Sevgilim çok utangaç!

Arkadaşlar kız arkadaşımı çok seviyorum oda çok seviyo ama cinsel konularda biraz saf kucağıma gel diyorum yok falan diyo sonra geliyo yüzü kıp kırmıızı oluyo çok tatlı oluyo ama bazen sinirleniyorum gelmiyo kucağıma veya cinsel bişeyden bahsediyorum kızıyo bahsetme diyo bakire kimseyle bişey yapmamış o yüzdendir diyorum sizce neden böyle ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar gerçekten bazılarınız çok haklı en iyisi evlendiğimde yapmak

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• utangac olmasa daha once baska erkekle oldu da onun ıcın mı bu kadar rahat dıye soracaktın.

7|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yüzü kızaran birini bulmuşsan bu devirde. asla kaybetme derim.

5|2
    0|1
  • sende parmaklatcak birini bul o zaman

0|3
    0|1
  • evlenilecek kızı bulmuşsun bu kirletme çabası neden git açılmışlarından kullan

3|3
    0|1
  • çünkü kafası karışık aklındaki soru şu o benle cinsellik için mi beraber yoksa duygusal bağ için mi ?

1|1
    0|0
  • bence terk et

utanacak ne varmisda utaniyor

0|1
    11|4
  • Alışmamış sana demek

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• İstekli ama hic yapmadıgı icin utanıyor

ilk kez sendromu deniyor buna alışır zamanla

ama alışmassa ikiniz içinde hayırlı olur bence

0|0
    0|0
  • ilk defa olcaksa normaldir . önemli olan hayvan gibi onunla sevişmeye çalışman değil ona bu konuda saygı göstermen . sen sürekli onunla sevişmeye çalışmak yerine aşkım senin bakirelik hakkındaki düşüncelerine saygı duyuyorum o senin kutsalın evlenmeye sakla deseydin belki şu dakka bunu yazmak yerine yatakta başka şeyler yapıyor olurdunuz.

0|0
    1|0
  • istemiyorsa neden üsteliyorsun. o utangaç değil sen utanmazsın.

3|0
    0|0
  • yaşınızı bilmiormda evlenme planı yoksa terk et ya da sole böle yapcaksan kapı orda gülüm de

0|0
    1|0
  • alışır zamanla

0|0
    0|0
  • olm gül gibi sevgilin var kızın huylarını ve başka bişeylerini bozmadan devam et...

4|0
    0|0
Yükleniyor...