Beyler kokuşmuş kızlara nasıl oral yapıyorsunuz?

Hiç mi mideniz bulanmıyor ben anlamıyorum biraz yapınca tiksiniyorum. Sizin mideniz bulanmıyor mu o bakımsız terli pis kızlara 😈😈😈😣😣😣

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Kılsız temiz olanlarda var. Ayrıca illa oral yaparlen klitorisi ya da iç kısmı açıp yapman gerekmiyo normal bir şekilde dış dudakları öpüp yalaman bile çok zevk verir.

0|0
    0|0
    • ciddimisin ? zevk alırmı kızlar oşekildede

• Mesaj kutunu aç yazıyım sadece bu gecelik. Ben mesajlaşmayı sevmiyorum daha yazmayacaksın yani. Zaten birazdan uyurum

• Peki tamam sen takip at ben yazarım yine açıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmıyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• temiz olsun pis olsun asla yapmam yapmadımda iğrenç bişe

0|0
    0|0
    • Hayır saçmalama erkekler kadınlardan farklıdır. Kadınlarda vajina pistir bilirsin oradan herşey geliyor.

• çok cahilsin keşke ölsen

• bilmukabele

• Sen nerden biliyorsun ki? Ayrıca oral her türlü iğrenç adi bir iş

1|0
    0|0
    • Ne demek nerden biliyorum ben otuz yaşında oldum sayısını bilmediğim kadar bayanla birlikte oldum daha çok yabancı. Ama bizim türk kızları bakımsızlar hele o bölgeye nasıl bakm yapılır bilmezler daha yalamaya başlayınca bile tiksiniyorm bazen sırf tatmin olsunlar diye yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• yapmam zaten

0|1
    0|0
  • Onlara yapılmıyo :)

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum

1|0
    0|0
  • İşi bilirsen koku falan olmaz aslan

0|0
    0|0
    • Müdür ne kadar yapsanda koku geliyor yalamaya başladıktan sonra o sıvı falan

• Kilitorisi yalıyorum sadece 😀 sonra zevk suyu gelmeye başlayınca bırakıyorum. Çok nadir olan kadınlar var onların zevk suyunda sorun yok kokmuyor yani. Bak yaladıgm rus geldi aklıma 😓😓😓😓😓😓😌😌😌😥😥😴😴😴

• 😄😄 rusları karıştırma şimdi

• Yapmam asla

0|0
    0|0
  • kokuşmuşlara tabikide yapmıyorum hatta kokan kızla ilişkiyede girmem.

0|1
    0|0
    • adamsın. onunda bir şerefi olmalı zaten..

• Oral yapmıyorum

2|0
    0|0
Yükleniyor...