Bu gün onların arasına katılıp destek verecek kaç kişi var ? Biberine gazına eyvallah <3

Görüyoruz ki memlekette Türk, kürt, ermeni, yahudi, bjk, fb, gs, laz, çerkez, gay, lezbiyen ayrımı ve sorunu yokmuş. Halk ve akp sorunu varmış.. Gerçekten tüylerim diken diken oldu boğaz köprüsündeki insanları farklı taraftarları ülkücüleri solcuları yan yana görünce.. Medyamızı kutluyorum bu arada dünya duymasın diye 3g iletişimi kesmişler :D link

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• gezi parkta polis barikatlarının üzerine yatıp bira içenlerden miydin semde <3 sende orada benim gibi milleti durdurup sigara sinyalciliği yaptın mı <3 biber gazı yiyince vay mına kör oldum galiba dedin mi :( adamım söyle sen mutlu oldun mu :( bu deli kadını unuttun mu :(

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu akşam, hatta tüm gece Taksim'de olacağım mırnavım. Eğer ki gelirsen haber ver, birlikte destek verelim. Canımı fena sıkmaya başladı bu döldaşak nöronları.

2|2
    1|2
    • ben ordaydım çikom gün boyu 14 sularında gittim ahanda yeni geldim.. terkos pasajının orda totoma jopu sokuyolardı hi*neler azkalsın :'( erken görsem seni arardım :*

• benim favoritelerim bunlar <3 link</a>

• sabaha kadar uyuyamadım bunları takip etmekten.gerçekten helal olsun.

1|2
    1|1
  • Orda olabilseydim keşke..

Hakkaten Helal Olsun isteyince oluyomuş demek ki.. Tayyip denen despottan bir kere daha nefret ettim ..

2|2
    0|3
  • 3 yanlış

-recep,tayyip,erdoğan

1 doğruyu götürüyor

-türkiye

ATATÜRK'çüyüm hemde sonuna kadar!

1|2
    0|1
  • ben de bunu yazdım. biber gazına eyvallah diyorsunuz. o zaman gidin ve kendinizi gazi zannedin. zavallılar

1|1
    3|6
    • senin gibi dar beyinlerin bu şarkıdan anlayacağı da bu kadar olur zaten zavallıyız biz evet :)

• tabi halk birşeye karşı çıkınca hemen israil pkk nın oyunu olur zaten tam akp ağzı kesin çıkarınız var konuşun size yediriyolar nasıl olsa tuzunuz kuru :)) sabır taşınca en büyüğü bile al aşşağı olur padişahınızın da sonu öyle olcak. unutma bu ülkede hala insanlar 774 tl ye çalışıyor 2 liralık ilaca 10 tl ödeyip en pahalı doğalgazı benzini elektiriği kullanıyor bu böyle gider bunlar içinde ayaklanmıyor kimse fitili ateşleyen 2 ağaç değil eee tabi at gözlüğğü sadece önündekileri gösterir..

• bunlar hep direnişin korkusu işte

• İnsan herşey olucak gurursuz olmuycak yanlış sulardasın Tayibb !

1|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 9

• Sırf bu yüzden geleceğim oraya... gördüğüm her polise küfür etmeye başladım, yanlış biliyorum ama rahatsız olduklarını sanmıyorum, teşkilatın vermiş olduğu bir pişkinlik yapışmış üzerlerine.

Normalde güvenlik güçleri halkın emniyeti için mücadele eder.

Hadi diyelim, bunlar sadece hükümetin koruması... ama bununla da kalmıyor, yani sadece onları korumuyorlar, daha da üzerine katıp, hiçbir kanuni ve medeni kıstaslara uymayarak halka karşı cürum işliyorlar.

Şimdi Recep Tayyip Erdoğanın mevcut durumda, bir esada özenmediğini, ya da polislerin İrandaki cumhuriyet muhafızlarına benzeme yolunda hareket etmediklerini kim söyleyebilir.

4|2
    1|2
  • bu sene ilk çeyrekte dahi 15 milyar dolar cari açık olmuş...akaryakıt hersene zamlanıyor...maliyenin gayrimenkuldeki yüzde 18lik kdv artışı konut fiyatlarını çoşturmuş speküle bir piyasa olmuş...yabancı satışına açıldığı halde talep düşmüş...bu sektörde istihdam yüzde 12 düşümüş tüik amcaya göre...artık geneneksel olan sosyal güvenlik açığı gene bütçeye girmiş...faizler avrupanın yüzde 10 daha fazlasında olduğu için uzun vadede hem bireysel...hem kurulsal borçlu sayısı ya cebri icaraya kalmış ya da nasıl ödeceğini düşünmeye başlamış...gene geleneksel olan kamu araçlarının yakıt tüketimi geçen seneye göre iki kat artmış yani vergisini ödeyen vatandaşa girmiş...temel tüketim mallarından hesaplansa yüzde 20nin altında olmayacak enflasyon maliye bakanlığının abuk sabuk mallardan fiyat değeri ölçüttüğü ile yüzde 8 lik bir enflasyon rakamı bulmuş...bu abuk sabuk hesaplamada dahi asgari ücretin geçen seneye göre yüzde 4 zamlandığına şahit olmuşuz...ülkenin yolları delik deşik...bu ekonomiye aslında en çok zarar nedenlerden biri ama bırakın katlı kavşak mı yapacaklar duble tribıl yolmu yapacaklar yapsınlar...taksim meydanındaki ağaçlar kesilince benim vergilerim düşmüyor aksine o kodumun panzerinin benzini cebime giriyor orda mesaiye kalan robokop polisinin mesai ücreti giriyor...pankartını aç bağır çağır ucuz aktivistlik yapma...polisleride sevmem...tayyibide sevmem hele maliye bakanlığındaki hırsızlardan hiç hoşlanmam...ama bu mevzuyuda desteklemem arkadaş...benim geleceğimi bir kaçtane yüzüne maske takmış...abuk sabuk adam kurtaramaz...desteklemiyorum...

0|1
    1|2
  • Kalktım ki ciğerlerim açılmış, çok daha iyi nefes alıyorum. Onca yıllık sigaranın etkisini sıfırlayan, Beşiktaş'taki portakal gazı sunumu için teşekkürlerimi sunarken, bu sefer gözlere iyi geldiği söylenen biber gazını tecrübe etmek amacıyla Gezi Parkı'nda bulunacağımı ilgililere arz ederim...

0|1
    0|0
  • Tayyip alkol yasağını getirmen iyi oldu Millet uyandı artık

2|1
    0|1
  • Biz bir ağaç kesilmesin diye evini taşıtmış bir liderin izinden gidiyoruz artık uyanma vakti geldi Türkiye.

0|2
    0|2
  • ben bu kadarını beklemiyordum gerçekten millet isteyince birleşebiliyormuş..

0|2
    0|3
  • red hot chili tayyip

0|0
    0|0
  • Umurumda degiller.

Evde testis kebabi yapmak var himminagoyimm

0|0
    0|0
  • Sığ sularda devrimcilik oynamaktan başka bir şey değil. Memlekette o dediğin ayırım ve sorunların hepsi mevcut. Apolitik analizlere gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...