Hamileyim galiba sevgilimede söyleyemiyorum sizce ne yapmalıyım?

Çok korkuyorum daha 18 yaşındayım bebeği aldırmaktanda sevgilime söylemektende okulum var ne yapacağımı bilmiyorum :((

0|1
22|42

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden hap veya kondom var :) bence ailene söylemelisin. Gerçekten hamile olduğunu düşünelim.. Eğer söylememeye devam ettin ve karnın büyümeye başladı! Eee ne yapmayı düşünüyorsun o saatten sonra? Eğer ailene yakın olan diğer insanlar filan bir şeyler sezerse neler olur hiç düşündün mü? Ailen rezil olur vallahi. Bana kalırsa git ailene söyle. Onlar her zaman senin yanında olacaktır. Elin şerefsizinden bir şey bekleme. Aldırırsınız olur biter net.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden böyle birsey yapdin peki aklın nerdeydi ailenide hiçmi düşünmedin hadi yedin böyle bir halt neden korunmadan allaha emanet mi girdin malmiydin canım kardesim kıyma o sabiye madem yediniz bir b*k paşa paşa evleneceksiniz bir sabinin yaşama hakkini elinden alamazsin

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Eee, kötü bir şey tabii. En korkunç şeydir, istemeden hamile kalmak. Kürtaj zor iş, hoş değil. Eee, aldırmasan evlenmen gerek o kişiyle. Daha gençsiniz ama. Eee, karnın şişince aile ne der? Doğursan da olmaz yani. Kürtaj tek çözüm. Sevgilin kabul etmez belki de bu bebeği. He derse, evlenelim gel, o zaman evlen derim. Başka türlüsü kötü. Genç falansınız da, evlilik olur yani tek çözüm.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani içine boşalmasaydı ya, tamam sıcacık vajina hoş ama, boşalacağı zaman çıkartıp memelerine falan boşalması da hoş. Hamilelik riski olmazdı hem. O an ki zevk işte, yapacak bir şey yok.

• Korkacak bir şey yok. Başa gelen çekilir. Okulun varken o bebeği doğurup, sevgilinle de ha deyince evlenemeyeceğine göre? Aldırıp hayatına kaldığı yerden devam edeceksin.

0|2
    0|0
  • Günah bir başka günahı doğuruyor; din böyle söylüyor derse biri onu da baskıcı, gerici ilan ediyorlar; halbuki herşey apaçık ortada...

0|0
    0|0
  • git test yaptır hamile isen söyle cocuga cinayet işleme bir bok yedin önce normal yolları dene temizlemekte

1|2
    0|0
  • Bu kız o işlemi yapıp ölse ve senin bu yorumun ortaya çıksa ölüme sebebiyet vermekten ceza alırsın biliyorsun değil mi? Kendin yapamıyorsun diye insanları yargılayamazsın. @sairentakoorr şu s*lağı çağırın yoruma etiketleyip, laf yazıp engellemek adamlık olmuyor.

0|0
    0|1
  • Tek çözüm ya sevgilin delikanlı çıkacak evlenecek
    ya da kürtaj 1500 tl bulun
    Gidin özele kürtaj yaptırın
    Aile duymasın git onada söyle bilsin
    Yaptığınızı bedelini daha çok ağır ödersiniz

0|1
    0|0
    • 2ay

Ya kürtajdan korkuyorum hem 1.500 tl çok fazla

• 2ay

oha ne kadar acımasızsın yuksek yerden atla felan. ölebilir.

• 2ay

@Diilemma o kadar yüksek demedim herhalde
      Ayrıca benim böylelerine acıyasım gelmiyo

• Korkarak geçirdiğin her saniye aleyhine işliyor, eğer bir an önce bir şeyler yapmazsan sonra çok geç olacak ve daha korkutucu bir hayatın içinde bulacaksın kendini. O yüzden işler daha kötüye gitmeden şimdi tam zamanı...

