Arkadaslar kafayi yicem yardim eder misiniz?

babam kulakligimi almıştı suphelendim bilgisayar gecmisine baktim ve p*rno izlemişti Şu an ondan nefret ediyor yuzune bakamiyorum erkek arakadasimdan ayrildim nefret ediyorum erkeklerden :(

0|1
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlık hali herkes izleyebilir. Belki sen de izlemişsindir. İnsanın anne ve babası özel kişilerdir. Özel kişilere bazı şeyleri yakıştıramazsın. Fakat her insanın hatası, kimi zaman zaafı olabileceğini de kabul etmelisin. Bunlar geçici durumlardır. Basit bir olay nedeniyle bir kalemde babanı silmen büyük bir hatadır.

0|0
    0|0
    • 2ay

dun olmustu o saate evde annem yoktu odaya gitti kapıyı kapadi laptopu aldi ev de tek basimaydim evde tek bir kizi varken bir tarz harekette bulunmasi guzel bisey mi senin karın var onlara nasil bakibilirsin ya

• 2ay

Hoşgörülü olmak iyidir.

En İyi Kız Görüşü

• Adam sanki sapık çıktı. Her erkek yapıyodur ne kadar nankörsünüz. kızını satan , bırakıp hiden babalar var çocukmusunuz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yeme reis

0|0
    0|0
  • cahil erkekler :D halbuki biraz kitap okusalar kendilerini yetiştirecekler madem böyle bir pislik yapıyorsun arkanda niye iz bırakıyorsun :D geçmişi sil diye bir seçenek var :)

0|0
    0|0
    • 2ay

cahilliginden falan degil niye izlemisdir ki 20 yillik evliligi olan bir adam cok sinirlendim

• 2ay

erkeklerin bukadar nefis duskunu oldugunu bilseydim yuzlerine bakmazdim babam bile bnu yaptiysa

• 2ay

irade meselesi

• Özel hiçbir zaman karıştırılmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

babamin benden ozeli olsa da bu tarz olmamali kızı var nasil bakabilir

• ? salak mısın sen?

0|0
    0|0
  • Babandan niye nefret ediyorsun git annene sataş bu konuda başı ağrımıştir annenin o yüzden baban böyle bir şey yapmıştır

0|0
    0|0
  • Ne karistiriyon ozel seyleri

0|0
    0|0
  • Baban rahip mi. Erkek adam. Son derece normal. Belki annen için izliyordur. Sen izlemiyormusun.

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • sonuçta hepimiz izliyoz. izlemeyen varmıdır gerçekten çok merak ediyorum. yaşın çok küçük galiba.

0|0
    0|0
    • 2ay

18 yaşındayım ve ben bu tarz seylerden nefret ederim evde annem yoktu hem de o saatler ben tekken yapmış babam dan korkmaya basladim

• 2ay

yaptığı yanlış bişey ama ne yapsın bu adam ölsün mü onu yapma bunu yapma

• 2ay

bence geçmişi temizle ve unut gitsin yaşın olgunlaşınca bu kadar kötü bakmazsın bu olaylara şimdi daha çok küçük sayılırsın.

• Neden yani sen sanki o haltı yemiyecen

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz takılma

0|0
    0|0
  • Nasıl dünyaya geldiğini sanıyon

0|0
    0|0
  • Bunu ozaman kizlara sorsaydin

0|0
    0|0
  • Annen yok mu

0|0
    0|0
  • Seni de leylekler getirdi canım :)

0|0
    0|0
    • 2ay

ben sexe karşı olduğumu soylemiyorum burda konu olay degil babam

• 2ay

İzlemeyen mi var allah aşkına sende neyi abartıyorsunuz anlamıyorum , erkek arkadaşından ayrılmalar erkeklerden tiksinmeler

• Sanki babası birine tecavüz etmiş, homoseksuel ilişkiye girmiş, ya da çocuklara taciz yapmış, o insan değil mi? Sadece gözleri senlenmis o kadar.

0|0
    0|0
    • 2ay

ben evde tektim annem de yokyu babamdan korkuyorum ben evdeyken nasil izleyebilir bunu

• 2ay

Kızım tövbe de sen onun kanı canı parçasısın, kendinden utanmalisin

• 2ay

Hem bak bende erkeğim, benim de canım istiyor zaman zaman , karimda her zaman yanımda olmuyor, o zaman en yakındaki kadına saldirmiyorum

• Ya sana be babanın özel gizli hayatı araştırınca böyle tiksinirsin şşte. Gereksiz hareketler bunlsr

0|0
    0|0
  • izler yani erkek adam :D

0|0
    0|0
    • 2ay

utanmiyor mu ordaki kizlarin çoğu kizi yaşında hic mi aklina gelmiyor bunlara bakmaktan hoslaniyor

• 2ay

mature?

• 2ay

yaşlı olanlar yani

• Bunda ne var erkekler izler p*rno bayanlarda izler

0|0
    0|0
    • 2ay

evet izler ama karısı ve kizi var bu durumda izleyemez

• 2ay

Demeki birileri bir yerde hata yapıyor

• adamın ozelıne neden mudahale edıyon ızlemeyen var mı sence cok nadır

0|0
    0|0
    • 2ay

evli karisi ve kizi var izlememesi lazim normal bisey değil cok itici ve ogun evde Tektir benim babam sapik mi simdi ; ((

• 2ay

sapık değil de annende bulamadığı şeylerı ordan arıyor sanırım annen yetersız bu konuda o da orda tatmın etmeye çalışıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartma izleyebilir

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|1
    • 2ay

18 oldum

• 2ay

babamin o an nefsini tutamadi evde tektim ben varken nasil izler kızı yasindaki kizlarin ilişkilerini izler hic takistiramadim erkeklerin boyle olduklarini bilseydim hicbirinin yüzüne bakmazdim

• 2ay

birincisi hepsi değil ama büyük bir bölümü 2. bence sen bunu bir erkek yaptığından değilde baban olmasjndan bu kadar taktın
      3. zamanla sanada normal gelir kafana bu kadar takmamaya çalış

• kuruntu yapma bır erkek ızlemezse asıl sorun vardır

0|0
    0|0
  • aynisi benim basimada geldi sen bilgisiyarda arama gecmisini sil ve gördüklerini unut kimseye söyleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...