Her ailede elbette sıkıntı olur ama konu cinsellikse çok ayrı... ayrılamıyor ve sevişemiyorsan?

elbette insanların doğal olarak ihtiyaçları var. aile içinde cinsellik bitmişse , o evlilik sadece çocuklar için devam ediyorsa eşlerin sadakatsizliği ortaya çıkıyor. ahkam kesmeye gerek yok. vaaz dinleyecek durumdada değilim. düzeltmeye çalıştım yıllarca ama olmadı. yani konuşun anlaşın lafları edecekler yanaşmasa sevinirim.

aynı evde ayrı odalarda devam eden binlerce yaşam olduğunu hepimiz biliyoruz.

demem o ki

insanlar bir şekilde sevgi şevkat ve şehvete ihtiyaç duyuyor.

kendimden örnek vermek istiyorum. istanbulda yaşıyorum ve işleri çok yoğun olan bir insanım. hali ile sosyal çevrem o kadar da ahım şahım değil. yalnızlığımı paylaşacak bir bayan arkadaş aramam suç mu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• boşan o zaman.siz mutsuzsanız o çocuklar daha mutsuz olur.boşanın en azından ayrı ayrı mutlu edin çocukarı.

0|0
    0|0
    • olmuyor işte

• Kisiden kisiye degisir.

Neyse.fikrinize swygi duyarim ama farkli dusunuyoz

• sadece evli olduğunu unutma.ayrıca her adımın senin çocuklarınında sana ve hayata olan bakışını etkileyecektir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu isteğini hakime anlat. Bakalım sana ne diyecek?

Evlilikle ilgili problemlerin çözümüne hakim karar verir. Bakalım ne kadarlık tazminatla durumu kurtaracaksın?

0|0
    0|1
    • Zaten bu zihniyetin baska dusuncesi yokki.

Adam bir imza atacak.kadin olene dek kanini emecek.

Ne ala

• Uyari almam sizin gonlunuzu hos edecekse alayim

• Cevap yazma artık. Senin adına ben utanıyorum. Yaşından başından utanmadan neler söylüyorsun? Kabahat ben de zaten.

Yazık :@

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi güzel söylüyorsunda aynısını eşin düşünüp yapsa nasıl olur ?

Boşanmadan bunları düşünmen bile kötü .

0|0
    0|0
  • evliyken suç

0|0
    0|0
    • :)

bekar olmak ne güzel değil mi?

• Evliysen ihaneti evine etmiş olursun sadece karına değil

• peki kardeşim.

• Evliyken aldatma.

0|0