bunları yapıyorsunuz neden bakireliğe önem veriyorsunuz... Gerzekler

1|0
    0|0
  • doktor raporuyla esnek olduğundan dır kızlık zarın esnek olduğu için olur bu

madem senden ayrılcaktı neden ilk sokuştan sonra sekse devam etmiş o p**evenk böylesini zorla bağlıcan götten sikicen

0|0
    0|0
  • saçmalama ne kanıtlaması inanmıyorsa gönder gitsin...ayrıca hayatında esnek olma gibi birşey duymadımı bu?kendi yaparken sorun yok iş sana gelince sorun var saçma

0|0
    0|0
    • ben zaten kendım ıcın ogrenmek ıstıorum o mal umurumda deıl zaten bana yapacagını yaptı ıbne

• boyle bır konuda soylenecek ozel ne olabılır? zaten son derece ozel bı konuyu paylasma cesaretınde bulunmus olmam da haret verıcı benim ıcın zaten :)

• bunu anlıyabiliyorum ama yazsan anlardın ne demek istedigimi emin ol istersen sonra hemen sil engelle saten.

• Kanitlicak bisey yok kizlik zarin esnek..ayrica erkek arkadasin..seninle evleneceginin garantisini veriomuda...bunu sorun yapio

0|0
    0|0
    • evlılık falan lafı gecmdı sadece bakıre oldugumu soyledım sonra zorla shıp olunca ve kanama olmayınca yalancı durumuna dustum bu yuzden kanıtlamak ıstedım ona ama artık sıkıntı etmıorum malın tekı srefsız oldugunu anlamakta gecıkmedım

• Tek derdi yataga atmak..nyse..bi sn once kurtulmalisin..adinida cikartir bu

• prove yourself dude.

1|0
    0|0
  • esnek zarın zararları

0|0
    0|0
  • hevesini almış yapacağını yapmış basmış gitmiş. Sonrada seni suçlar tabi. Böyle insanlara prim verirseniz siz suçlusunuz.. Yinede kurtulmuşsunuz. Zararın neresinden dönülürse artık.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarınız esnektir ondan bozulmamıştır. Bekaret kontrolü ile kanıtlarsınız bu seferde esnekmiş benden önce de birileri olmadığını nereden bileyim diyecektir. Her ilişkinin temeli karşılıklı saygı ve güvendir. Ama sizde o yok, istediğiniz kadar test yaptırın...

1|0
    0|0
    • evet farkındayım zaten onunla yenıden olmak ıcın kanıtlamak ıstemıyorum kendımı rahat ettırmek ıcın ne durumda oldugunu ogrenmek ıstedım sonucta turk zıhnıytınde bu durumda evlenmek sıkıntı

• Herşeyden öncesi önemli olan kendinize olan özsaygınız ve benliğinizdir. Bunları kaybetmişseniz zaten herşeyi kaybetmişsiniz demektir. Namus bacak arasında olan bir kavram değildir. O köhne ve at gözlüğü takmış zihniyetlerin savıdır.

• cool story bro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• -''sımdıye kadar cınsel ılısıye gırmedıgıme emınım''

-''gercek anlamda bır ılıskı yasamıs oldum defalarca ılıskıye gırmemıze ragmen kanama olmadı''

-''kızlık zarım benimle dalga mı gecıyor sızce''

ne diyosun sen abla =/

2|1
    0|1
    • dıyorumkı erkek arkadasım Ö'den sonra gercek anlamda ilişki yasadım onun oncesınde ılıskı yasamadım bakıre oldugumdan emındım...sınav stresınden cumleleri toparlayamamıs olabılırım yanı ne var :)

• 2-3 kere okudum anlayamadım özür :)

Sana güvenmesinden başka yol yok .Ama bunu bahane etmiş gibime geldi ,kullanmış seni.

• doktora git. eğer doktor yok derse ya kanı gözden kaçırmışsındır ya da fark etmeden bir ara kaybetmişsindir. var derse de açıklar zaten ama, esnek olma ihtimalli var

0|0
    0|0
  • Başka erkekle ilişkin oldu mu ..

0|0
    0|0
  • Bi kere senden başkasıyla yaptığında kızmamalı icin senin kocan olması gereke gerisi cok büyük günah yani kızacagina evlensin seninle pislikler yapmasın...

1|0
    0|1
  • benimde zarım esnek ama erkek arkadaşım bana güvenmediğini ima edicek hiçbişey yapmadı şevişirken belli oluyor sonuç olarak deneyimin var mı yok mu.. kurtulmuşsun ondan boşver ikna etsen kanıtlasan barışsan bile acabası olucak aklında..

1|1
    0|0
    • bakıreyım dedım kan gelmeyınce yalancı oldum bunun ıcın kanılamak ıstedım barısmak ıcın degıl...zaten ne adi bir adam oldugu ortada..

Yükleniyor...