Bazen sizde kız kıza sevişmek istediniz mi?

ben bir kız olarak bazen bir kızı çok arzuluyorum ama lezbiyen değilim yıllardır birlikte olduğum erkek arkadaşım var ama bir kızla sevişmeyi çok istiyorum ya siz de de oluyor mu kızlar?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sizin yüzünüzden kızlar erkeklerle çıkmaz oldu, :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kız arkadaşımla hemen her sevişmede bunun hayalini kuruyoruz, o çok istiyor yaşamayı :) bulursak birini yaşayacak :)

0|0
    0|0
  • hanımefendi her kadında bu duygu vardırr cünkü hormonları bunu ister ama herkes sizin gibi dilee getirmeye cesaret edemezz bence sonunaa kadar herseyi yasayın inanılmazz zevk alacagınıza emin olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • güvenmedim elin kızını aramıza almak istemezdim

ama benim de içten içe arzu duydugum bir kızı sevişme esnasında aramıza alsak güzel olurdu sanki

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla oral sexten çok hoşlanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • bir büyük rakıyı içiyorum ama sarhoş değilim demek gibi birşey senin dediğin

0|0
    0|0
  • Çok Ayıp...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet o dediğin çoğu kızda var ama kimse gerçeklestiremiyor, bence bunun sebebi p*rno lar. Kültürümüzü bozmaya çalışıyorlar, orada görünce bize de normal geliyor, yadırgamıyoruz,

2|1
    0|0
  • Bu çok kızda oluyor dogrusu

1|0
    0|0
  • Valla canim benim canim bazen cekiyor bir kizin gögüslerini yalamak istiyorum mesela cok hosuz o konuda.Ama yok iste benimde erkek arkadasim var da cesaret edemiyorum bir de aldatmis gibi olmaz miyiz?

0|0
    0|0
    • neden aldatmış olalım ki erkekle sevişirsen aldatmış olursun bence

• soran kendini böyle kandırmaya devam et

• hanımefendi her kadında bu duygu vardırr cünkü hormonları bunu ister ama herkes sizin gibi dilee getirmeye cesaret edemezz bence sonunaa kadar herseyi yasayın inanılmazz zevk alacagınıza emin olabilirsiniz

• erkek arkdaşında kabul ederse aranıza alın birini

0|2
    1|1
    • erkek arkadaşı kesin kabul eder.

böyle cesur birini bulmak zor.

çok harika bir fikir tebrikler.

• orası size kalmış

• Başka birini aralarına mı alsın dünyada daha öyle midesiz kızlar var mı ki?

Yükleniyor...