Gogus ucu hakkinda?

Arkadaslar bir gogus ucum usudugumde ya da uyarildiginda sertlesip disari cikiyor diger gogus ucum yumusak, usudugumde buzusuyor elimle cekince disari cikiyor ama saniyeler sonra tekrar yumusuyor. Nasil digeri gibi yapabilirim? Sag gogsum cok hafif daha buyuk ve ucu kendi cikiyor, sol gogsm dha kucuk ve ucu cikmiyor.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• gögüs ucunda süt damarları vardır örümcek agı şeklinde onlarda damar küçülmesi nedeniye çökme olur o süt damarları hem uyarıldıgında serleşir hemde bebek döneminde süt veriminde çalışır. doktora gidip bazı ön çekimler yaptırman lazım İzmir tarafındaysan yardımcı olurum adres veririm doktor ismine kadar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kadınlarda iki göğüs arasında boyut ve simetri farkı olabiliyor. Kimi durumlarda bu göğüs ucuna da yansır. Sendeki de buna benzer bir durum. Gömük meme başını estetik cerrahi ile düzeltiyorlar ama sende bunu gerektirecek bir durum yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

çökükde değil işte elimle çıkardığımda bir süre öyle duruyor ya da normal zamanda 2side hafif dışa ama yumuşak şekilde duruyorlar. sadece üşüdüğümde vs. biri dışarı çıkıp sertleşirken diğeri ben çıkarmazsam büzüşüyor.

• Bişey yapamazsın kardeş yapısay bişey. Normal olarak uyarıldığında ve üşüdüğünde büyür ama anlattığına göre birisinde aorun var. Ama kafaya takılacak bişey değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Uyarildigindada buzusuyor

• 2ay

Valla bilemedim ama kafana takacak bir durumun olduğunu düşünmüyorum. Ne kadar büzüşebilir ki

• Aşkın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur; başlı başına bir dünyadır aşk. Ya tam ortasındasındır, merkezinde; ya da dışındasındır, hasretinde…

0|0
    0|1
  • Genelde sağ ve sol göğüste şekil yön farkı oluyor

0|0
    0|0
  • Ne iki göğüs ne iki ucu aynı olmaz merak etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayni olmasin ama kendi ciksin o da. Biri gozunu acarken digeri goz kirpiyor sanki

• 2ay

İşte aynı olmamasının sebebi o, ne iki göz, ne iki kulak, ne iki göğüs aynı olabilir imkansız.

• Normal değil

0|0
    0|0
  • Hamilelikte düzelir um5

0|0
    0|0
  • İkisi de ayrı cumhuriyet maşallah özerklik ilan etmişler vücuttan

0|0
    0|0
  • ne zararı var ki sana bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Kotu hissediyorum esim oyle gordugunde

• herkesin öyle sürekli dik duran yoktur

0|0
    0|0
  • O meme benim sanırım sana ayıt olsa diğeri ile aynı şeyi yapar di haha

0|0
    0|0
  • Şanslısın işte

0|0
    0|0
  • Kadınların bir göğsü diğer göğsünden daha büyüktür her zaman

0|0
    0|0
  • hamile kaldığında ikiside cikicak bir daha yerine sokamicaksin merak etme

0|0
    0|0
  • Normaldir ya cogu su bile ben hiç ikisini de sık goemedim

0|0
    0|0
  • sevgiline ya da eşine emzirirsen o sorun ortadan kalkar

0|0
    0|0
    • 2ay

Emilince cikiyor ama kendisinin cikmamasindan utandigim icin emilsnde istemiyorm

• 2ay

tamam da öncesinde biraz oynasan da olmuyor?

• olabilir.

0|0
    0|0
  • Sol memen sağ memene küsmüş olabilir

0|0
    0|0
  • emmem lazım kanka onu o zaman ucu cıkacak ve sertleşecek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...