Eşimle evlendiğimde bakire değildim

beni böyle kabul etti evlendik harika bir evliliğimiz vardı ki geçen gün bir kadınla sohbet ediyordu feyste gördüm yazışmaları kim bu dedim feyste tanıştık dedi bende bakire olmayışımı yüzüme vurur diye bir şey demedim sizce kızmalı mıyım ona hesap sormalı mıyım

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olmayışın sürpriz değil. önceden söylemişsin. sana dönüp bu konuyu açması onun terbiyesizliği olur. sana söz söyleme hakkı yok. elbette haklarını savunacaksın. konuyu açacak olursa ağzını tıka. sana yalan da söylemedim rol de yapmadım açıkça söyledim sen de kabullendin de. sonradan bu konuyu açarak terbiyesizleşme ben senin karınım de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• eger senin severek ve bu durumunu bilerek evlendiyse kendini suclayip susmana gerek yok madem mutludunuz bunu sana yapmaya hakki yok bence otur ve konus bir an once cozume kavurturmanda fayda var sonra icin icini yer bu daha da kotu bir durum haline gelir mutluyken mutsuz olursunuz.

0|0
    0|0
  • demek yüzüme vurur :/ sen ezdirecek misin bir ömür böyle kendini.bakireliğe takacak adam niye seninle evlensin.sen ona sadık kalmışsın evlilik boyunca.o da sana sadık kalacak.

0|1
    0|0
  • sen dürüst davranmışsın, o kabul etmiş evlenmişsiniz. kendini ona karşı niye ezik hissediyorsun ki? o da bakir değildir senle evlendiğinde muhtemelen.olsa da bişi değişmez ya gerçi.

böyle bir mantık mı var yaa :) bakire olmayan biriyle evlenen dilediği gibi aldatsın o zmn :D öyle şey mi olur? herşeyden öte kendini eşine karşı ezik hissetmemelisin

0|0
    0|0
  • Bakire olmayışını yüzüne vuracaksa anında boşa çekinme bile bence . Yalnız kalınca anlar değerini bence. Kendisi bakir erkekdirde sanki.Bunlar normal şeyler ya . O da zamanında yapmıştır kesin emin ol buna . Face te tanışmışlar da ne amaçla o önemli normal bir arkadaşlıktan zarar gelmez ki . Eğer işin boyutu farklı ise bunu konuşmalısınız ama kızmak bağırmak değil .Konuşmak diyorum .İşler yoluna girecektir bence rahat ol :)

0|0
    0|0
  • senin olayın geçmişte yaşanmış ama artık ve birbirinize karşı sorumluluklarınız var bence hesabını sormalısın ama dozu kaçırmamak lazım yoksa geçmişini yüzüne vurur

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurmada, bu nedenle değil. Rahatsızlığını yüzüne vurmadan dile getir.

0|0
    0|0
  • Ablacım şaka mısınız siz ? Evlenmişsiniz ve seni her halin ile kabul etmiş. Sen bu kim dediğinde mırın kırın etmeden, kaçamak cevap vermeden 'facebook'da tanıştık' diyebiliyorsa eşin, nasıl bir ilişkiniz var çok merak ettim

0|1
    0|0
  • hesap sorsan bunu çok takacağını sanmıyorum

zaten evlenmeden birbirinize sadık olmamışsınız

imzayı atınca evrim geçirip süper kahraman olacağınızı mı zannediyorsnuz?

bugüne kadar nasıl yaşadıysanız bundan sonra da hayatınızın akışı öyle olacak.

önemli olan yaşam tarzınla mantığının çelişmemesi.

zira en çok acı çekenler onlar zannımca

0|0
    0|0
  • Sevgilin değil o senin kocan KOCAN. Bakireliği kafaya taksaydı eğer evlenmeyi göze almazdı seninle. Kızacaksın tabi eğer tepkini şimdi göstermezsen ilerde daha da suskunlaşırsın...

0|0
    0|0
  • demekki böyle oluyor o senı geçmişle yargılıyor sen onu gelecekler yargılayamıyorsun

0|0
    0|0
  • Kendi adıma bakire olmayan bir kızla evlenmem ama seni başta öyle kabul edip sonrada yüzüne vuracak olması doğru değil ve de senin bakire olmaman seni aldatması için mazeret değil sen ne yaşamışsan ondan önce yaşamışsın herhalde o hayatında yokken ama o sen onun hayatındayken sana bunu yapıyor kesinlikle hakkı yok buna ikisi aynı şey değil.Kabul etmeseydi o zaman böle bir mazeret veya kıyaslama olamaz.

0|0
    0|0
  • sohbet cinsel içeriklidir muhtemelen,bence sorun olmamalı ama istemiyorsan söylemelisin.erkeklerin fıtratında var bu maymun iştahlılık,ama reelde aldatırmı bunu bilemem,bende sanalda bir çok şey yapıyorum,ama hiç aldatmadım.ilişkinizin tılsımını bozma ama kısmen ambargo koy ki istemediğini anlasın

0|0
    0|0
  • eğer o erkek daha önce senden başka birisiyle olmamışsa ne biliyim durumu eşitlemek ister.Böyle birşeye girişebilir

0|0
    0|0
  • İlk gecede yüzüne vurmadı, evlenmeden öncesine kadarda vurmadı peki bundan sonra bu acıyı içinde ne kadar tutabileceksin ki? Öyle şey mi olur?

