Ikınınca penisimden sperm damlıyor neden?

Büyük tuvaletimi yapınca klozette kendimi kasarken penisimden sperm ya da cıvık bişey akıyor, idrar esnasında böyle bir durum yok, sebebi ne olabilir? Sol böbreğimde de taş var 2mm çapında bununla bir alakası var mı veya prostat ile ilgili mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim bir uroloji doktoruna görün, bu anlattigin normal degil, idrar yollarinda iltihap var, netür bir bakteri doktor kültür testi yapip ona göre ilacini verir.. Geciktirme, kroniklesirse iyilesmesi problemli olur, ayrica böbreklerinede zarar verebilir, zarar vermeden bir an önce tedavini ol.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bir keresinde böbrek sancılanmasından dolayı acile gitmiştim, bu durumu da araya sıkıştırıp doktora söyledim. Doktor prostat iltihaplanması dedi, iltihap kurutucu vermişti, kullandığımda bu sıkıntı azaldı.

• 2ay

Bak kardesim, bunun sakasi yok, doktorlara güven meselesi degil, eger bir iki doktor sana ayni seyi söylediyse, demekki iyilesmen icin ameliyat gerekli. Ben bunu sana burda söyleyip endise yaratmak istemedim, ama prostatta iltihap varsa, ilac tedavileri karsilik vermiyorsa, en son care ameliyat... Ama sen yinede baska, tavsiye edilen, denenmis bildik tanidik iyi bir uroliji doktoru arastir, onada görün.. Bircok tedavi yöntemleri var, eger bunlarin hespinden bir sonuc alinamyiorsa, en son care ameliyat.. Simdi senin burda ne tür tedaviler, hangi doktorlar, nekadar süre, hangi ilaclarla yapildi bilemedigim icin genel olarak cevap veriyorum. Güvenilir iki doktor ilac tedavileri yapti, sonun olarak ameliyat diyorsa, ozaman olackasin, sagligin icin, iyilesmek icin gerekiyorsa yaptiracaksin. Ama bir doktora tedavi oldun, bir kere ilac tedavisi yapti ve sonuc oalark ameliyat dedyise, baska doktorlarinda fikrini kesinlikle alman gerekli..

• 2ay

Tavsiyen için teşekkürler, söylediklerini dikkate alıyorum. İlgin için sağol.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• O mezi. Zorlanmadan kaynaklı geliyor. Şehvet yoksa gusl gerektirmez diye biliyorum.

0|2
    0|0
    • 2ay

Yok hacı ne şehveti😃

• 2ay

Olum sadece ben cevap vermişim benim görüşe yorum yapacağınıza kendiniz yorum yapsanıza :)

• 2ay

Kim başlattı bu akımı?😆

• İçin dolmuş. Zaman zaman Mast. yapman gerekir. Sen bunu ihmal etmişsin. Sen boşaltmazsan, vücut kendi boşaltır.

0|0
    0|0
  • Prostat ile ilgili olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...