0|1
    1|0
  • Dün yediğin üzümler
    İşte geldi hüzünler
    Kendi düşen üzülmez

1|2
    0|0
  • Değilsindir kesin test yaptır

0|0
    0|0
  • neden söylüyemiyorsun bence osenle evlenmezse seni alacak biriyle en hizli şekilde elvenirsen sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • hamilesin sevgiline soyleyemiyon peki soyledin de o sahip cikacak mi sana... ilkini ve sonrasini onunlami yasadin hep

0|1
    0|0
  • evlen kac aldırma cocugunu

0|1
    0|0
    • 2ay

Evlenmezki benimle biliyorum o yüzden söyleyemiyorum

• 2ay

Midem bulanıyor başım dönüyor tam 3 hafta gecikti 10. gün lekelenmem oldu halsizlik var ve bu olay tam 15inde yumurtlama döneminde yaşandı hatta yumurtlama dönemindeki akıntıyı gördüm tam o gündü

• 2ay

Doktora git baktir belki psikolojik olabilir bakire isen bu mumkun bile olmaz muhtemelen yalanci gebelikde olabilir

• işin zor

0|1
    0|0
  • Tahmin etmedin mi işlerin bu noktaya geleceğini

0|1
    0|0
  • Önlem alcaktın ona iş işten geçmiş işin zor söylücen mecbur

0|1
    0|0
  • Sevgilin sevmiyomu seni

0|0
    0|0
  • aldır bebegı katıl ol
    evlenmeden ne demeye hamıle kalırsınız

1|0
    0|0
  • Söyle bence. Yoksa pişman olursun

0|1
    0|0
  • sen y*ra yemişin kanka git bence intaar et

0|0
    0|0
  • Once bir test yap, sonra istenmeyen gebeligin caresi belli

0|0
    0|0
  • Sen dogur devlet bkar..

0|0
    0|0
  • o şapkaları veya hapları boşuna satmiyolar hadi onu da geçtim niye izin veriyosun içine bosalmasina

0|0
    0|0
  • Sevgiline şöyle bu nun sorumluluğunu almak zorunda

0|1
    0|0
  • iyi puk yemişin aferin

0|1
    0|0
  • Hamile olduğunu nasil anladin? Yaniliyor olabilirmisin?

0|1
    0|0
  • Nereden belli?

0|0
    0|0
  • Yasal olarak kurtaj yasak ;(

0|1
    0|0
  • Nasıl hamile kkaldın

0|0
    0|0
  • Kaç haftalık ki

0|0
    0|0
  • Akılsız başın cezasını çekeceksin bacım yapmadan düşündcektiniz onu korunsaydınız

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 21

• değilsindir belki

0|2
    0|0
    • 2ay

Anladım çünkü bütün belirtiler var 3 hafta gecikti ve 10. günde lekelenme oldu tam 15inde yaşamıştık yani yumurtlama döneminde daha ne olsun midem bulanıyor başım dönüyor halsizlik var

• 2ay

idrarın pis kokuyosa kasıklarında da sancı varsa tamamdır bir test yap önce

• 2ay

Yumurtlama döneminde yapmasaydınız sizde

• Neden dıyemıyorsun ona onla yemedın mı o boku

1|2
    0|0
  • Içine bosaltirken korkmamisin ama

1|2
    0|0
  • söyle bence

0|0
    0|0
  • Ailene söylemekten kork bence

0|1
    0|0
  • söylemelisin

0|1
    0|0
  • Kesin olarak hamile misin

0|1
    0|0
  • nerden anladin hamile oldugunu

0|2
    0|0
  • Evlenin

0|0
    0|0
  • Balkondan at kendini😒😒😒

0|1
    0|0
  • Maşallah

0|1
    0|0
  • Sevgilini hadi ordan et ailen?

0|1
    0|0
  • söyle bence

0|1
    0|0
  • Of ne kadar malsın ya aptal aptal boş konuşmuşsun

0|1
    0|0
  • yine adetim gecikti hamileyim sorusuysa bizi hic ugrastirma😂

0|0
    0|1
  • Yaomayaydin 😂

0|0
    0|0
  • Ay yeter artık. İşte cinsel egitimsizlik böyle yapıyor. Bizim ülkemizde de keşke Rio'daki gibi prezervatif dağıtsalar, bence sevgiline söyle ve beraber doktora gidip çocuğu aldırın yanında olsun çocuğu dünyaya getirmen o çocuk için daha zor olacaktır.

0|0
    0|0
  • Troll

0|1
    0|0
  • aldır bebeği hayatını karartma sakın

0|1
    1|1
  • Beter ol

0|3
    0|0
  • Ya anlamıyorum madem 18 yaşındasın şimdi mi geldi aklına 18 yaşında olman bir bok yiyosun sonra çık kırkıyırım nı yıpsım ıcıbı snksjsksk korkuyosan niye böyle bir bok yiyon madem böyle bir bok yedin niye korkuyon minareyi çalan kılıfını hazırlarmış yemeden önce düşünseydin

0|3
    0|0
Yükleniyor...