Çok güzel bir kız, onunla konuşmayı istiyorsunuz ama bakire olmadığını öğreniyorsunuz naparsınız

Çok güzel bir kız, onunla konuşmayı istiyorsunuz ama bakire olmadığını öğreniyorsunuz hatta eskiden hep partilere gider içermiş bu kız naparsınız bu kızı tanımaya devam edermisiniz?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• bacak arasinda kurukafa isareti falan mi var ? yada agzi yuzu bi tarafi muhurlu mu bu kizin tehlikeli olsun:D hoslaniyorsam gider muhabbetimi ederim.. Belki asikda olabilirim.. banane gecmisinden.. benimle gelecek kuracaksa gecmisi sifir olarak gelecek benim yanima.. bende oyle kabul edecegim.. her elini tuttugunuz kiz sanki ilk kez mi el tutuyo.. kimbilir neler tutuyo da neyse, onemli olan iki bacak arasindaki yol degil.. kalbinin guzelligidir insanin.. sirf bu ikilemler yuzunden bazi angutlar kendi cocuklarini bile goz kirpmadan olduruyor.. sebep ? sirf birini sevdi ve istedigiyle oldu diye...genis olmaya gerek yok herseyi yeri ve zamani gelince yasarsa insan mutlu olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• belkide özünde çok iyi bi kız sadece yanlış arkadaşlar edinmiş geçmişte ama şimdi hepsi bitmiş olabilir kızları bakire olanlar yani konuşabileceğim kızlar yada bakire olmayanlar yani konuşmayacağım kızlar diye ikiye ayırmıyosundur heralde sanmıyorum. hem geçmiş geçmişte kalmıştır belki pişmandır cahiillik falan etmiştir boşversene

1|0
    0|0
  • Bunun kararını sen vereceksin. Senin için bekaret çok önemliyse kızla devam etmeyeceksin ki kimse mutsuz olmasın değil mi.

0|0
    0|0
  • ee?bağlantı kuramadım çok güzel kız bakire değil?sağır ve dilsiz mi yani?

0|0
    0|0
  • senin için ne anlam ifade ediyor bekaret, ona göre hareket et.

0|0
    0|0
  • İnsanın bir delik olarak görülmesi ne kötü.

1|0
    0|1
  • erkek bakir mi ki bakireyi istiyor :)

0|0
    0|0
  • nasla

0|0
    0|0
  • yok anam, git vur sen kızı. bakire değilmiş, insanlık suçu.

0|0
    0|0
  • Kızın senden öncesi seni ilgilendirmez ki elbette önemli olan benimle olabilecek kapasitede bir kızmı sorusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• burda kızın şuan ki durumu önemli hala laylaylom kafasındaysa sen kendini aşık olduğuna inandırırsın geçmişinin önemli olmadığını söylersin ama hevesini alınca artık eski tutkun kalmaz yine geçmişi yada saçma sapan bi şeyi bahane edip ayrılırsın kıza bir yıkım daha olur. kendini tart amacın ne belliki güzelliğine vurulmuşsun ama tutku bittiğinde güzelliği seni ona bağlayan şey olmayacak. ayrıca türkiye gibi bi ülkede çok güzel bi kızı taşıyabilmek kolay değil

0|0
    0|0
  • bu konuda çok soru oldu ve kendiminde yazdığı bi makale benzeri bişe var link oku at bunları kafandan.kızlada konus.sür git işte hayatını ve unutma.bir çiçek bile toplanır toplanmaz buket olmuyor.kaç elden geçiyor hamalı ayrı komisyoncusu ayrı çiçekcis ayrı orda yaprağı alınıyor ne bilim tül tül güzel elbiseler giydirilip güzel kokular sürülüyor biraz olaya böyle bak.iyi şanslar.

0|0
    0|0
  • valla populistlik falan değil bu . hiç umrumda olmaz zaten büyük şehirde yaşıyoruz bunların önemi yok . artık 1900 lerde yaşamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Negüzel işte, sevişirsin(hep böyle düşünen benmiyim?)

1|1
    0|0
  • kanka uzak dur. sakın yaklaşma.

için rahat olsun biz hallederiz merak etme.

hey allam gülüyorum yahu. tanıma olm sen hiç bi kızı... gerek yok.

0|0
    0|0
  • annem bakire olmayan kızlarla konuşmamı yasakladı

0|1
    0|0
  • Bekaret önemli değil. Ruhu bakireyse sorun yok.

0|0
    0|0
  • ben de günümü geçiriceksem ne önemi var ki

0|0
    0|0
  • Ne önemi var bakire olmayışının ? yahu arkadaş kızdan hoşlandın mı hoşlanmadın mı önce ona bi karar ver sonra git konuş. Aslında bakire olmamasının hiçbir önemi yok önemli olan duygusallık.

0|0
    0|0
  • niye muhabbet bekaretlemi ilgili olcak..ederim tabi helal olsun lan derim ne yasadiysan..kafada ni olayin cozumu kadinlarinda senin benim gibi olabilceklerini bilmek lazim..boyle kucul seyleri onemsememek lazim..

0|0
    0|0
  • tamamda maksadın ne yani onu anlamadık..güzel ee anladık..konusmak istiyorsun da ne maksatla etkilendinmi aşıkmı oldun ne yani ona göre sor söyleyelim.

0|0
    0|0
  • etmem. partilere gidip içiyormuş. öyle birine güvenemem.

0|0
    0|0
  • sende eylen eglenceli kıza benziyo :)

0|0
    1|1
  • pardon neresi ile ilgileniyorsun;

alt tarafıylamı yoksa kendisiylemi...

2|0
    0|0
Yükleniyor...