Birden fazla kisiyle yatmak?

Tek gecelik veya sevgilileriyle birlikte olan kizlar bir siniriniz var mi yoksa bir kez bakireligi kaybedince gerisi onemsiz mi? Ben nedense cok fazla sayida kisiyle birlikte olmayi saglik acisindan pek dogru bulmuyorum. Yanlis anlamayin bende simdiye kadar 2 kisiyle birlikte oldum. Sadece benim durumumdaki digerleri ne dusunuyor bu konu hakkinda onu merak ediyorum?

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kadar kişi olsun diyemezsin ayrılırsın yine biri karşına çıkar güvenirsin severdin birlikte olursun. Ama ilkinden sonra para vd rahat bir yaşam için gelen teklifleri geri çevirmeyen ya da sırf zevk için birlikte olanlarda var.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• yanı mantıklı olan o guven duyacagın kısı olmalı

0|0
    0|0
  • katılıyorum , sağlık açısından daha az olması faydalı , tek kişiyle uzu süren birliktelik benimde tercihim olurdu eğer olsaydı tabi

0|0
    0|0
  • kadınların %99'u bunu yapmaz, fakat kadınların en önemli GİZLİ fantezisidir.

0|0
    0|0
  • Genelde korun derim

0|0
    0|0
  • 3. olalım

0|0
    0|0
  • Bence çok eşlilik iyi değil sence

0|0
    0|0
  • Peki zevk alıyor musun yattığında? İstekli misin?

0|0
    0|0
  • Kimi para yemek için beraber oluyo

0|0
    0|0
  • İlşkiyede girdinmi

0|0
    0|0
  • 20 kisiyle birlikte olmak bile güzel :)

0|0
    0|0
  • Tek kişi olucak en derinine kadar yasicaksin

0|0
    0|0
  • İlk ilişkin kaç yaşındayken oldu?

0|0
    0|0
  • Tek kişiyle birlikte olmak daha iyi

0|0
    0|0
  • ileride evliliği düşünmüyosan istediğinle yat kime ne ama şunuda unutma o yaşadığın her ilişkide vajinanın genişlemesi söz konusu ve evleneceğin kişinin penisi ince ise vay haline derim seni sevdiği halde terk eder seni...

0|0
    0|0
    • Ben vajina genislemesini cok fazla ve surekli yaparsan oluyo diye biliyordum.

• bekaretin temsili sadece kan değil bu kadar basit düşünmeyin yani bekaret önemli...

• Genişleme normal doğumla olur.

• Sen yapma. Yazık olur.

0|0
    0|0
  • Senin durumununa düşmemek için.. Hic bir kızın elini bile tutmadım

0|1
    0|0
  • sayıya baglamak yanlıştır adını duyurmadan istersen 40 sefer yap

0|0
    0|0
    • Pekii ama sonra neden herkes bakire misin diye sorup ardindanda kac kisiyle beraber oldun diye soruyo?

• onların aptallığı bakire olmadığını bilen kişi neden sorsun daha öncekilerini , ama bunu soran başka türlü şeyleri düşünebilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Masallah hic bakire kalmamis.😯

0|1
    0|1
  • Bakirelik gitsede asla olamaz bu tek gecelik filan ask lazim ayaklarimin yerden kesilmesi lazim o zaman belki oda belki...

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • Sevgi olmadan birliktelik yaşamayı gereksiz buluyorum. Öyle önüne gelenle birlikte olmak hoş gelmiyor bana. Şimdiye kadar 2 kişiyle birlikte oldum. Umarım 2. Kişi son olur diyorum.

0|1
    0|0
    • Aynen tabiiki bende katiliyorum sana. Onume gelenle birlikte olmam. Ama artik napicagimi sasirdim. Birine bakire degilim diyince hemen tavirlari degisiyo. E yalan soylesem bu seferde olmuyo. Onume gelenle degilde sevgilimle falan yatan biriyim.

• Tavırları değişene yol ver gitsin. Senin tanımlayan şey bir zar parçası değil. Bunun bilincinde olmayanla zaten ömür geçmez.

• Ben de 1 kişiyle birlikte oldum o kadar :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...