Âdet oldum ama korkuyorum?

Arkadaşlar ella kullandım icime boşaldı sevgilim adetmin bitiminde ve bu ay adetim geldi 2 gün gecikmeli olarak kan testi yaptırdım negatif çıktı ogün hasta oldum zaten hamile olmam imkansız dimi

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Mens olduysan korkacak birşey yoktur. Ella nın koruyuculuğu ilk 36 saat %98 oranındadır. Ayrıca adet bitimi gebe kalma şansının düşük olduğu bir zamandır.

1|0
    0|0
    • 2ay

En guzel yorumu yamissiniz adet oldum zaten imkansız biliyorum ama ella psikolojimi alt üst etti hala düşünüyorum olur mu diye kan testi bile negatif çıktı ve hasta oldum ama düşünüyorum işte 😔

• 2ay

Ya çok tessekkur ederim gerçekten tessekkur ederim. Artık içimi ferah tutmam lazım dimi tutmazsam dış gebelik filan olur diyorlar. Ya hayatımdaki kişi bunlar böyle zor gelince bıraktı gitti ondan tamamen kendimi kötü hissediyorum. Içimde hep korku var

• 2ay

Yok hayır dış gebelik falan böyle olmaz :D ve evet içini ferah tutman gerekiyor

En İyi Kız Görüşü

• ımkansız

1|0
    0|0
    • 2ay

Eminsin dimi sanki karnım sismis gibi yoksa psikolojik mi

• 2ay

psıkolojık kendını sıkıntıya sokma

Erkekler Ne Diyor 20

• hamılesın

1|0
    0|0
  • En son kaç gün önce içine boşaldı?

0|0
    0|0
    • 2ay

1 ay önce nerdeyse en son ki adetimden 1 gün sonraydı ella içtim âdet günün geldi gecikti kan testi negatif çıktı ve adet oldum zaten.

• 2ay

Canım ella psikolojimi bozdu cidden düşün adet oldum hale düşünüyorum olur mu diye alt üst etti beni

• 2ay

sorun yok rahatla artık. içine boşaltma ama bir daha.

• Adetden sonraki on gun icinde hamile kalmazsin hapi bosuna kullanmissin gecikme stresden

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya zaten adet oldum ama hala hamile miyim diye düşünüyorum hap psikolojimi çok ama çok etkiledi

• 2ay

Olmazsin

• ella nın etkileri çok yüksek haberin olsun. adet gecikmesinden miden bulantılarına kadar herşey var.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hasta oldum kan testide yaptırdım negatif ama hala hamile oldum mu korkusu var neden anlamadım psikolojim bozuldu

• 2ay

bişey olmaz korkma

• Evet

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Tabiki imkansız

1|0
    0|0
  • Sorun yok rahat ol 😊

1|0
    0|0
  • Neden korkuyon ki bir bok yemissin zaten

0|0
    0|0
  • Ella yi kac gun icinde aldin ve dongude degisiklik oldu mu?

0|0
    0|0
  • Kan testini ne zaman yaptırdın

0|0
    0|0
  • sanmıyorum olmazsın

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • genclık zıkısıyor abıııı :)