Bakireliğinden şüphe edenler bir yöntem duydum doğru mudur?

Arkadasimdan duydum :: Bacaklarinizi ayirip onunuzde ayna tabi.Elinizde bir bardak su tas olursa iyi olur suyun az az dokulmesi

lazmmis

Daha sonra vajinanizi hafifce ayirip icine bu suyu doldurmaniz gerekiyormus eger disardan tabi eger dibinizi hissdiyorsaniz bakire degilsiniz hssetmiyosaniz doldurdugunuz su oldugu gibi cikiyosa sevinin bakiresnz.

Deneyin bakalim dogrumudur arkadasim panige kapildi .s sevgilisiyle bseyler yasamis korkuyor.Bakire olmayan arkadaslarim deneyebilirmisiz sonucu soyleyn

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• yaw o kadar uğraşacağına aynayı koysun ayırsın dudakları zara baksın:-)...bu iş saçma yalnzı ben sana diyim

0|0
    0|0
  • ya siz zarınızı ne zannediyosunu kapakmı ? zarın ortası zaten açık adet kanamanız nerden geliyor zannediyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • kabarcık çıkıyorsa teker patlamış diyosun yanı...

0|0
    0|0
  • kızlık zarını kapak gibi bişi sanıyo bunlar galiba :D

0|0
    0|0
  • haha depoyu fulle abiiiiii .D

1|1
    0|0
  • ya nasıl bir mantık eğer şüphen varsa o bakirelik gitmiştir

1|0
    0|0
  • yavv arkadaslar yapmayın etmeyin allah askınaa hangi devirde yasıyoruzz yaaaa mümkün değil öylee zar tipi varki halk arasında yarım ay hilal tipi diyee bilinir yarım saatlik muayeneylee zor anlıyoruzz inanmayınızz böylee şeylere

0|0
    0|0
  • bize doktor lazım değil gerçekten :D bikere bakire de olsan delik var orda dolayısıyla su yine geçebilir. ayrıca kız çok darsa bakire olmasa bile hiç hissetmeyebilir de dibini.

0|0
    0|0
  • haklisin bunu bende duymuştum denedinmi...

0|0
    0|0
  • yönteme bakmaz bu işler :D

0|0
    0|0
  • Tıpta yeni dönem :))

0|0
    0|0
  • lastikçiler şampreli suya sokuyorlar ve patlak yerden hava kabarcığı çıkıyor ve patlağı buluyorlar.

arkadaşında su dolu leğenin içine otursun ve ıkınsın eğer hava kabarcığı çıkarsa patlaktır.

1|1
    0|0
  • bakirelikten şüphelenmek nedir ya :S ya bakiresin ya değilsin

0|0
    0|0
    • Ya kanama olmams azicik girms pembe lekelenme olms sadecr

• nasıl yani azıcık girmiş :S hem giriyor hemde bakirelikmi arıyor?

Kızlar Ne Diyor 4

• Gunün malı olmalısın sen :))

0|0
    0|0
  • "sevinelim" tamam!

0|1
    0|0
  • ya denerken haybeye bekaretten olursak suyunda bir ağırlığı var sonuçta

3|0
    1|0
  • ya ne saçmalıkkk :

2|0