Bakire olmayan kız arkadaşım var ne yapacağım ?

bakire olmayan kız arkadaşım var ne yapacağım ? bana yardım edin arkadaşlarım bakire değil o kız ilişkiye girmiş diyo kız arkadaşımdan çok soğudum :(

Güncellemeler:
ben bakirim bu arada

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• o bunu nasıl kaybettiğini sor her önüne gelenle yatmadıysa ve bir anlık bir zaaf sonucu kaybettiyse sorun yapma (etrafta çok bakire kız kalmadı zaten seviyorsan saçmalama)

2|2
    1|1
    • ya illerde çocuklarımın annesi olucak bir kadın belkide yolda ama görürse ben daha önce bu kadınla yatmıştım dese hoşunuza gidermi bende bakirim

• elimden geldiğince empati kurmaya çalışıyorum ve sana bir tavsiye arkadaşlarınızın kız arkadaşının ya da senin üzerinizde yorum yapmasına izin verme

• teşekkür edeirm içimi rahatlattınız ama hiçbirşey vaz geçilmez değildir aslında ben bu hayatda bir tutuğum takımı değiştirmem bakire bir kız bulursam onla sevgili olmak isterim açıkcası

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen bunu buraya sorarak bu kıza karşı şüphen olduğunu yeterince sevmediğini ve ilerde bunuu sorun yapabileceğine belli etmişsin. Bence elini kalbne götür sor eğer bunu ilerde sorun yapmadan yaşayabilirsen devam et baktın yapamam diyosan hemen ayrıl kızada yazık. Belki bir anlık hatayla olmuştur hiç belli olmaz.

1|0
    0|1
    • kız iyi anlaşıyoruz trip atması yok hep cana yakın davranıyor bana ama bakira olmaması beni soğuttu

• o zaman gittiği yere kadar gitsin. Böle şeyler zamanla belli olur. Zaman ne gösterecek görürsün.

• allah yardımcın olsun

• Gururun kabulleniyorsa devam da ayrıl bnce zinakar kadın olmaz sana

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm

benim de sevdiğim biri var,şuan o da öyle

ben de senin gibiyim

aklımdan atmaya çalışıyorum,ne zaman el ele tutuşan sevgilileri görsem acaba O kız nasıl dokundu benim bakmaya kıyamadığım insana diyorum,ağlıyorum,aklım almıyor..

geceleri evlenince onunla huzurlu olur muyuz acaba diyorum ama inanamıyorum bazen buna

iç huzur önemli

ayrıl bence

0|0
    0|0
  • sen bakirsen o bakir değilse bırak o kızı derim qaşar demekki kız..sen efendi birini bul hanım birini evlen..öylelerden kaç derim...hele birde öyle çok süslüyse makyaj yapıp ne biliyim hafif dekolte giyiyosa hepten kaç

0|0
    0|0
    • öyle bir kız değil gerçekten öyle kızları zaten ben sevmem

• aynen ya..işi o bozuyor...yani birazda kendine sahip çıksaymış...şu kızı çok merak ettim gizliden çıktım ekle beni bi..

• oda sanırım zamanında bir hata yapmış şimdi baya pişman aslında artık sahiplinicem onu şimdi gerçekten çok iyiyiz kurana yemin et dedim erkeklerle görüşmüyor telefonu felan gösterdi bak inanmazsan dedi ben sende hoşlanmasam neden sana ilgi gösteriyim dedi bir de beni bişey şaşırtı bu kız benin bakir oldumu nerden anladı ben söyledim acaba hal ve hareketlerimden mi ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Reşat Nuri Güntekin'in Çalıkuşu romanını oku...

Diyenlerin aslında kendi istekleri yerine getirilmediğinde, kız öğretmen olduğu halde attıkları çamuru ve linç etmeleri anla , bir kıza da zar yüzünden kötü anlamda bakacaksan da sana önerim hiç bu konulara girme.

Yaptığının mantığı var mı ? Birincisi kızın orası hakkında yüzüne karşı konuşulmasına nasıl izin veriyorsun , ikincisi kıza neden direk sen sormuyorsun ?

0|0
    0|0
    • sordum değilmiş :(

• Doğru, insanı sevmekse konu , buna yapacak birşey yok ve çok şanslısın ki seni kandırma yolunu seçmemiş mertçe budur demiş kız. Bunda sonuna kadar bağlılık gizli aslında

• nası yapıcam hiç bilmiyorum artık onu sahiplenicem

• için rahat etmiyorsa ayrıl, ya da o şekilde devam et tercih senin. geri kalanlar da çok masum değil bunu da hesaba kat.

0|1
    0|0
  • niye benim çevremdeki kızlarda böyle değil yav...?

0|0
    0|0
  • Tecrübeli işte işi öğretir sana

0|0
    0|0
  • sen bakma buradaki sözde genişlere ... dostum çocuklarına anne olacak bir kişi olarak defalarca başkalarıyla yatmış oral anal vs .. yapmış birini bugün için isteyebilirsin ama yarın ona duyacağın hissiyat hiç iyi yönlü olmayacak . sen bugüne kadar namusunu koruduysan oda korumayı bilecek !

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama özür diledi bidaha yapmıcaksın kurana el basıcaksın dedim tamam dedi

• :) seninle aynı durumdayız biliyomusun .. :D ona gülüyorum .. yani bende bunları söyledim ama vazgeçemiyo insan anlıyorum dostum seni .. valla takıl abi ya :DD

• sevmiyorsan ayrıl yol yakınken ...ciddiyim ha ayrılmadan bir tekmede sen vur anladın sen onu

0|0
    1|0
    • yok ben bakirim bana yakışmaz

• o konuda haklısın

• ciğerlerini biliyorum ;)

Yükleniyor...