Evlilik sonrası cinsel isteksizlik olur da eşime yetmem diye çok korkuyorum.

Genelde kadınların kocalarından kaçtığını görüyorum evliliklerinin ilerleyen zamanlarında.

Sevgilimle çok güzel bir cinsel hayatımız var. Benim için çok önemli cinsel hayatımız. Ama ya bende o kadınlar gibi olursam. Şu an çok istekliyim ama sonra ya böyle olmazsa.

Bu kadınlar neden sonradan isteksizleşiyor? ya da başından beri mi böyleler? Yoksa sorun kocalarında mı? ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu söylediğinin aslında cinsellikle ilgisi yok bence. toplum baskısı nedeniyle kadınların çoğu evlilik öncesi ilişki yaşayamıyor. bu yüzden aslında cinsel olarak hoşlandığı veya uyumlu olduğu biriyle evlenmiyorlar. bir bakıma evlilik hedefine ulaşmak için kendi cinselliklerini kullanıyorlar erkeğe karşı. ister sevgilinle tam ilişkiye gir istersen girme, evlenene kadar seks sadece evlilik amacına ulaşmak için bir araç gibi kullanılıyor.

hedef cinsel tatmin olmayınca, gerçekler evlilikten sonra ortaya çıkıyor. bu baskılar nedeniyle yanlış tercih yaparsan evlendikten sonra tabii ki soğuma olur.

evlilik öncesi güzel bir cinsel uyumun varsa ve doğal yaşıyorsan cinselliği, evlendikten sonra da bunda sadece imza attın diye bir değişim olmaz.

tabii ki bazı sorumluluklar, maddi sıkıntılar nedeniyle de cinsel hayatta problemler çıkabilir ama bu her zaman olabilecek bir şey. evlilikle direkt ilgisi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İki tarafta da bir müddet sonra seks görev haline gelince istek azalması olabilir Olur mu olmaz mı ancak yaşayarak görebilirsin.

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra sahiplenme duygusu olur herkesde ... senin elinde evlilikte seks hayatınızı fazlasıyla renklendşrmen lazım. ona şunu hissetirmelisin. bak evlendik ama herşey daha güzel ve daha farklı ;)

0|0
    0|0
  • onların hayallerinde vardı bir göz ,önünne sunuldu iki göz, korkma kocan sana yetsin gerisini boşver

0|0
    0|0
    • orasıda var tabi de

• bi süredir girmemiştim siteye,aslında kadınların bir çoğu erkeklerin iktidarsızlığından ve erken bitirmesinden şikayetcilerdir.bunun çözümü zor ve lişki sonrası hem erkeğin hemde kadının mutsuzluğu dikkat çeker.kadının hala mutlu olmamış olması erkeğin ise kadınına yetmemiş olmasıözellikle erkekde piskolojik sorunlara dahi yol açabilir. sizin bahsettiğiniz ilişki durumu ise kadını mutlu ettiği gibi, mutlu olan erkeğe kadınını mutlu etmenin ikinci mutluluğunu yaşatır.saygılarımla.

• kadınlar doğum sonrası hepsinde değil ama bir çoğunda cinsel isteksizlikleri oluyor

0|0
    0|0
    • umarım ben onlardan olmam

• korkma bir süre sonra tekrar eski haline gelebiliyosun

• ya o sana yetemezse

0|0
    0|0
  • o günsen sonra eşin elinden kayabilir.

çünkü erkekler 70 yaşına kadar isteği bitmiyor

0|0
    0|0
    • 70 mi o yaşta kalkıyor mu ki adamın şeyi alla alla :D

• bence yapıyolardır ya yavaş yavaş :D

• ben sanmıyorum :D sağlık derdindeler onlar:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Önceden bir şey yaşamaynlarda cidden istekde sorun yok

0|0
    0|0
  • orgazm olabiliyorsan böyle bir sorun olmaz emin ol

0|0