0|0
    0|0
    • acı çekmiyorum çünkü o bakir değildi ben ilk gece geçtikten sonra hiç düşünmedim bakire olmayışımı sadece onu düşündüm çünkü gerçekten aşık oldum artık birilerinin beni önemsediğini hissettim

• eskileri benim beynimden çıktı yüzlerini bile hatırlamıyorum sadece eşimi seviyorum ve daima onu sevicem

• Tamamdır teşekkür ederim ben aradığım cevabı burada pek bulamayacağım sanırım ;)

• öyle bir şeyi yüzüne vuracaksa kişiliksiz bir adam olmuştur kendileri

0|0
    0|0
  • Bakire olmayışınla olayın hiçbir alakası yok.

0|1
    0|0
  • evlendiğinde bakire olmadığını kabul etmesi evlilik sonrası hayatınızda sana bişeyleri koz olarak kullanabileceği anlamına gelmez.sor hesabını

0|0
    0|0
  • asıl sorun bence şu. sen bakire olmadığın için kocanın seni aldatmasına gözmü yumdun

0|0
    0|0
  • yazarken artık profil altında bakire veya değil diye mi yazıyor evlilikle face ilişkisini anlamadım

0|0
    0|0
    • konuyu anlamadınız

• eşine sana bakire sunacağım bunu tadacaksın ama ben yanında olup göreceğim diyeceksin.bunu kabül ederse ben buradayım cevabını bekleyeceğim.

• açık açık yazmak istemezdim ama anlamadın

• sen elin adamlarıyla yapmışın eyvallah demiş erkek haliyle o yapıncamı suç

0|0
    2|1
    • ben eşimden önce çok berabarlik yaşamış olabilirim ama kimseye ona sadık olduğum kadar olmadım kimseyi onu sevdiğimden çok sevmedim kaybetmekten korkmadım ağlamadım ne olursa olsun onun yanında oldum ve eğer beni aldatıyorsa allah ona büyük bir şekilde hesabını sorar ben sormasam bile

• oha diyorum yuh diyorum nasıl bir zihniyet ya klavyeyi kırıyodum yazma bu sohbeti burada bırakalım bence

• :D neden yuh diyorsun

• hesabını sor tabiki. bakire olmadığını yüzüne vurursa ben sana baştan söyledim sende kabul ettin bu konuyu sakın bir daha açma de.

0|0
    0|0
  • bakire olmamak sizin için bu kadar suçmu?

1|0
    0|0
  • Tabikide hesap sorucaksın bakire olmadığını bildiği halde neden evlenmiş bide bir birinizi sevmiyosunuz sanırım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki hesap sormalısın ! Senin önceden yaptığın bir hatta ya da bir anlık zevk için yaptın ve evli değildin .O şuanda evli biri bunu kesinlikle yapmamalı . İkinizin durumu çok farklı hemde her seferinde bu yüzden susup kalacak mısın?

Seni zaten önceden kabul etmiş istemeseydi önceden etmezdi , onun yaptığı evlenemeden önce olsa hadi neyse ama siz karı kocanız ileride çocuklarınız olacak.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hesap soracaksın adam seni aldatıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ne alakası var bakire olmayışınızla?

1|0
    0|0
  • ne alaka aç konuyu şimdi gidipte kocanın yanına. gerekirse kavga et ama seni aldatmasına göz yumma böyle.

0|0
    0|0
  • Kendi bakir miydi peki

0|0
    0|0
  • O senin eşin ne olursa olsun hesap sorma hakkın var senin yüzüne vurmasıyla ne alakası var evlenmeseydi ozaman senle onun yaptığıda boktan bişey. Bence tavrını koy facebook boşanma sebebi de olabiliyor. Gözü dışarıya kaymasın.

0|0
    0|0
  • iyide kendin diyosun zaten..beni kabul etti diye..ben senin yerinde olsam onu azına s.ç.rm..ne demek facede biriyle konuşmuş..basbaya aldatıyo seni ve sen buna göz yumuyosun..kocan elden gidiyo sen hala düşün..erkekleri bilmessin facede k..şar dolu..kocanı kapıverir biri..ben senin yerinde olsam konuşurum daha devam ederse açarım davayı..ne demek yaa başka kadınla sohbet etmek..sen safmısın?

0|0
    0|0
    • değilim ama bilmiyorum zaten türkiyeye geldiğim güne lanet ediyorum

• tamam

• vay arkadaş nasıl bir gazdır.. adamı sikicek akşam olunca :D:D:D:D:

• Bak canım.Önceden bir hata yapmışsın ama o zaman evli değildin.Ama şimdi evlisin.Karışabilirsin hesap sorabilirsin.Evli olmak sorumluluk getirir oda bu sorumlulukları bilmeli.Eğer bunu yüzüne vurarsada..O sıra aklına güzel bir söz gelir zaten böyle düşünüp duracağına söyle derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...