Regl günlerinizde güvenle kullandığınız, sizi yarı yolda bırakmayan ped markası hangisidir?

Regl günlerinde kadınlar her adımda tereddüt eder, defalarca arkasını kontrol eder. Her ay bu sıkıntılara maruz kalan kadınlar için birçok ped markası var ama en memnun kaldığınız hangisi?
Regl günlerinizde güvenle kullandığınız, sizi yarı yolda bırakmayan ped markası hangisidir?

0|1
73|20

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisi yetişkin bezi bacağın kopsa sızdırmaz :D

4|3
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kotex gece kullaniyorum ben. Cok memnunum. Arkasi oldukca genis. Ve rahat hareket ediyorum. Diken ustunde olmuyorum :) ama nedense ben regl donemim boyunca gece pedleri kullaniyorum. Normal pedlerde taşma riski cok ve rahat edemiyorum. Bir tek ben mi boyle yapiyorum bilmiyorum ama. Tavsiye ederim. Bazen molped kullaniyorum ama gece olani. Oda iyi.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ayyy kiyamam :)))) yari yolda kaldiginda söyle gelip boxer mi verecek kadar centilmenim;) insanlik ölmedi daha ben varim

0|0
    0|0
  • Kullanmiyorum kendime güveniyorum sbdksb

3|1
    0|0
  • kanın akmasına baglı çok akıyorsa kötü

0|0
    4|0
  • Ben cabut baglıyorum ya :s :D :D

3|0
    1|1
  • Molped cift kanatlı kullanıyorum

0|1
    3|0
  • rica ediyorum kızlar yarım bırakmıcak ne ya sabah takıp akşam çıkarıyosunuz leş gibi kokuyosunuz ondan sonra biraz dikkatli olun ya bugün otobüste kusucaktım yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum knk

0|0
    0|0
  • Orkid ultra xD

1|0
    1|1
  • Hic kullanmadim

0|0
    1|0
  • Söyleyemem utaniyorum ben. s. ss..

0|0
    1|1
  • Resimde kuru kafa görüyorum

Ped hepsi aYnı değil mi? Rahat olsun yeter

0|0
    1|1
  • ben molpetten yanayım fd

0|0
    1|1
  • Gecmisler olsun herkese

0|0
    1|0
  • Tabiki sunped

0|0
    1|0
  • Scarlett Daha Uzun Daha Rahat Geceler Kaninizi Emer Bu Ped Cunku O Scarlett :)))

0|0
    3|1
  • Özel günümde çarşaf bağlıyorum

1|0
    0|0
  • Orkid tabiki de slk şey

4|0
    0|0
  • Bünyeye bağlı bir durum asssdsfds

0|0
    2|0
  • Bebek bezi en iyisi

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 72

• Orkid, Molped ve çoğu ped markasını denedim, kullandım.
    Uzun zamandır sadece Kotex uzun ve gece kullanıyorum. Diğer pedlere nazaran daha yumuşak ve daha rahat. Ped koyduğunu dahi hissetmiyorsun, o kadar da hafif. Oldukça geniş olduğu için taşma problemi de olmuyor, rahat rahat hareket edebiliyorum. Fiyat olarak da diğerlerine oranla daha ekonomik. 24lü gece paketi 9 tl. Tavsiye ederim.

1|1
    1|0
  • Valla çoğunluk kotex demiş birde ben deniyeyim. Ben orkid ultra gece boyunu kullanıyorum. Ve çok memnunum.

www.turuncukasa.com/.../orkid.jpg

0|0
    1|0
  • Biminki

0|2
    1|0
  • kotex

0|1
    0|0
  • Sürekli orkid 😂😂

0|1
    1|0
  • Kotex

0|0
    1|0
  • Kotex

0|1
    0|0
  • Aslında kotex pamuklu yapısıyla çok güzel ama koku yapıyor molped naylonsu olduğundan kaşındırıyor. O yüzden orkid bir numara. Günlük ped olarak da kotex kullanıyorum.

0|1
    1|0
  • Hepsini denedim ama en iyisi orkid uzun olan

0|1
    1|0
  • Kotexs

0|0
    0|0
  • Always ultra ve O. B tampon.

0|1
    0|0
  • Orkıd platınıum

0|0
    0|0
  • orkid infinity hem rahat hem hareket imkanı iyi hem hissedilmiyor hem hapsetme özelliği iyi

0|1
    1|0
  • Kotex tabisi

0|0
    1|0
  • Kotex gece

0|1
    1|0
  • Orkid

0|1
    1|1
  • Orkid Platinum

1|1
    1|0
  • Molped 👌

0|0
    1|0
  • Orkid güzel 😄

0|2
    1|0
  • Koteex 💜😂😂

0|2
    1|0
  • orkid platinum

0|0
    1|0
  • Kotex markasını öneririm çünkü diğer markalara göre fazla naylonumsu yapısı yok ve pişik yapacak derecede değil.

0|1
    1|0
  • Bihter bu konunun cinsel sağlığa değil direkt sağlığa girdiğini söylüyo sana kızdı ve cinsel sağlık yaptığın ve yorum yapamadığı için ekstradan kızdı @lotuus

0|1
    1|0
  • Valla orkid çok kullandım fakat memnun kalmadım canım cogunu denedim en iyisi molped gece 😉👍

0|1
    0|0
  • Orkid extra gece👍

0|2
    1|0
  • Molpet Türk mali herkes onu kullanmalı. Orkitin hurafeleri koteksin bebek bezi hissi sayesinde molpetten şaşamıyorum.

0|0
    1|0
  • şu bimde satılan

2|0
    1|0
  • Kotex

0|1
    1|0
  • Orkid gece ekstra

0|2
    1|0
  • Kotex.