Derdim ve takıntım var içimi kemiriyor lütfen detayı okuyun?

Arkadaşlar bundan bir kaç ay önce bir kadınla tanıştım yaşça büyüktü benden birlikte olduk eve geç geldim tesadüfen bir şekilde ailem öğrendi kıyamet koptu ve ayrıldık 1 hafta sonra ailem öğrendikten.
Ve bana kızdı kızdı hamileyim diye mesaj atmış tabi babam öğrendi ve kendi işimizdeyim işler yoğun ödemeler var ve buna 400 borcum da vardı ve 300 ü 1 ayda zor ödedim ve bulunduğum ilden başka ile gitti akabinde buluşamadık bayramda bile ve bu yumuşadı para bul aldırmam lazım diye test kağıdını göster dedim yırttım attım deneme tahtası değilim dedi
Arkadaslar 13,5 haftalık oldu babamın numarasını verdim en sonunda borç buldum 1 ay içinde öderim diye dedi
Aradım kürtaj oldun mu diye 2 saat bekletti hiç bir cevabı hiç bir şeyi öğrenmeyi hak etmiyorsun dedi kızdı abarttı en sonunda buna saydırdım.
Çatladın patladın ama sana şöyle deyim oldu dedi kürtaj oldum manasında.
Buna rahat vermedim yemin et dedim kızdı cevap vermiyorum dedi psikolojimi bozdun normal lafıma inanmıyosun dedi ne yemini edicem dedi
Ama hiçte hamile kadın paniği yoktu bunda hamilelik konusunda durmuyordu borcumu ödemek için yatırdım bu kadar mı yaktın beni hamile bıraktın büyüsün mü iyice dedi
Bende 13,5 haftalık oldu nasıl kürtaj dedim hemşireyim ve ultrasonda 13 olan 10 16 olan 13 gözükür dedi
Valla çok kötüyüm psikolojim bozuldu

Güncellemeler:
2ay Bir ara aldırmam doğurup başkasına söyleyip kabul eden biriyle evlenip doğuracam diyodu aldırdım dedikten sonra da hemen aynı gün tanıştığımız sitedeki profilini kapatmıştı.
Ve ben dedim benimle iken bile kapatmadın dedim oda diğer türlü başkası ile evlenmek mantıklı gelmedi dedi
O kadar pislik biriydiki ben bunu hak edecek bir şey yapmadım
Biliyor tabi babamın benden büyük diye beni dövdüğünü yeniden babama tek kelime diyemeyeceğimi bildiği için hayatımı mahvetti
2ay Güncellemeyi de okuyun lütfen

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yaparken aklın nerdeydi

0|0
    0|1
  • Bence para koparmak için yalan söylüyor ona söyle ya kagıdı göstersin ya da para gönderme

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten 400 borcum vardı 100 daha vericem dedim ve geçen ödeyemem ben haberin olsun dedim 1000 kürtaj 100 de önceden diyodu 100 lira zor yollarım dedim 1000 lirada 1000 lira demedi herşeye kızan buna kızmadı bende nasıl uygun 4 at biliyodum 10 hafta imiş dedim paran olsa da özelde olsa alınıyormuş dedim orasını bilmiyorum uygundur dedi doktor dedi ultrasonda küçük gözükür dedi birde normal lafıma inanıyorsun yemin etmem dedi hak etmiyorsun dedi saat 2 gibi ararım dedim 4 buçukta söyledi bana bekletti 2 saat hak etmiyorsun dedi
      Ve önceden bana aldırmayacam seni öldürmekten beter edicem dedi doğurup başına bela edicem diyodu uykularım kaçıyor kimseye diyemiyorum kabus gibi geliyor şimdi yazarken bile

• 1ay

Bak ama yanımda olsan anlarsın daha iyi babama hamilelik meselesini dedik dedim oda pis yalancı dedi
      Baban adamsa beni arasın dedi bende en sonunda babama açıkladım
      Habire aradı babama dedim dedim
      Ya ne utanmaz pislik ya
      Ama artık 20 gündür
      Benimde aklıma gelmedi bana test kağıdını yırttım diye ama habire telefonu satarım öderim diyodun diye sıkıştırıyor
      Yani aşırı derecede uzattı pislik ya
      Birde ben madem test ultrason göstermedin sana dedim muayene odasının resmini çek doktorla beni konuştur dedim dedim
      Oda sözüm yetmedi demek dedi
      Abime ayrı polise savcıya gidicem sen ilerde evlenemezsin rezil edicem dedi
      En son işte ben dinledim bu son mesajımdır eğer yazmazsan helal olsun yazarsan helal etmiyorum dedim
      Parayı yatır pislik dedi ama ama engelledim bakalım 2-3 geçince Görüncez
      Ailesi çok tutucu abileri yeğenleri tam kanka tipler o yüzden korktum ben ya

• 1ay

Seni korkutmak için öyle diyor zaten daha senin babandan bile cekinen biri

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence senden para koparmak maksatlı bir senaryo uydurmuş aklından. Hamile falan değil. İrtibatı kes onunla tamamen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende condom varken boşaldım dedim oda condom yüzde yüz değil dedi ve yıkamadan havlu ile sildim ya o yüzden olabilir dedi
      Bende bana 10 gün içinde ödemessen seni yakıcam cıranı napıcamı biliyorum dedi bana arama yazma sadece yatırdım diye yaz o kadar dedi
      Gider polise zorla yaptı tecavüz etti derim rezil ederim kanıtlayamassın dedi

• 2ay

Hamilelik dediğin o şekilde gerçekleşecek kolay bir olay değil. Bahsettiğin kadın anladığım kadarıyla bu tür ucuz numaralarla erkeklerden para tırtıklamaya çalışan bir tip. İnandırıcı olması anlamında dr raporu ya da tahlil sonucu gösteremiyor. Sürekli agresif bir tavır ve şantaj hali o yüzden senaryo olasılığını akla getiriyor.
      Geçmiş olsun çok, daha fazla para kaptırma derim.

• 2ay

Abi hani 400 borcum vardı dedim ya araba kiraladı yedik içtik 390 harcamışım dedi bende kabaca hesap yaptım o kadardı yani orası doğru bende 300 verdim zaten yatırdım işte belkide 100 de isterse sende beraber yedik içtik derim.
      Bak o kadar psikolojim bozuldu ki tevekkeli çalıştığı ile döndü 1 hafta sonra yeni telefon almış akıllı telefon yoktu WhatsAppa yüklü olarak tesadüfen gördüm ve buradayken bile ben açmadan açmadı hamilelik konusunu
      Sende havlayan köpek ısırmaz dedin de
      Yani hamilelik konusunda pek havlamadı
      Ama sende inandırıcılığını kanıtlamıyor ve o yüzden bu kadar çok havlayamıyor demek istedin galiba.
      Çok teşekkür ederim abi de babamda üzerime geldi aklımın ucundan bile olsa geçmeyecek şeyler bunlar

Yükleniyor...