Normal dogum yapanlar?

Normal dogum tavsiye edermisiniz? Doguma girmeden tavsiyeleriniz varmı? Vajina bolgesi dogumdan sonra cok genis kaldımı iliskiye engel oldumu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon ama normal doğum / sezaryen durumunu belirleyen şey sizin isteğiniz değil, doğumun riskidir. (bebeğin ağırlığı boyu eni vb.)

1|0
    0|0
    • 2ay

Normal doğum yapabiliyorum ve bu yuzden soruyorum

• 2ay

tavsiye eder misiniz diye sormuşsunuz... tavsiye edecek veya etmeyecek kişilerin kendi iradesinde mi olmuş? o yüzden bu şekilde yazdım. bilginize.

• 2ay

Herşeyi beden bu kadar irdeliyosunuz doğum öncesi endişelerimden dolayi bilgi almak istedim sadece. yapanlar memnun mu anlamında

En İyi Kız Görüşü

• Doğal olan her zaman daha iyidir. Normalde hiçbir ülkede buradaki gibi seçenek yoktur, bir sorun olmadığı sürece normal yapılır ve normal doğum anne bebek arası bağı güçlendirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen doğum yapacağın için mi soruyorsun bu soruyu?

1|0
    0|0
  • evet genişleyebiliyor... cinsel zevk alımı azalabiliyor.

1|0
    0|1
    • 2ay

ama sadece siz ve eşinizin cinsel yönünden bakmayın. hamilelik sırasında alınan kilolar normal doğumla çok rahatça atılabiliyor, sezeryan ile kesilen bölgeyi ömür boyu hissetmiyebilirsiniz ! oradaki kilolar veya benzeri yağlanma v. s. varsa atılamayabilir.
      bebeğinize eğer süt emdireceksiniz , süt sezeryanda sıkıntışı, normal doğumda idealdir.
      herşey normal doğumda ideal anlayacağız.
      sarkar diye sütte mi vermiceksiniz?

• 2ay

Tabi haklisiniz tesekkurler

• Normal doğum her açıdan sağlıklıdır toparlanması da kolay olur mecbur kalmadıkça normali seçmelisin.

1|0
    0|0
  • normal doğum ya da sezeryan olması bebeğin şekline bağlı vajina bölgen zamanla düzelir ama ne kadar bilemem zaten doğumdan sonra bir süre ilişkiye giremezsin

1|0
    0|0
  • olmaz normal doğum senin için iyidir yıtılması olsabile eski halini alır kocanın veya partnelerini hoşuna daha çok gider

1|0
    0|0
  • Düzeliyor merak etme engel olmaz

1|0
    0|0
  • Genişleme biraz olur ama dikiyolar onu diye biliyorum cünkü kesiyolar

1|0
    0|0
  • Cocuk ciktimi daralir geri merak etme ama bir muhdet masturbssyon yap daralmasi icin

1|0
    0|0
  • Normal doğumda vajinanın üst kısmını da her doğumda keserek bebeğin rahat çıkmasını sağlıyorlar.
    Sonuçta sezeryan ile aynı. Kesiyorlar işte.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir sorun olmuyor ve normal doğumu tavsiye ediyor zaten hekimler

1|1
    0|0
  • Normal doğum yaptım 3 kere gayet rahat

1|0
    0|1
    • 2ay

Peki dogum sonrasinda esinizle cinsel iliskide olumsuzluklar oldumu zevk acisindan

• 2ay

Hayır. Pelvik kasın gayet esnektir sorun olmadı hala zevk alma tarafı devam ediyor. Hatta doğum öncesinden daha darım diyebilirim. O atılan dikişle alakalı. Hemşireler ayarlıyor onu.

Yükleniyor...