Mastürbasyon yapmıyorum hiç nasıl yapılır bilmiyorum. Normal mi sizce?

Gizli Üye
Lütfen dalga geçmeyin, sitede herkes yaptığını söylüyor neredeyse ama ben hiç yapmadım bende mi anormallik var acaba doktora gitmeli miyim?
Güncellemeler
+1 yıl
Daha önce seviştim biriyle ama mastürbasyon olmadı hiç yapmadım. Kimseyi arzulamiyorum ya da azmiyorum cinsel istek yok kisacasi bu normal midir?
Mastürbasyon yapmıyorum hiç nasıl yapılır bilmiyorum. Normal mi sizce?