Kadınlar niye sinirli varlıklar ?

şimdi bir kaçınız hayır ben öyle değilim vs filan diye söylenip tatlı moduna gireceksiniz , bir soru soruyorum hemen adam öldürecek gibi cevaplar veriyorsunuz , her şeyi üzerinize alıp hemen savunmaya geçmeye çok meraklısınız bunlar niye ?

bir yerde okumuştum GENEL olarak bakire olanlar daha sinirli olurmuş hormonların verdiği bir durummuş bu sizce ne kadar doğru ?

kadınlık hormonlarında oluşuyormuş bulabilirsem haber kaynağının linkini atarım.

erkekler hiç bir şeyi umursamadığı için mi sakin kalmayı başarabiliyorlar yoksa altında yatan başka nedenler mi var ?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar çok hassas varlıklardır,ne zaman ne yapacakları belli olmaz,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadınlar ince düşünüp herşeyden başka başka anlamlar çıkarmaya çalışırlar, fazla ayrıntı düşünürler, duygusallar falan filan bu da strese sinir sebep oluyo ayrıca bakire olayı da doğru olabilir şahsen ben de sevişmesem ben de sinirli olurum

1|0
    0|0
  • Kizlar bunu hemcinsinizden duymak nasil bir duygu ?:-))

1|0
    0|0
  • ayrıntıya çok önem verdiğinizden olabilir,

1|0
    0|0
  • Kadınların endokrin sistemi daha karışık, üstüne sosyal baskı ve kadının toplumdaki konumu ekleniyor, bu mutsuzluk hali normal. Kızların egosu, bu kadar baskı altında amaçlarını asla gerçekleştiremeyecekleri yönünde işliyor ve hele hele ilgisiz aileden gelmeler ise depresifliğe agresifliğe yatkınlar (Bence)

0|0
    0|0
  • Bunu size sormak lazım pampa,avrat olan sizsiniz

1|0
    0|1
  • +Ben:Bugün sinemaya gidelim mi hayatım?

+Sevgilim:Sinemada nereden çıktı?Selinle(eskisi) çok gittin herhalde.Aynı filme götür istersen.Gelmiyorum ben...

+B:Tamam bir bok yedim otur evde mal gibi...

Bir kaç ay önce yaşadığım diyalog...

0|0
    0|0
  • bu konuları derin ve ciddi manada konuşabilecek 3 kişi göremedim aranızda

0|0
    0|0
  • sinirlerim yıpranmış aertıkın benimm

0|0
    0|0
  • Ne tatlısın sen. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar dikkat et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen bunu bizden daha iyi bilmelisin çünki kadınsın :).Hayırlısı

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ki ya bazen bana da geliyorlar durduk yere bile sinirlenebiliyorum

• Sinirliyim hemde çoook sinirliyim.bakirelıktense bilemıcem:D beni kabul eden böyle etmiş zaten no problem :)

1|0
    0|0
  • hormonların etkisi var ruh halinde ama bu bazı dönemlerde karaktere bağlı o biraz

1|0
    0|0
  • umursadıkları başka şeyler var.bunlara kafa yormuyo erkekler.kadınlar her şeye kafa yoruyo e bir süre sonra patlıyolar işte ben gibi

1|0
    0|0
    • çok haklı sizin çok önemli saydığınız şeyler aslında bizim çoktan monotonlaşmış ya da önemsemediğimiz şeyler olabiliyor.. aynı sizin çok basit espirilere kahkahalar atıp bizim çoktaan onları geçmemiz gibi.

• işte sonra kızlar niye sinirli :)

• agresifim yalan yok :D

2|0
    0|0
  • hiç gülesim yoktu bakirelerin gazabı :D :D

1|0
    0|0
  • Bilmem bende çok agresif bir varlığım :D :D

0|0
    0|0
  • tespiti kes :/

0|0
    0|0
  • Belki de doğrudur. Ama birazda insanın kendisiyle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...