Penis büyütücüler gerçekten işe yarıyor mu?

Arkadaşlar hepiniz internette dolaşırken penis büyütücüsü gibi reklamlara denk gelmişsinizdir benim sorum gerçekten işe yarıyor mu kullananların fotoğraflarını falan yayınlamışlar

görüşleri ve özel fotolarıyla birlikte işe yaradığını söylüyorlar ben bir de sizden duymak istedim

erkek arkadaşı kullanan kız veya kullanan her kimse?

çok şükür penisim çok kısa değil ama bazı kadınlar için (en ateşli olanlar) daha uzun bişeyler lazım 20 cm'e yakın falan benimki 14

dolgun seksi ve olgun kadınlardan bahsediyorum genç ve taze olanlar dışında bir erkeği en iyi tatmin edebilicek dişiler onlar

• evet işe yarıyor ben kullandım
    0% (0)7% (5)5% (5)Oy Ver
  • hiç kullanmadım ama işe yarıyordur
    23% (5)15% (11)17% (16)Oy Ver
  • bunlar hep para tuzağı
    73% (16)73% (54)73% (70)Oy Ver
  • kullandım işe yaramıyor
    4% (1)5% (4)5% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aga zannetmem işe yaradığını. Tıbben açıklanıyor olmaz diye. Ameliyatla belki büyütme vardı. Yani çok küçükse o da, büyümesi gerekiyorsa. 14 cm gayet idealdir. Sen bakma burada kadınların 18-20 cm almak istediklerine. Vajinaya 8-10 cm girse bile zevk verir. Önemli olan kaç dakika seks yaptığın, erken boşalmadığın. 20 cm olup 1 dakikada boşalıyorsan, o boru gibi şey bir işe yaramaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu işe kafa yoran iki arkadaşım vardı,10 sene öncesinde. İşe yaramadığını söylediler.

0|0
    0|0
  • Pnp merhem sürerek kolun bacağın uzadığını nerde gördün

0|0
    0|0
  • 20cm en son olcdugumde

0|0
    0|2
  • evet işe yarıyor kullanmadım

0|0
    0|0
  • Kullanmadım bılmyrum

0|0
    0|2
  • Bence işe yaramıyor sakın kullanma gayet iyi yeterli benim ciddi anlamdaa büyük ama küçük olması büyük olmasından daha iyi çoğu kez bu benim görüşüm tabii ama en önemlisi sağlıklı olmak bu tür ilaçlar sağlığı özellikle böbrek karaciğer gibi organlara hasar verebilir kullanmamak lazım

0|0
    0|0
  • Birkaç cm ise yarar pompa

0|0
    0|0
Yükleniyor...