Sevgilim durduk yere bekaretin önemi konusunu açtı

geçen gün sevgilimle ve birkaç arkadaşımla oturuyorduk sevgilim birden bence evleneceğin kızda bekaret aranmamalı erkek her haltı yiyor temiz kız istiyor bence kızlar evlenmeden önce herşeyi yaşamalı falan dedi. konuyu birden açması beni ürküttü sizce nedemeye çalışıyor ?

0|0
423

En İyi Erkek Görüşü

• kendisi önem veriyorsa ve hiç yapmamışsa öyle istemesi normal ama kendi her haltı yiyip öyle istiyorsa da saçmalamış sen neden ürktün bakire olmadığından mı ? yoksa başka bir sebep mi?

0|0
    0|0
    • ben ters anlamışım konu iptal :(

• bilmiyorum bakireyim de benim için önemli değil bekaret zaten 2 yıl sonra gidicem almanyaya

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• yiyeceği haltlara orrtam hazırlıyor

0|1
    0|0
  • bence seni bu şekilde bunu kafana yerleştirip senle yatıp senin bekaretini alıp seni terkedicek

eğer inanmazsan şöyle yap o zamn yine böyle konuşma olursa senle evleniirsem bekaretimi ilk gece sen almazsın başkası alır de bakalım ne dicek

1|2
    0|0
  • bekaret kutsallık.belliki seninle yatmak istiyor senin gözünde bekaretin olsada olmasada önemli değil diye bekareti gözünde düşürmeye çalışıyor akıllıca bir hamle sayılmaz onun yerine fiziksel yakınlaşmayla istelen şeyin daha rahat elde edildiği tastiklenip onaylanmıştı.

0|0
    0|0
  • offff sıktınız ama haa. erkek milletine bakmayın yav. bekaret kutsallıktır. bitti.

1|0
    0|0
  • Niyeti bozmuş, yolunu yapıyor.

0|0
    0|0
  • evlenmeden sevişelim hemen

demek istiyor

0|0
    0|0
  • sen ne düşündün o öyle diyince merak ettim içinde ne gibi hisler uyandı ?

0|0
    0|0
    • korktum garip oldum

• durduk yere açması garip olmuş. aranızda bir temas falan olsa seninle ilişki öncesi zemin hazırlayabilirdi. öpüşme falan gibi. çünkü onu yaparken başlıyo herşey. ama bakireysen onun böyle yapması çok abes. seninle yatmak istiyo niyeti apaçık belli. evlilik falan düşünüyosanız kendini ona kullandırma sonra ortada kalırsın benden sana söylemesi.

• çakal carlos :D bütün erkeklerin yazdıgı gibi seni elde etmek için bekareti önemsiz gibi kılmaya çalışıyor.kısacası piç :D

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı kullanın çok güzel oluyo... Adam kaldırmış geliyo :) ne demek istiyosu kalmamış :)

0|0
    0|0
  • ne düşündüü önmli degil senin bu konuda ne düşündüğün önemli

sakın verme

0|1
    0|0
  • Ağzını yokluyor

0|0
    0|0
  • Marjinalliğin bu kadarına pes

0|0
    0|0
  • seninle sex yapmak istiyor

0|0
    0|0
  • teneke bağla benden demesi :D

0|0
    0|0
  • ver gitsin ya ne uraşıon

0|0
    2|1
  • bekaretin önemi var diyen erkeğe bakma sen,ne erkekler gördüm yattığım kızların hepsi bakire değildi hepsininde çocuğu oldu,erkekler için sorun olmaz

0|0
    0|0
  • neden sen bakire değilmisinki ürküttü

0|0
    0|0
  • bu sayede seni kandırcak istediğini alacak kenara atacak gibi :D

2|0
    0|0
  • Senin onla birlikte olmanı doğal sıradanmış gibi gösterip aklı sıra istediğini elde edecek çakal.Kanayım deme sevgilin olabilir ama kocan değil.!

1|0
    0|0
  • ver bana diyor daha ne desin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaş yanında bunları mı konuşuyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Böyle diyoki senin aklını karıştırıp seni yatağa atacak vay çakal:D

0|1
    0|0
  • senin gerçek fikrini etkilemesine izin vermediğin sürece ne demek istediğinin ne önemi var ki

0|0
    0|0
  • Bakire misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...