Penisimde sivilce çıkmış aıds oldum acaba?

2 kadınla ilişkiye girdim ama kendi halerinde kadınlar eskort falan değil yani penisimin kök kısman 3-4 sivilce var acaba aıds belirsitimi yoksa normal bir sivilcemi

Güncellemeler:
2ay güncel

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşıntı ve yanma yapar, kızarıklık olur vs. Resimdeki kadar olmaz onlar çok nadir.
    Dermatolojiye git göster. Kriyoterapi yaparlar, bişeyciğin kalmaz. Ama ayda bir kez açar açar gösterirsin, yani 2 yıl falan bir şey çıkmayacak ki geçti diyesin.

0|0
    0|0
    • 2ay

vala cvp bin beni mutlu etti.. yaa olum riski olmasin ben her hafta gider aldirim 😊

• 2ay

Genital bölge traşını jiletle olma, berber makası ya da normal makasla al.
      Doktora giderken de traş olup gitme, lezyonun traştan mı hastalıktan mı olduğunu anlayamaz.
      Sadece deri üzerinde bulunan bir virüstür ve çok bulaşıcı ve yayılmacıdır. İlişkiye girip millete bulaştırma, prezervatif de işe yaramayabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam hpv olmuşsun geçmiş olsun erkeklere pek zararı yokdur ama evleneceğin bayan %90 rahim ağzı kanseri olucak internette bir araştır derim erken teşhis tedavisi var

0|0
    0|0
    • 2ay

erkeğe niye zararı yok

• 2ay

var aslındada kadına olduğu kadar değil cıkan şeyler böyle bişimi?
      www.genitalsigil.net/.../...sigil_kondilom_hpv.jpg
      tek eşlilik bir yana sen iki kişi ile birlikde olmuşsun ,,,
      şunu unutma bekareti olmayan her insanda olabilir bu cok ama cok yaygın bişi

• 2ay

kardeş benimkiler çok küçük.. ama zamanla herhalde bunun gibi büyürler çünkü benimki 15 gündür var ben önce sivilce sandım sonra araştırmalarımalarımdan sonra siğil olduğunu anladım yani hpv ama kesin değil daha doktora falan görünmedim

• kererken iyi

0|0
    0|0
  • Mantardir

0|0
    0|0
  • aids la ilgisi yok tur - git hiv testi yaptır

0|0
    0|0
    • 2ay

inş yoktur yoksu hapu yerim

Yükleniyor...