Tuvaletten sonra poponuzu nasıl siliyorsunuz?

Arkadan öne doğru silmek doğruymuş ama ben önden arkaya doğru siliyorum hep bir şey olur mu ki? Siz nasıl siliyorsunuz?

• Arkadan öne
    34% (15)67% (38)52% (53)Oy Ver
  • Önden arkaya
    66% (29)33% (19)48% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bildiğin gibi sil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlarda onden arkaya temizlik yapılır vajinanın mikrop kapmaması için, o uyduruk bilgiyi nerden buldun bilmem ama kesinlikle yanlış.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hangi salak sana arkadan öne dedi? Arkadan öne silersen iki gün sonra seyin mantar mikrop dolar. Önden arkaya dgru silmelisin ancak bunu yaparken tekrar önden arkaya gitmeden temizkagıt kullan.

3|0
    0|0
  • O kadar temizim ki bu konuda annem beyazları atarken sen bunları giymeden mi atıyorsun dediği oldu.

0|0
    0|0
  • Yanlış biliyosun kardeş. Önünden arkana doğru silmek doğru olan. Arkadan öne silersen bayanlarda mantara davetiye çıkararırsın

0|0
    0|0
  • Çok mu düşündün bu soruyu sorarken. Sadece silmek yetmez yıkamak ta lazım :)

0|0
    1|0
  • sağdan sola

0|0
    0|0
  • önden arkaya

0|0
    0|0
  • Önce kağıt, sonra su, sonra kağıt.

0|1
    0|0
  • Ilk okulda eğitimini vermislerdi taharet muslugu denen şey var once onu kullanirsin. Sonra arkadan one veya onden arkaya benim icin cok fark etmiyor

0|0
    0|0
  • Bol su ile yıkan her zaman

0|0
    0|0
  • Yıkıyorum

1|0
    0|0
  • Yıka ve arkadan öne

1|0
    0|0
  • Yıkamıyor musun?

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadan öne kızların önden arkaya doğru silmesi daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Onden arkaya doğrusu mikrop kapmamak için kadın hastalıkları çok bu ara yanlış bilgiden sanirim

0|0
    0|0
  • önden arkaya silmek makata zarar verebilir. .

0|0
    0|0
  • Bir sağa bir sola sonra çalkala sonra yıka çık

0|0
    0|0
  • hahah soruya bak yaa ne güzel değişik bir soru bıkmıştık hep aynı sorulardan :)

cevabına gelecek olursam ben doğru olanı yapıyomuşum onu öğrendim arkadan öne siliyorum :)

0|0
    0|0
  • Önden arkaya kadinlar icin daha dogru. Çünkü arkadan öne silersen mikrobu vajinanın icine taşıyabilirsin. Ben arkadan öne siliyorum bizim oyle bir sikintimiz yok

1|0
    0|0
  • kadınlar önden arkaya doğru yapması lazım mikrop kapmaması için

1|0
    0|0
  • Önden arkaya zor olmuyor mu

0|0
    0|0
  • Bayanlarin dikkat etmesi lazi sizinki hassas bolge oldugu icin

0|0
    0|0
  • one dogru silersen vajinana pislik gelmezmi kanka :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ama sağlık kitabında öyle yazmıyo

• 2ay

:) oye silen bir kıza oral yapılmazda :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Önden arkaya doğru silceksin, arkadan öne değil

0|0
    0|0
  • Yanlış biliyorsun doğru olan önden arkaya. Çünkü arkadan öne silersen tüm mikrobu vajinana taşımış olursun. Sildikten sonra da yıkamalısın.

0|1
    0|0
  • Onu nasıl yapabiliyon ki la

0|1
    1|0
  • Önden arkaya

0|0
    0|0
  • Doğrusu önden arkaya doğru. Kadın hastalıklarınin çoğu arkadan öne doğru silindiği için oluyor Zaten. Sen bildiğin gibi yapmaya devam et

1|0
    0|0
Yükleniyor...