Boşaldıktan sonra... ?

1 defa dan sonra Hersey anlamsız geliyor bana... aşk sevgi cnsellik hic bişi anlamlı degil... daha 3-4 sene oncesine kadar 2-3 defa yapıyodum baslamısken... hayatımın kadını dedigim kız beni cok uzdu gitmem diyen kız gitti dogum gunumde tanıstıgı cocukla sevgili oldu (2 yıldır flort ediyorduk ).. 2 ay içinde. . ve ben bunları hersey bittikten sonra ogrendim.. yani bunlar cıkmaya baslayalı 2-3 ay olduktan sonra.. hala da aklıma geldikce uzulurum benle yasıyacaklarını bir baskasıyla yasıyor su an... ilk zamanlarda ki gibi olmasada uzuluyorum işte... ondan sonra giren oldu hayatıma ama sadece hoslanma ile kaldı.. sanırım oyle sevebilecegim biri cıkmıcak karsıma... acaba bu dusunceler mi beni etkiliyor.. mutlu olursam ilerde eski halime gelirmiyim acaba... :/

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Normal seks yasayan kisiler öyle oluyor, sen bakma burdaki YOKLUK ceken ABAZALARIN vajina bulsa icinde uyurum atmasyonlarina.. ya da 1 saat icerisinde 5 sefer bosalan koclara..
    Insan bir seferde nsonra doyuma ulastiysa zaten normalde 1 gün falan ara veriyor, eger kizla yeni tanistiysan, uzun süre vajina görmediysen, tabi buldunmu birkac gün her seferinde birkac sefer tadini cikarirsin ama düzenli seks yasantisi olanlar haftada 2-5 arasi iliski yasiyor.

0|1
    0|0
  • aynen bende öyle boşalaym 5 saat falan istemem hiç bir şey

0|1
    0|0
    • 2ay

psikolojik bir sıkıntın var mı yoksa hersey normal mi hayatında olabildigince ? benim sorunum sanki bu kızdan sonra basladı...

• 2ay

bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Yükleniyor...