Babalar ve anneler cevaplasın lütfen çok merak ediyorum beni aydınlatır mısınız ciddi bir soru?

Merhabalar,

Şu ana kadar bir çok cinsel deneyimim oldu fakat sadece bir tanesi olmadı onuda çok merak ediyorum nasıl oluyor diye durum şu ki;

Bayan ilk veya ikinci normal doğumundan sonra vajinası tekrar aynı haline dönüyor mu yani nasıl oluyor aklım almıyor benim eskisi kadar zevk veriyor mu şu an düşünüyorum evlendim çocugum oldu eşimden eskisi kdr zevk almıcak mıyım? bilgilendirebilir misiniz?

Güncellemeler:
2ay Güncell

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• eski haline döner doğumlar arası süreyi 1 yıl gibi kısa tutmayın 4 5 çocuk yapmayın dorun olmaz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim iki cocuk sahibiyim. Ben sana sunu soyleyim hicbir sekilde korkmana gerek yok. Cunku deformasyon ortalama 2 ay icinde geciyor.
    Ornek olarak bir tabaga bal koy ve yay. Parmagini ortadan kes bali geri ayni sekli alir bu da onun gibi icin rahat olsun

0|1
    0|0
    • 2ay

teşekkürler kardeşim

• 2ay

Rica ederim ne demek icini rahat tut

• 2ay

Eig icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne alaka ya rahmi tekrar küçülür

0|0
    0|0
    • 2ay

soranda kabahat aptal hiç doğum videosu izledin mi vajinası hayvan gibi yarılıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Vajinada hafif sarkmalar olabiliyor ama zevk aynı fazla değişmez

0|1
    0|0
  • vajina kasli bir yapiya sahiptir ve partnerinin seklini alir. Dogumda bu sekil biraz bozulur ancak zaman icerisinde eski haline doner.

0|0
    0|0
  • bir aksilik cikmadan dogum olmussa eskiye doner. Daha olmadi kadinin bunun icin yapabilecegi kagel egzersizleri var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...